WeebWeek - Saikyō Onmyōji no Isekai Tenseiki otrzyma adaptację anime!

WeebWeek - Saikyō Onmyōji no Isekai Tenseiki otrzyma adaptację anime!

game4v

Zapowiedziano nowe anime i serial aktorski, które zobaczymy jeszcze w tym roku!

Saikyō Onmyōji no Isekai Tenseiki

Saikyō Onmyōji no Isekai Tenseiki
(fot. anitrendz)

Autor Kiichi Kosuzu, ogłosił na swoim koncie na Twitterze, że jego light novelka „Saikyō Onmyōji no Isekai Tenseiki” (A Record of the Strongest Onmyōji's Reincarnation to Another World) otrzyma adaptację anime. Niestety nie podano żadnych informacji co do daty premiery. Historia skupia się na najsilniejszym onmyōji (wróżbicie), Haruyoshim. Chłopak został zdradzony przez swoich najbliższych. Jedynym czego pragnie na skraju śmierci jest bycie szczęśliwym w kolejnym życiu. Aby to osiągnąć używa tajemniczego zaklęcia reinkarnacji. W ten sposób odradza się w innym świecie w wybitnej rodzinie czarodziejów. Okazuje się jednak, że Haruyoshi nie posiada żadnych magicznych zdolności. Postanawia więc wykorzystać swoje stare umiejętności i łatwo żyć swoim nowym życiem.

Mushikaburi-hime

Mushikaburi-hime
(fot. animenewsnetwork)

Wydawnictwo Ichijinsha podało informację, że light novelka „Mushikaburi-hime” (Bibliophile Princess) otrzyma telewizyjne anime, które będzie miało swoją premierę w 2022 roku. Fabuła tej serii opowiada o kochającej książki lady Eliannie. Dziewczyna ma narzeczonego tylko z nazwy, z którym zawarła układ. Może dzięki niemu spędzać swój wolny czas jak tylko chce. W jej wypadku to czas z jej ukochanymi książkami, bo ciężko dogaduje się z ludźmi. Trzeba jednak pamiętać, że z czasem wszystko może się zmienić, nawet zaaranżowane małżeństwo.

Bastard!!

Bastard!!
(fot. kino-teatr)

Warner Bros. Japan ogłosił, że manga „Bastard!!” doczeka się nowego telewizyjnego anime. Produkcja zadebiutuje na platformie Netflix na całym świecie jeszcze w tym roku. Fabuła tej serii ma miejsce w Królestwie Metalliki. Zostaje ono zaatakowane przez Czterech Lordów Havoc. W wyniku tej sytuacji arcykapłan był zmuszony poprosić swoją córkę o wybudzenie Darka Schneider, najpotężniejszego czarodzieja i byłego przywódcę Jeźdźców. Dark został pokonany 15 lat wcześniej, ale uciekł śmierci wcielając się w postać małego dziecka. Po wielu latach wypuszczają go tylko dlatego, by pokonał ich wrogów. Warto jednak pamiętać, że nasz czarodziej ma dosyć nikczemny cel. Mianowicie chce przejąć władzę nad światem i „posiadać wszystkie kobiety na świecie”.

Sensei no Otoriyose

Sensei no Otoriyose
(fot. animemarvel)

Stacja telewizyjna TV Tokyo podała informację, że wyprodukuje serial aktorski na podstawie hybrydowej mangi/light novelki „Sensei no Otoriyose” (Sensei's Mail-Order Food). Ta produkcja dla smakoszy będzie miała swoją premierę już w kwietniu tego roku. Historia koncentruje się na relacji pisarzem powieści erotycznych Haruką Enomurą oraz autorem kobiecych mang Miruku Nakadą. Ich wydawnictwo prosi ich o współpracę przez co spotykają się po raz pierwszy. Mimo, że byli fanami swoich prac to nie spodziewali się jak druga strona może się różnić wygląd i osobowością względem swoich oczekiwań. Otwiera ich jednak na siebie ich wspólna obsesja. Mianowicie zamawianie pocztą lokalnej kuchni z odległych stron.

WeebWeek - manga Horimiya otrzyma specjalny One-Shot! WeebWeek - manga Horimiya otrz...

Mangi Isekai Ojisan i Tensei Shoya Kara Musabori Etchi otrzy...

WeebWeek - film Sword Art Online Progressive będzie otwarty już 30 października w Japonii! WeebWeek - film Sword Art Onli...

Gra Legend of Mana: The Teardrop Crystal oraz manga Shin Ikk...

Komentarze

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się i otrzymuj jako pierwszy informacje o promocjach i nowościach!