WeebWeek - Spice & Wolf otrzyma nowe anime!

WeebWeek - Spice & Wolf otrzyma nowe anime!

bilibili

Już w marcu w serwisie Netflix będzie można zobaczyć nowe anime takie jak: Kotaro Lives Alone oraz Thermae Romae Novae.

Spice & Wolf

Spice & Wolf
(fot. bilibili)

Oficjalna strona internetowa autora Isuny Hasekury ogłosiła, że seria „Spice & Wolf” (Ookami to Koushinryou) otrzyma nowe anime. Niestety nie podano, czy ta produkcja będzie kontynuacją, remake’iem, czy oryginalnym dziełem. Historia opowiada o Kraft’cie Lawrence, podróżującym kupcu, który jest dość samotny. Nasz bohater przywykł już do swojej rutyny, czyli wędrówki z miasta do miasta wraz z koniem i wozem z towarami. Wszystko się zmienia, gdy pewnej nocy znajduje on wilczą boginię Holo w swoim powozie. Okazuje się, że dziewczyna znudziła się opieką nad wioską, której mieszkańcy o niej zapomnieli. Postanawia więc zawrzeć umowę z kupcem, który w zamian za jej ochronę i pomoc odrzuci ją w jej rodzinne strony.

Yōkoso Jitsuryoku Shijō Shugi no Kyōshitsu e

Yōkoso Jitsuryoku Shijō Shugi no Kyōshitsu e
(fot. utespero)

Na oficjalnej stronie telewizyjnego anime „Yōkoso Jitsuryoku Shijō Shugi no Kyōshitsu e” (Classroom of the Elite) podano informację, że seria doczeka się kontynuacji. Niestety nie ujawniono więcej informacji na temat tego sequelu. Fabuła tej produkcji skupia się na szkole o nieprzeciętnej opinii. Absolwenci tej placówki bez przeszkód zdobywają wymarzone zatrudnienie. Do tego prestiżowego i opływającego w bogactwa miejsca dostają się tylko nieliczni. Dodatkowo zachętą jest system punktowy nagradzania uczniów, dzięki którym można dokonać dowolnego zakupu na jej terenie. Niestety nie jest to tak idealne miejsce, jakby mogło się wydawać, gdyż rządzi tutaj dyktatura i ostra rywalizacja.

Kotaro Lives Alone

Już 10 marca w serwisie Netflix zadebiutuje anime „Kotarō wa Hitori Gurashi” (Kotaro Lives Alone). Ta produkcja jest oparta o mangę napisaną i zilustrowaną przez Tsumurę Mami. Historia koncentruje się na 4-letnim chłopcu, Kotaro Sato. Nasz bohater wprowadza się sam do pewnego mieszkania. Okazuje się, że żyje on samotnie, bo nie ma rodziców. Jednym z jego sąsiadów jest beznadziejny mangaka. Poznaje on Kotato, który wydaje się radzić sobie lepiej z życiem niż inni sąsiedzi. Niebawem będziemy mogli obejrzeć tą mieszkaniową komedię.

Nōmin Kanren no Skill Bakka Agetetara Nazeka Tsuyoku Natta

Nōmin Kanren no Skill Bakka Agetetara Nazeka Tsuyoku Natta
(fot. animenewsnetwork)

Na oficjalnym Twitterze wydawnictwa Futabasha podano informację, że seria „Nōmin Kanren no Skill Bakka Agetetara Nazeka Tsuyoku Natta” (I've Somehow Gotten Stronger When I Improved My Farm-Related Skills) otrzyma telewizyjne anime w 2022 roku. Historia skupia się na młodym mężczyźnie Al Wayne, który chce zostać królem rolników. Nasz bohater pragnie zmaksymalizować wszystkie umiejętności związane z farmą. Pewnego dnia w końcu udaje mu się osiągnąć to czego pragnął. Niestety, gdy w końcu mu się to udaje jego życie zaczyna podążać w zupełnie innym kierunku niż rolnictwo.

Thermae Romae Novae

Już 28 marca na platformie Netflix zadebiutuje anime „Thermae Romae Novae”. Ta seria jest oparta na mandzę autorstwa Yamazaki Mari. Głównym bohaterem tej produkcji jest projektant łaźni z Imperium Rzymskiego, Lucjusz. Mężczyzna przez przypadek skacze w czasie do współczesnej Japonii. W ten sposób będzie mógł wykorzystać swoją szansę i poznać japońską kulturę łaźni.

WeebWeek - zapowiedziano drugi sezon Record of Ragnarok! WeebWeek - zapowiedziano drugi...

Zapowiedziano telewizyjne anime dla takich serii jak: Chiyu...

WeebWeek - kolejny sezon Castlevanii już niedługo w serwisie Netflix! WeebWeek - kolejny sezon Castl...

Kolejne zapowiedzi premier tym razem naprawdę różnorodnych d...

Komentarze

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się i otrzymuj jako pierwszy informacje o promocjach i nowościach!