WeebWeek - czwarty sezon Aggretsuko już niebawm w serwisie Netflix!

WeebWeek - czwarty sezon Aggretsuko już niebawm w serwisie Netflix!

collabo-cafe

W tym tygodniu poznaliśmy daty premier anime, które pojawią się na platformie Netflix i nie tylko!

IDOLiSH7

IDOLiSH7
(fot. finalanime)

Pierwsza część anime „IDOLiSH7 Third Beat!” (trzeci sezon IDOLiSH7) zakończyła się informacją, że druga połowa będzie miała premierę w przyszłym roku. Ta seria opowiada o nastolatkach, którzy działają w show biznesie. Chłopcy są w różnym wieku i ukazują nam ścieżkę artystyczną, jaką kroczą oraz problemy, z którymi się borykają.

Ame o Tsugeru Hyōryū Danchi

Na transmisji na żywo „Tudum: A Netflix Global Fan Event” ujawniono, że film anime „Ame o Tsugeru Hyōryū Danchi” (Drifting Home) będzie miał swoją premierę w serwisie Netflix w 2022 roku na całym świecie. Fabuła tej serii skupia się na Kōsuke i jego przyjacielu z dzieciństwa, Natsume. Ci chłopcy właśnie zaczęli szóstą klasę i z pewnych powodów zaczęli się unikać. Mimo to podczas letnich wakacji odwiedzają budynek, w którym kiedyś obydwoje mieszkali, a teraz ma on zostać zburzony. Wtedy wraz z przyjaciółmi spotyka ich dziwny fenomen, gdyż z niewiadomych przyczyn cały budynek został otoczony oceanem. Ci młodzi nastolatkowie będą musieli sami znaleźć drogę do domu.

Genjitsushugi Yūsha no Ōkoku Saikenki

Genjitsushugi Yūsha no Ōkoku Saikenki
(fot. somoskudasai)

Wypuszczono nowy film promocyjny dla anime „Genjitsushugi Yūsha no Ōkoku Saikenki” (How a Realist Hero Rebuilt the Kingdom), w którym zapowiedziano drugi sezon tej produkcji. Data premiery tej części to styczeń 2022 roku. Seria jest oparta o powieść light novel autorstwa Dozeumaru. Historia skupia się na Soumie Kazuyi, który został wezwany do innego świata jako bohater. Tyle, że jego przygoda się nie zaczęła, a zamiast tego król przekazał mu swój tron. Wszystko przez jego genialne plany wzmocnienia gospodarki i wojska. Na dodatek jest jeszcze zaręczony z córką byłego króla. Kazuya postanawia zebrać ludzi o różnych talentach, którzy pomogą mu postawić kraj na nogi. Ta produkcja to rewolucyjna, administracyjna seria fantasy.

Aggretsuko

Aggretsuko
(fot. vix)

Podczas transmisji na żywo „Tudum: A Netflix Global Fan Event” ujawniono, że czwarty sezon anime „Aggretsuko” będzie miał swoją premierę już w grudniu. Główną bohaterką tej serii jest Retsuko, 25-letnia czerwona panda. Kobieta pracuje w swojej wymarzonej firmie w dziale księgowości. Niestety jest zmuszana przez swoich przełożonych i współpracowników do wykonywania coraz więcej niemożliwych zadań. Jedynym miejscem, którym może wyluzować jest karaoke, w którym śpiewa death metal. (opis dotyczy pierwszego sezonu)

Super Crooks

Na transmisji na żywo „Tudum: A Netflix Global Fan Event” ujawniono, że anime „Super Crooks” będzie miało swoją premierę w serwisie Netflix już 25 listopada. Ta produkcja jest oparta na komiksie o tym samym tytule autorstwa Marka Millara i Leinila Francisa Yu. Historia tej serii skupia się krótko mówiąc na złodziejach. W tej „karierze” też przychodzi czas na koniec. Jak to często mówią ostatni skok (napad) i emerytura. Jednak wielu złoczyńców, którzy tak myśleli trafiło do więzienia. Johnny Bolt, największy fan Heata, chce pomóc swojemu idolowi, a przy okazji sprawić, że on i jego kumple staną się obrzydliwie bogaci. Czy uda im się wykonać skok wszech czasów? Tego dowiemy się już niebawem.

WeebWeek - kolejny sezon Castlevanii już niedługo w serwisie Netflix! WeebWeek - kolejny sezon Castl...

Kolejne zapowiedzi premier tym razem naprawdę różnorodnych d...

WeebWeek - Youjo Senki otrzyma drugi sezon! WeebWeek - Youjo Senki otrzyma...

Cider no You ni Kotoba ga Wakiagaru, Beastars Season 2 oraz...

Komentarze

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się i otrzymuj jako pierwszy informacje o promocjach i nowościach!