WeebWeek - potwierdzono drugi sezon Fumetsu no Anata e!

WeebWeek - potwierdzono drugi sezon Fumetsu no Anata e!

imgur

Karakai Jōzu no Takagi-san otrzyma aż dwie nowe produkcje, a serwis Netflix pracuje nad oryginalnym anime zatytułowanym Lady Napoleon.

Fumetsu no Anata e

Fumetsu no Anata e
(fot. imgur)

Oficjalna strona telewizyjnego anime „Fumetsu no Anata e” (To Your Eternity) ogłosiła, że seria otrzyma drugi sezon już jesienią 2022 roku. Produkcja jest oparta o mangę zilustrowaną i napisaną przez Yoshitoki Ōimę. Historia skupia się na pewnym nieśmiertelnym bycie, który zostaje nagle zesłany na Ziemię. Jedną z jego umiejętności jest przybierania różnych form. Na początku uczy się o świecie w postaci wilka, a potem zamienia się w małego chłopca, którego spotyka w opuszczonej wiosce.To opowieść o poszukiwaniu samego siebie, która jest pełna nowych przeżyć.

Lady Napoleon

Lady Napoleon
(fot. geekmi.news)

Serwis Netflix ujawnił, że współpracuje z twórcą mangi Shin Kibayashi nad oryginalnym anime zatytułowanym „Lady Napoleon”. Akcja tej serii skupia się na potomkini Napoleona, Sophie. Dodatkowo jest ona liderką organizacji Lady Napoleon, która dąży do dominacji nad światem. Legenda głosi, że Napoleon miał kiedyś trzy święte skarby. Główna bohaterka łączy siły z wszechstronnym kamerdyner, Butlerem oraz mistrzem sztuk walki, Guyem. Wszystko po to, by przeszukać świat i odnaleźć te zaginione skarby.

Karakai Jōzu no Takagi-san

Karakai Jōzu no Takagi-san
(fot. medibang)

Na oficjalnej stronie telewizyjnego anime „Karakai Jōzu no Takagi-san” (Teasing Master Takagi-san) potwierdzono, że produkcja doczeka się trzeciego sezonu oraz filmu. Trzeci sezon będzie miał swój debiut w styczniu 2022 roku, a film będzie miał premierę w 2022 roku w Japonii. Jeśli chodzi o historię to skupia się na Nishikatacie, który jest zmęczony dokuczaniem mu przez Takagi, koleżankę z ławki. Jego duma została bezlitośnie strzaskana, ale chłopak postanowił odwrócić sytuację i się zemścić na dziewczynie. W końcu w tym wszystkim chodzi o to, że "Jeśli się zarumienisz, przegrywasz.". Nishikata każdego dnia próbuje się odegrać na nastolatce, ale odkrywa, że to on wciąż jest ośmieszany. W tej serii będziemy mogli obserwować, czy chłopak zmusi Takagi by zarumieniła się chociaż raz.

Gunjō no Fanfare

Gunjō no Fanfare
(fot. techunwrapped)

Podczas programu o wyścigach konnych w Japonii Aniplex ujawniło, że powstanie nowe oryginalne anime telewizyjne zatytułowane „Gunjō no Fanfare” (Fanfare of Adolescence), które będzie miało swoją premierę wiosną 2022 roku. Akcja będzie miała miejsce w akademii wyścigów konnych, w którym szkoli się młodych chłopców na dżokejów. Ta szkoła jest naprawdę prestiżowa i aby się do niej dostać trzeba nie tylko zdać test akademicki, ale także fizyczny i sprawnościowy. Jednym z bohaterów tej serii jest Arimura Yuu, który był niegdyś popularnym idolem. Po ujrzeniu wyścigów konnych zakochał się w nich i postanowił wstąpić do akademii. Poznajemy tutaj także Kanami Shuna, który wychował się na małej wyspie. Ostatnią z gwiazd tej produkcji jest Amane, który pochodzi z bogatej rodziny z Anglii, a jego ojciec jest byłym dżokejem. Chłopak uczęszczał wcześniej do akademii wyścigów  konnych w innych krajach. W tej produkcji będziemy mogli obserwować losy tych trzech nastolatków w prestiżowej szkole.

Dance Dance Danseur

Dance Dance Danseur
(fot. operanews)

Japońskie wydawnictwo Shogakukan ogłosiło, że anime „Dance Dance Danseur” będzie miało swoją premierę w 2022 roku. Produkcja jest oparta o mangę zilustrowaną i napisaną przez George'a Asakurę. Historia skupia się na Murao Junpeiu, który za dzieciaka był mocno zafascynowany baletem. Niestety gdy był w gimnazjum to zmarł jego ojciec i chłopak postanowił, że stanie się bardziej męski. Nastolatek zaczyna trenować sztukę walki Jeet Kune Do, dzięki czemu staje się popularny w swojej klasie. Ponownie jego życie zmienia się, gdy w jego klasie pojawia się nowa uczennica, Miyako. Okazuje się, że jej matka prowadzi studio baletowe i zaprasza Junpeia do wspólnego baletu.

WeebWeek - poznaliśmy datę premiery Shadows House! WeebWeek - poznaliśmy datę pre...

Potwierdzono drugi sezon Slime Taoshite 300-nen, Shiranai Uc...

WeebWeek - film anime Kamarizuki no Kodomo już w lutym w serwisie Netflix! WeebWeek - film anime Kamarizu...

Serie Kaitō Queen wa Circus ga Osuki, Kumichō Musume to Seiw...

Komentarze

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się i otrzymuj jako pierwszy informacje o promocjach i nowościach!