WeebWeek - Blade Runner: Black Lotus już w listopadzie!

WeebWeek - Blade Runner: Black Lotus już w listopadzie!

zhuda6

Zielone światło dla Kimi to Boku no Saigo no Senjō, Arui wa Sekai ga Hajimaru Seisen (Kimisen).

Blade Runner: Black Lotus

Serwis Crunchyroll ogłosił podczas Comic Conu, że anime „Blade Runner: Black Lotus” będzie miało swoją premierę 13 listopada. Co do tej produkcji to jest to mroczna seria science fiction.

Kimi to Boku no Saigo no Senjō, Arui wa Sekai ga Hajimaru Seisen

Kimi to Boku no Saigo no Senjō, Arui wa Sekai ga Hajimaru Seisen
(fot. somoskudasai)

Oficjalna strona telewizyjnego anime „Kimi to Boku no Saigo no Senjō, Arui wa Sekai ga Hajimaru Seisen” (Our Last Crusade or the Rise of a New World) podała informację, że sequel tej produkcji otrzymał zielone światło. Ta seria jest oparta na light novelce o tym samym tytule napisanej przez Kei Sazane i zilustrowanej przez Ao Nekonabe. Historia skupia się na wielkiej wojnie, która toczy się pomiędzy zaawansowanym naukowo Imperium, a królestwem magii Nebulis. Ulega to jednak zmianie, gdy pewien rycerz spotyka księżniczkę rywalizującego narodu. Mimo tego, że są zaprzysięgłymi wrogami to tą dwójkę zaczyna coś ze sobą łączyć. Może dzięki temu wojna między nimi dobiegnie końca. (opis dotyczy pierwszego sezonu!)

World's End Harem

World's End Harem
(fot. otakukart)

Na oficjalnej stronie telewizyjnego anime „World's End Harem” ogłoszono, że drugi odcinek i późniejsze zostaną nadane dopiero w styczniu 2022 roku. Wszystko z powodu konieczności „dokładnego zbadania ” tej produkcji. Ta seria opowiada o tym, jak pewna śmiertelna choroba wyeliminowała prawie całkowicie męską populację na świecie. Głównym bohater, Mizuhara Reito podczas tego wszystkiego znajdował się w kriogenicznym śnie. Budzi się dopiero pięć lat później w zupełnie nowym świecie. Dowiaduje się wtedy, że jest on obecnie najcenniejszym zasobem planety, gdyż jest jednym z męskich reproduktorów. Reito otrzymuje misje, by zapłodnić jak największą liczbę kobiet. On sam chciałby po prostu odnaleźć swoją ukochaną, jednak na pewno ciężko mu będzie oprzeć się pokusie.

Kawaii Dake Ja Nai Shikimori-san

Kawaii Dake Ja Nai Shikimori-san
(fot. akibamarket)

Oficjalna strona telewizyjnego anime „Kawaii Dake Ja Nai Shikimori-san” (Shikimori's Not Just a Cutie) ujawniła, że będzie miało ono swoją premierę w kwietniu 2022 roku. Ta produkcja będzie oparta o mangę autorstwa Keigo Maki. Co do tego dzieła to jest to komedia romantyczna. Fabuła skupia się na Shikimori, która wydaje się być idealną dziewczyną. Jest urocza i słodka, ale ma jednak swoją ciemną stronę. Czasami ją ujawnia, a jej chłopak uwielbia być wtedy w pobliżu. Osobiście nie mogę doczekać się tego zabawnego romansu.

Akuyaku Reijō Nanode Last Boss o Katte Mimashita

Akuyaku Reijō Nanode Last Boss o Katte Mimashita
(fot. telegra)

Pisarka Sarasę Nagase ogłosiła na swoim Twitterze, że ligh novelka „Akuyaku Reijō Nanode Last Boss o Katte Mimashita” (I'm the Villainess, So I'm Taming the Final Boss) została inspiracją dla adaptacji anime. Do tej pory nie ujawniono więcej szczegółów co do tego projektu. Historia opowiada o pewnej szlachciance Aileen, której zaręczyny z księciem kończą się bezceremonialnie. Wtedy powracają jej też wspomnienia z przeszłego życia, w którym jej obecne było zwykłą grą otome. Dodatkowo jest ona jeszcze największą rywalką bohaterki. Mimo swoich dziur w pamięci jest pewna tego, że jeśli czegoś nie zrobi to niechybnie umrze.

Sugar Apple Fairy Tale

Sugar Apple Fairy Tale
(fot. cartonionline)

Oficjalne konto na Twitterze wydawnictwa Kadokawa podano informację, że light novelka „Sugar Apple Fairy Tale” otrzyma adaptację anime. Historia tej serii rozgrywa się w królestwie, w którym wróżki służą ludziom. Całość skupia się na młodej dziewczynie Anne, która po śmierci mamy postanawia przejąć rodzinny biznes. Nastolatka zostaje więc specjalnym rzemieślnikiem i wyrusza wraz ze swoim specyficznym ochroniarzem do stolicy.

Czym cechuje się obóz Kogis anime? Czym cechuje się obóz Kogis an...

Twoja córka interesuje się takimi zagadnieniami, jak anime i...

WeebWeek - zapowiedziano czwarty sezon Golden Kamuy! WeebWeek - zapowiedziano czwar...

Na serwis Netflix kolejne odcinki nowego anime Shaman King.

Komentarze

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się i otrzymuj jako pierwszy informacje o promocjach i nowościach!