Sobota, Kwiecień 1
Animowiec Logo
  1. Animowiec
  2. Newsy
  3. WeebWeek - kolejny sezon Overlorda zapow...

imgur

WeebWeek - kolejny sezon Overlorda zapowiedziany!

Overlord

Overlord
(fot. marumaru)

Podczas sobotniego maratonu transmisji na żywo telewizyjnego serialu anime „Overlord” poinformowano, że produkcja otrzyma czwarty sezon, a także film, który obejmie „Sei Ōkoku-hen” (Łuk Świętego Królestwa). Co do pierwszego sezonu to miał on premierę w lipcu 2015 roku, potem kolejno: styczeń 2018 oraz lipiec 2018 roku. Jeśli chodzi o akcję tej serii to rozgrywa się ona w 2138 roku. Pewnego wieczoru popularna gra Yggdrasil zostaje wyłączona. Główny bohater, Momonga, postanawia jednak nie wylogowywać się aż do samego końca. Pomimo tego, że gra została wyłączona to czas w niej rusza dalej, okazuje się raptem, że kilka rzeczy uległo zmianie. Główny bohater zostaje uwięziona w ciele swojej postaci z gry, a także odkrywa, że postacie niezależne (NPC) odczuwają emocje i same mu odpowiadają. Więcej dowiecie się tylko oglądając wszystkie sezony.

Made in Abyss

Made in Abyss
(fot. bilibili)

Oficjalna strona anime „Made in Abyss” ujawniła, że ta produkcja otrzyma drugi sezon telewizyjny już w 2022 roku i będzie zatytułowany – „Made in Abyss: Retsujitsu nie Ōgonkyō” (Made in Abyss : The Sun Bujny na Golden City). Jeśli chodzi o pierwszy sezon to miał on premierę w lipcu 2017 roku. Co do historii tej serii to skupia się na jedynym niezbadanym miejscu na świecie, jakim jest „Otchłań”. Jest to ogromny system jam i jaskiń, gdzie można znaleźć cudowne stworzenia oraz wiele cennych reliktów. Poszukiwacze przygód według rangi mogą udać się w konkretne zakątki tego miejsca. Główną bohaterką tej serii jest mała sierota, Rico, która chce tak jak jej matka zapuścić się w największe głębiny „Otchłani”. Jej żmudne życie zmienia się, gdy odkrywa robota, który z grubsza wygląda jak zwykły chłopiec. Czy razem uda im się zagłębić się w to miejsce? Dowiecie się tylko oglądać tą produkcję.

Mahōtsukai Reimeiki

Mahōtsukai Reimeiki
(fot. animesweet)

Pisarz Kakeru Kobashiri ogłosił na swoim koncie na Twitterze, że „Mahōtsukai Reimeiki” (The Dawn of the Witch) będzie inspiracją dla telewizyjnego anime, jednak nie ujawił daty premiery produkcji. Jeśli chodzi o akcję to rozgrywa się w tym samym świecie fantasy, co „Zero Kara Hajimeru Mahō no Sho” (Grimoire of Zero). Mimo pokoju w niektórych regionach świata wciąż płonie żar wojny. Historia skupia się na beznadziejnym uczniu, Savilu, który jakimś cudem stracił pamięć sprzed pójścia do College of Magic w Kingdom of Wenias. Dyrektor szkoły wysyła go na specjalnie szkolenie do miejsca, gdzie prześladowania czarownic są naprawdę silne.

Love Live! Nijigasaki High School Idol Club

Love Live! Nijigasaki High School Idol Club
(fot. nozomi.2ch)

Na drugim dniu koncertów „Love Live! Nijigasaki High School Idol Club” zapowiedziano, że anime pod tym samym tytułem otrzyma drugi sezon w 2022 roku. Pierwszy sezon tej produkcji miał swoją premierę 3 października 2020 roku, a jeśli chodzi o pierwszą serię z „Love Live!” to premiera miała miejsce w styczniu 2013 roku.

Yoshimaho: Yoshi Yoshi Magic

Yoshimaho: Yoshi Yoshi Magic
(fot. shinden)

DLE ogłosiło, że to, ABC Frontier , firma marketingowa Mash i firma produkcyjna helo.inc produkują oryginalny projekt anime zatytułowany „Yoshimaho: Yoshi Yoshi Magic”. Głównym bohaterem tej serii będzie przepracowany i zawsze wyczerpany codziennym życiem, a dodatkowo bardzo tęskni za wygodą i pocieszeniem. Uważa, że dzieci mają fajnie, bo mogą być zepsute, a i tak są kochane. Bohater chcąc uciec od rzeczywistości wybiera się do sklepu i kupuje niebieski smoczek. Jednak, gdy wkłada go do ust zostaje przeniesiony do innego świata w ciało pięcioletniego dziecka. Naprawdę ciekawi mnie jak stworzą tą serię, więc nie mogę się doczekać poznania daty premiery.

Shiro

Shiro

Fanka anime, od czasu dziecięcych, aż do teraz. Mająca za sobą już ponad 800 produkcji. Oprócz anime oglądająca, także wiele filmów i seriali, a w przypływach weny pisząca własne teksty piosenek.

Moje Top anime romantyczne z 2021 roku Czytaj poprzedni

Moje Top anime romantyczne z 2021 roku

Moje Top anime z sezonu Lato 2020 Czytaj następny

Moje Top anime z sezonu Lato 2020

Komentarze