WeebWeek - zapowiedziano nowe anime BanG Dream!

WeebWeek - zapowiedziano nowe anime BanG Dream!

themebeta

Serie Kinsō no Vermeil: Gakeppuchi Majutsushi wa Saikyō no Yakusai to Mahō Sekai o Tsukisusumu zobaczymy jeszcze w tym roku.

Kinsō no Vermeil: Gakeppuchi Majutsushi wa Saikyō no Yakusai to Mahō Sekai o Tsukisusumu

Firma Square Enix poinformowała, że seria „Kinsō no Vermeil: Gakeppuchi Majutsushi wa Saikyō no Yakusai to Mahō Sekai o Tsukisusumu” (Vermeil in Gold: A Desperate Magician Barges Into the Magical World Alongside the Strongest Calamity) otrzyma anime, które będzie miało swoją premierę już w lipcu tego roku. Produkcja jest oparta o mange pod tym samym tytule napisaną przez Kōta Amanę i zilustrowaną przez Yōko Umezu. Historia skupia się na uczniu magicznej akademii, Alto Goldfieldzie, który pragnie zostać mistrzem wszelkiej magii. Niestety nie idzie mu to najlepiej, bo grozi mu powtórzenie roku przez oblanie zajęć z przywoływania. Chłopakowi udaje się jednak znaleźć stary grimuar i dzięki niemu przyzywa potężnego demona o imieniu Vermeil. Okazuje się, że jego nowy chowaniec został zapieczętowany naprawdę dawno temu. Vermeil co jakiś czas wymaga od niego magicznej energii przez co całuje bohatera bardzo mocno.

Inu ni Nattara Suki na Hito ni Hirowareta

Inu ni Nattara Suki na Hito ni Hirowareta
(fot.otakudesho)

Wydawnictwo Kōdansha podało informację, że „Inu ni Nattara Suki na Hito ni Hirowareta” (If I Became a Dog I Would be Picked Up by the Person I Like) doczeka się telewizyjnej adaptacji anime, która będzie miała swoją premierę w 2023 roku. Seria jest oparta o mangę pod tym samym tytule autorstwa Itsutsuse. Fabułę można opisać krótko jako „komedię romantyczną z punktu widzenia psa”. Główny bohater pewnego dnia budzi się i odkrywa, że został zamieniony w psa. Dodatkowo jego właścicielką okazuje się być piękna koleżanka z klasy, Karen Inukai. Podczas tego doświadczenia bohater odkrywa, że dziewczyna, która jest chłodna i pozbawiona wyrazu w szkole, w domu zachowuje się zupełnie inaczej.

Bokura no Yoake

Bokura no Yoake
(fot. animeonlinesub)

Wytwórnia Avex Pictures ogłosiła, że pracuje nad filmową adaptację mangi Tetsuyi Imai „Bokura no Yoake” (Break of Dawn), która będzie miała premierę już jesienią w Japonii. Akcja tej serii rozgrywa się w niedalekiej przyszłości w 2049 roku. Ludzkość będzie musiała zderzyć się z prawdziwym wyzwaniem. Mimo, że od wielu lat zdają sobie z tego sprawę to już niebawem  uderzy w nich kometa o dużej skali. Historia skupia się na Yūmie, chłopcu, który ma obsesję na punkcie kosmosu, robotów oraz wspomnianej zbliżającej się kolizji. Bohaterowi udaje się potkać pozaziemską istotę, która jest jakoś powiązana ze zbliżająca się kometą.

BanG Dream!

BanG Dream!
(fot. artofit)

Oficjalne konto na Twitterze dla „BanG Dream!” podało informację, że grupa Morfonica otrzyma oryginalne anime, które będzie miało premierę latem tego roku. Niestety nie ujawniono żadnych informacji co do formatu tej produkcji. Grupa, o której będzie to dzieło powstało w 2020 roku, jako czwarty zespół w całym „BanG Dream!”. Ten zespół tworzą uczennice pierwszego roku prestiżowej szkoły dla dziewcząt z wyższych klas, Tsukinomori Girls High School. Wyróżniamy w niej pięciu członków: Mashiro Kurata –  wokal, Tōko Kirigaya – gitara, Nanami Hiromachi – bas, Tsukushi Futaba – perkusja oraz Rui Yashio – skrzypce.

WeebWeek - Valve zrobiło anime we współpracy z Netflix! WeebWeek - Valve zrobiło anime...

DOTA w filmowej odsłonie na Netflix, nowe anime oraz kontynu...

Masashi Kishimoto powraca do pisania "Boruto" Masashi Kishimoto powraca do p...

Najnowsza informacja na oficjalnym twitterze Boruto naprawdę...

Komentarze

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się i otrzymuj jako pierwszy informacje o promocjach i nowościach!