WeebWeek - opóźniono film The Imaginary!

WeebWeek - opóźniono film The Imaginary!

animekabegami

Poinformowano, że gra Pokémon Legends Arceus otrzyma serial animowany.

The Imaginary

Na oficjalnej stronie filmu anime „The Imaginary” podano informację, że studio opóźniło film z powodu „nowych wyzwań” wynikających z metod produkcji filmu i pandemii COVID-19. Niestety w tym ogłoszeniu nie ujawniono nowej daty premiery filmu. Produkcja ta oparta jest o novelkę pod tym samym tytułem napisaną przez A. F. Harrolda i zilustrowaną przez Emily Gravett. Historia anime skupia się na Amandy Shuffleup. Dziewczyna posiada wyimaginowanego przyjaciela zwanego Rudger. Do tej pory nikt nie mógł go zobaczyć, ale przez złego pana Buntinga to się zmienia. Dodatkowo postać ta poluje na wyobrażenia, a plotka głosi, że nawet je zjada. Niestety od tego momentu Rudger jest zmuszony uciekać, by ratować swoje życie. Jego jedyną nadzieją jest znaleźć Amandę, zanim ona o nim zapomni, bo wtedy on zniknie. Temu nierealnemu chłopcu będzie jednak ciężko odnaleźć się w prawdziwym świecie.

Pokémon Legends Arceus

Pokémon Legends Arceus
(fot. jugomobile)

Podczas transmisji na żywo Pokémon Presents ogłoszono, że gra Pokémon Legends Arceus otrzyma animowany serial. Premiera będzie miała miejsce na początku lata w Japonii. Niestety więcej szczegółów firma Pokémon poda w późniejszym terminie. Akcja serii będzie się toczyć w regionie Hisui. Jeśli jeszcze nie słyszeliście o tej grze to można w niej dołączać do Korpusu Zwiadowczego Zespołu Ekspedycyjnego Galaktyki w wiosce Jubilife. Po tym każdy może wyruszyć na wyprawy ankietowe albo badać Pokémony. Dodatkowo gracze mogą jeździć na tych stworzeniach, ale są podatni na ataki Pokémonów, gdy są w terenie.

Idol Bu Show Project

Idol Bu Show Project
(fot. anichoice)

Oficjalne konto na Twitterze projektu multimedialnego „Idol Bu Show Project” ujawniło, że seria jest inspiracją dla filmu anime, który będzie miał swoją premierę na początku lata. Co do samego projektu to wystartował on w 2019 roku z płytami CD z muzyką i wydarzeniami, ale nadchodzące filmy będą jego pierwszą oryginalną historią. Cała koncepcja dzieła opiera się na „battle royale” pomiędzy trzema zespołami idolów. Każda z nich jest kierowana przez dowódcę z epoki Sengoku, który został wskrzeszony jako producent muzyczny. Zwycięzca tej potyczki zostanie określony na podstawie liczby sprzedaży i głosowania na każdym występie na żywo. Dodatkowo wygrani zorganizują wielki występ na żywo, aby zostać uznanymi jako „the greatest under the heavens”.

Uma Musume Pretty Derby

Uma Musume Pretty Derby
(fot. jianshu)

Oficjalny kanał na YouTube Pakatube podał informację, że seria „Uma Musume Pretty Derby” otrzyma specjalne anime ze względu na pierwszą rocznicę premiery gry. Niestety co do nowej produkcji to nie ujawniono więcej szczegółów na jej temat. Jeśli chodzi o wcześniejsze serie to w 2018 roku został wyemitowany pierwszy sezon telewizyjnego anime „Uma Musume Pretty Derby”, który zakończył się po 13 odcinkach. Historia tego dzieła ma miejsce w świecie podobnym do naszego. W nim wybitne konie wyścigowe mają szansę odrodzić się jako dziewczyny z końskimi uszami i ogonami. Otrzymują one wtedy niebywałą szybkość i wytrzymałość. Najlepsze z nich mogą wystartować w specjalnym turnieju. Może on im zapewnić nowe życie jako zawodniczki albo idolki.

WeebWeek - seria Fruits Basket otrzyma film anime! WeebWeek - seria Fruits Basket...

Poznaliśmy datę premier takich anime jak: Mahōtsukai Reimeik...

WeebWeek - film Sword Art Online Progressive będzie otwarty już 30 października w Japonii! WeebWeek - film Sword Art Onli...

Gra Legend of Mana: The Teardrop Crystal oraz manga Shin Ikk...

Komentarze

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się i otrzymuj jako pierwszy informacje o promocjach i nowościach!