Środa, Maj 25
Animowiec Logo
  1. Animowiec
  2. Newsy
  3. WeebWeek - dwie nowe produkcje na Netfli...

bizhizu

WeebWeek - dwie nowe produkcje na Netflixie już w kwietniu!

Gokushufudou

Gokushufudou
(fot. japonnow)

Już w  ten czwartek (08.04) na serwisie Netflix będzie dostępny pierwszy sezon „Gokushufudou” (Yakuza w fartuszku. Kodeks perfekcyjnego pana domu). Anime to powstało na podstawie japońskiej mangi napisanej i zilustrowanej przez Kousuke Oono. Ta seria opowiada historię niesławnego i przerażającego szefa yakuzy, Tatsu, który porzuca swoją profesję i zostaje panem domu. Każde odcinek będzie przedstawiał różnorodne sceny komediowe, w których bierze udział główny bohater. W końcu jego zastraszającą osobowość i wygląd to naprawdę interesujące połączenie ze zwykłymi pracami domowymi. Do tego dochodzą spotkania z jego byłymi rywalami i współpracownikami. Nie mogę się już doczekać, jak będzie wyglądała ta produkcja!

Yasuke

Yasuke
(fot. leganerd)

Już 29 kwietnia 2021 roku na platformie Netflix będzie dostępny pierwszy sezon „Yasuke”. Produkcja ta została oparta na historycznej postaci o tym samym imieniu., a dokładniej wojowniku pochodzenia afrykańskiego. Główny bohater przedstawia swoją historię jako legendarnego ronin’a, którego nazywano „Czarnym Samurajem”. Gdy dochodzi do jego spotkania z tajemniczą dziewczyną z mocami to jego życie naprawdę się komplikuje. Będzie on zmuszony do zmierzenia się z mrocznymi, nadprzyrodzonymi elementami, a do tego będzie jeszcze chronił małe dziecko.

Kakkou no Iinazuke

Kakkou no Iinazuke
(fot. somoskudasai)

Niedawno otwarto oficjalna strona internetowa dotyczącą produkcji anime na podstawie mangi Miki Yoshikawy „Kakkou no Iinazuke” (A Couple of Cuckoos). Premiera będzie miała miejsce już w 2022 roku. Z członków obsady poznaliśmy Kaito Ishikawa jako Nagi Umino oraz Akari Kitō jako Erika Amano. Prawdę mówiąc to sam opis tej serii  od razu mnie zaciekawił. W końcu to coś niespodziewane, jak odkrywa się po 17-latach, że podmieniono go z kimś innym w szpitalu. Główni bohaterowie znaleźli się właśnie w takiej sytuacji, a jak dalej potoczą się ich losy tego dowiemy już w 2022 roku.

Ano Hi Mita Hana no Namae wo Bokutachi wa Mada Shiranai

Ano Hi Mita Hana no Namae wo Bokutachi wa Mada Shiranai
(fot. reddit)

Z okazji 10. rocznicy powstania anime „Ano Hi Mita Hana no Namae wo Bokutachi wa Mada Shiranai” (AnoHana) na ich oficjalnym koncie na twitterze ogłoszono, że trwają prace nad specjalnym projektem. Otwarto również stronę internetową, gdzie pracownicy w późniejszym terminie ujawnią więcej szczegółów na temat tego projektu. Co do samego przedsięwzięcia to ujawniono na razie zdjęcie z wizerunkiem głównych bohaterów 10 lat później. Jeśli chodzi o telewizyjne anime to miało one swoją premierę w kwietniu 2011 roku. Ta seria opowiada losy przyjaciół z dzieciństwa, którzy rozeszli się z powodu tragedii pięć lat wcześniej. W wyniku pewnej anomalii jeden z głównych bohaterów próbuje ponownie zebrać starą paczkę. Jeśli jeszcze nie oglądaliście tego dzieła to naprawdę polecam je obejrzeć!

Obey Me!

Obey Me!
(fot. uquiz)

Na oficjalnym kanale YouTube dotyczącym „Obey Me!” potwierdzono, że marka otrzyma projekt anime, który zostanie wydany latem tego roku. Początkowo plotki o anime krążyły 1 kwietnia (prima aprilis), ale następnego dnia potwierdzono, że produkcja naprawdę nadchodzi.

Shiro

Shiro

Fanka anime, od czasu dziecięcych, aż do teraz. Mająca za sobą już ponad 800 produkcji. Oprócz anime oglądająca, także wiele filmów i seriali, a w przypływach weny pisząca własne teksty piosenek.

"Kimi no na wa" Czytaj poprzedni

"Kimi no na wa"

WeebWeek - zapowiedziano drugi sezon Jujutsu Kaisen! Czytaj następny

WeebWeek - zapowiedziano drugi sezon Jujutsu Kaisen!

Komentarze