Sobota, Grudzień 2
Animowiec Logo
  1. Animowiec
  2. Newsy
  3. WeebWeek - Bleach: Thousand Year Blood W...

artfile

WeebWeek - Bleach: Thousand Year Blood War na Diseny+?

Bleach: Thousand-Year Blood War 

Użytkownik @SugoiLITE poinformował na Twitterze, że licencja do streamingu “Bleach: Thousand Year Blood War” została wykupiona przez Disney+. Najprawdopodobnie oficjalne potwierdzenie zostanie ogłoszone na tegorocznym evencie Disney+ Day. Jeśli jeszcze nie oglądaliście tego anime to opowiada historię Ichigo Kurosakiego, który z niewiadomych przyczyn widzi duchy. Pewnego dnia, dzięki swojej umiejętności nawiązuje kontakt z Rukią Kuchiki, która jest shinigami wysłanym z Soul Society. Zadaniem wszystkich shinigami jest walka z tak zwanymi Pustymi, czyli duszami, które po śmierci pozostały na Ziemi. W wyniku budzącej się w Ichigo nowej mocy Pusty atakuje jego rodzinę. Przez to, że Rukia zostaje ranna i nie jest w stanie walczyć, jedyną możliwością na uratowanie rodziny Ichigo jest przejęcie przez niego mocy od dopiero co poznanej shinigami

Kami no Tou: Tower of God 

Serwis Crunchyroll podał informację, że anime "Kami no Tou: Tower of God" otrzyma drugi sezon. Niestety nie podano żadnych informacji co do daty premiery. Historia tej serii skupia się na Baamie, chłopaku, który większość swojego życia spędził pod tajemniczą Wieżą Boga. Do pewnego czasu towarzyszyła mu jego przyjaciółka Rachel. Dziewczyna porzuciła go jednak i udała się do wnętrza Wieży. Baam także postanawia tam wyruszyć tylko po to, by odnaleźć dziewczynę. Od tego momentu na naszego bohatera czeka wiele wyzwań.  

Ao no Orchestra 

Ao no Orchestra 
(fot. animesweet)

Japoński publiczny nadawca radiowo-telewizyjny NHK ogłosił, że telewizyjne anime "Ao no Orchestra" (Blue Orchestra) będzie miało swoją premierę wiosną 2023 roku. Ta produkcja jest oparta na mandzę pod tym samym tytule napisanej i zilustrowanej przez Makoto Akui. Fabuła skupia się na genialnym skrzypku, Aono Hajime, który z osobistych powodów rzuca granie. Dodatkowo staje też przed wyborem swojej dalszej drogi kształcenia. Spotyka wtedy dziewczynę, Akine Ritsuko, która jest początkującą skrzypaczką. Dziewczyna opowiada mu o liceum z prestiżową szkolną orkiestrą. W tym momencie tryby w zegarze życia Aono znowu zaczęły się obracać.  

Okashi na Tensei: Saikyō Patishie Isekai Kōrin 

Okashi na Tensei: Saikyō Patishie Isekai Kōrin
(fot. animesblog)

Na oficjalnym Twitterze TO Books podano informację, że light novelka "Okashi na Tensei: Saikyō Patishie Isekai Kōrin" (Sweet Reincarnation Fantasy Pastry Chef) będzie inspiracją dla telewizyjnej adaptacji anime. Warto wspomnieć, że J-Novel Club wydaje mangową adaptację tej serii. Historia opowiada o 9-letnim dziecku, Pastry Mille Morteln, który jest zarówno spadkobiercą ojca, jak i reinkarnacją niespełnionego cukiernika. Niestety ciężko mu spełnić swoje marzenia, bo ma naprawdę wiele do zrobienia. Główny bohater musi uczyć się sztuk walki, a także kontrolowania swoich nowych magicznych talentów. Wszystko po to, aby bronić swojej wioski przed bandytami. Mimo wszystko chłopak marzy tylko o tym, by upiec idealną szarlotkę

Shiro

Shiro

Fanka anime, od czasu dziecięcych, aż do teraz. Mająca za sobą już ponad 800 produkcji. Oprócz anime oglądająca, także wiele filmów i seriali, a w przypływach weny pisząca własne teksty piosenek.

Mystic Po-pup Bar - mistyczna drama Czytaj poprzedni

Mystic Po-pup Bar - mistyczna drama

WeebWeek - Bleach: Thousand Year Blood War na Diseny+? Czytaj następny

WeebWeek - Bleach: Thousand Year Blood War na Diseny+?

Komentarze