WeebWeek - My Hero Academia otrzyma dwa odcinki specjalne!

WeebWeek - My Hero Academia otrzyma dwa odcinki specjalne!

wallha

Level 1 dakedo Unique Skill de Saikyō desu oraz The Legendary Hero is Dead! otrzymają telewizyjne anime.

My Hero Academia

My Hero Academia
(fot. reddit)

W tegorocznym, 23. numerze magazynu Shueisha 's Weekly Shonen Jump ujawniono, że anime „My Hero Academia” dostanie nowy dwuodcinkowy odcinek specjalny. Będzie można je zobaczyć w japońskich kinach w dniach 16-19 czerwca, a jeszcze tego lata będą one dostępne online. Jeden z odcinków będzie miał oryginalną historię skupiającą się na kochających baseball, profesjonalnych bohaterach, którzy tworzą Hero League Baseball (HLB). Ten sezon skupia się na walce o szczyt pomiędzy Orkami prowadzonymi przez Gang Orki i Lionele prowadzonymi przez Shishido. Obydwie drużyny są naprawdę zdeterminowane, by wygrać, więc proszą studentów UA o wsparcie. Ta rozgrywka będzie naprawdę niezwykła, bo każdy gracz będzie mógł używać swoich darów w nadchodzącej grze. Co do fabuły drugiego odcinka to wydawnictwo Shueisha ujawni szczegóły w późniejszym terminie.

Level 1 dakedo Unique Skill de Saikyō desu

Level 1 dakedo Unique Skill de Saikyō desu
(fot. animeotaku)

Japońska seria light novel napisana przez Nazunę Miki i zilustrowana przez Subachi „Level 1 dakedo Unique Skill de Saikyō desu” (My Unique Skill Makes Me OP Even at Level 1) otrzyma telewizyjne anime. Powieściopisarz Subachi i artysta adaptacji mangi Mawata udostępnili ilustracje upamiętniające ogłoszenie anime. Niestety nie podano informacji co do daty premiery. Historia skupia się na Ryocie Sato, który nagle przenosi się do innego świata. Okazuje się, że nasz bohater nie jest w stanie podnieść swojego poziomu, więc zatrzymał się na pierwszym. Jednak posiada on unikalną umiejętność, która pozwala mu stworzyć przedmioty, które nie powinny istnieć na tym świecie. Udaje mu się dzięki temu zebrać szereg broni i przedmiotów, które tylko on może używać. Od tego momentu jego życie naprawdę się zmieni.

The Legendary Hero is Dead!

Zapowiedziano, że manga „The Legendary Hero is Dead!” (Yūsha ga Shinda! Murabito no Ore ga Hotta Otoshiana ni Yuusha ga Ochita Kekka) otrzyma anime już w 2023 roku. Niedawno została otwarta nowa strona internetowa, na której można znaleźć promocyjne wideo, obsadę oraz personel. Fabuła skupia się na przeciętnym, nieco zboczonym, farmerze Touce. Jego największym marzeniem jest zostanie bohaterem i zdobycie dziewczyny. W tym samym czasie prawdziwy bohater, Sion, walczy z demonami, które zagrażają światu. Wszystko się zmienia, gdy Touka przypadkowo zabija Siona. W tym momencie los świata staje pod zapytaniem. Nasz farmer szybko zakopuje ciało bohatera, aby ukryć wszystkie dowody. Następnego dnia jednak budzi się i odkrywa, że nie znajduje się już w swoim ciele.

Kyokō Suiri

Kyokō Suiri
(fot. animetox)

Na oficjalnej stronie telewizyjnego anime „Kyokō Suiri” (In/Spectre) podano informację, że drugi sezon tej serii zostanie opóźniony z października 2022 do stycznia 2023 z powodu „różnych okoliczności”. Produkcja jest oparta o light novelkę napisaną przez Kyo Shirodairę z ilustracjami Hiro Kyohary, a od tomu 2 rysunki są autorstwa Chasiby Katase. Historia skupia się na Kotoko Iwanagi, która jako dziecko została uprowadzona przez youkai i poproszona o zostanie ich „Bogiem Mądrości”. Dziewczyna zgodziła się na ich propozycję kosztem prawego oka i lewej nogi i od tej pory stała się ich pośrednikiem. Od tamtej pory, gdy youkai mają problemy zwracają się do niej na konsultację. Kotoko jest zakochana w Kurou Sakuragawie, który niedawno zerwał ze swoją dziewczyną. Nastolatka ma nadzieję, że ma teraz szansę się do niego zbliżyć wykonuje ruch. Niestety nie wszystko idzie po jej myśli, ale udaje jej się poprosić go o pomoc w rozwiązywaniu nadprzyrodzonych problemów.

 

 

WeebWeek - seria Fruits Basket otrzyma film anime! WeebWeek - seria Fruits Basket...

Poznaliśmy datę premier takich anime jak: Mahōtsukai Reimeik...

WeebWeek - czwarty sezon Aggretsuko już niebawm w serwisie Netflix! WeebWeek - czwarty sezon Aggre...

W tym tygodniu poznaliśmy daty premier anime, które pojawią...

Komentarze

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się i otrzymuj jako pierwszy informacje o promocjach i nowościach!