Niedziela, Październik 17
Animowiec Logo
  1. Animowiec
  2. Newsy
  3. Tate no Yuusha no Nariagari - drugi sezo...

besthdwallpaper

Tate no Yuusha no Nariagari - drugi sezon już w 2021 roku!

Tate no Yuusha no Nariagari, znane także jako Rising of the Shield Hero to popularny isekai wyemitowany w 2019 roku. To anime zostało wyprodukowane przez studio Kinema Citrus na podstawie ligh novelki autorstwa Aneko Yusagi. Ogłoszono oficjalny rok premiery kolejnej serii tego anime. Już w 2021 roku zadebiutuje drugi sezon popularnego bohatera tarczy!

bohater tarczy
(fot. dorar-aliraq)

Rising of the Shield Hero

Anime opowiada historię zwykłego otaku Naofumi Iwataniego, który cały swój czas spędza na graniu i czytaniu mangi. Nagle razem z trójką innych młodych mężczyzn zostaje przyzwany do równoległego świata. Odkrywa tam, że razem z resztą wezwanych są bohaterami kolejno: miecza, łuku, włóczni i tarczy. Okazuje się jednak, że tylko trójka z nich jest chrzczona i uwielbiana w królestwie. Główny bohater, który otrzymał jaką swoją broń tarczę jako jedyny jest uważany za przeklętego i wszyscy nim pogardzają. Wkrótce zostaje on szybko zdradzony przez swoją jedyną towarzyszkę, która okazuje się księżniczką tego kraju. Pozbawiony środków do życia i odrzucony przez całe społeczeństwo Naofumi poprzysięga zemstę. Nie mając do kogo się zwrócić o pomoc rozpoczyna samotny trening polegając tylko na swojej tarczy. Po pewnym czasie udaje mu się spotkać osobę, która go akceptuje. Właśnie tak zaczyna się jego powolny marsz od zera do bohatera. Jeśli jeszcze nie oglądaliście pierwszego sezonu to polecam to zrobić jak najszybciej!

 

Shiro

Shiro

Fanka anime, od czasu dziecięcych, aż do teraz. Mająca za sobą już ponad 700 produkcji. Oprócz anime oglądająca, także wiele filmów i seriali, a w przypływach weny pisząca własne teksty piosenek.

Tate no Yuusha no Nariagari - genialny isekai Czytaj poprzedni

Tate no Yuusha no Nariagari - genialny isekai

WeebWeek - manga Horimiya otrzyma specjalny One-Shot! Czytaj następny

WeebWeek - manga Horimiya otrzyma specjalny One-Shot!

Komentarze