Carole & Tuesday - genialne muzyczne anime

Carole & Tuesday - genialne muzyczne anime

bilibili

Jak dwie młode dziewczyny mogą zostać prawdziwymi gwiazdami? Tego dowiecie się w tym artykule.

Anime „Carole & Tuesday” składa się z dwóch sezonów i zostało wyreżyserowane przez Shinichirō Watanabe. Powstało na podstawie mangi autorstwa Morito Yamataki, a całą serię można obejrzeć na platformie Netflix. Produkcja przedstawia nam świat, w którym przenosimy się do przyszłości, gdzie pewna część ludzi zamieszkała na Marsie.

Dwie dziewczyny, dwa różne światy

Carole & Tuesday
(fot. netflix)

Jedną z głównych bohaterek jest Tuesday Simmons, która od zawsze chciała zająć się muzyką, jednak przez swój charakter nigdy nie udało jej się postawić na swoim. Mając dość zamożnego stylu życia, postanawia uciec z domu i udaje się do Alba City. Wszystko po to, aby mogła spełnić swoje marzenia i zostać piosenkarką. Pierwszego dnia w nowym mieście spotyka na swojej drodze Carole Stanley, która w porównaniu do niej nie miała tak łatwego życia. Niestety jej nowo poznana koleżanka jest osieroconą uchodźczynią z Ziemi, ale podobnie do niej chce zostać prawdziwym muzykiem. Nasze młode dziewczyny postanawiają połączyć siły jako duet piosenkarek i autorek tekstów pod nazwą Carole & Tuesday. Teraz razem będą się starać, by zostać prawdziwymi gwiazdami muzyki.

Jak zostać gwiazdą

Carole & Tuesday
(fot. imgur)

Dwóm młodym nieznanym artystkom ciężko od tak zabłysnąć w świecie show biznesu. Ich przygoda zaczyna się od napisania pierwszej piosenki, której nadają tytuł „Loneliest girl”. Udaje im się spontanicznie wystąpić i na ich szczęście okazuje się, że ktoś nagrał ich występ. Udostępnione wideo zrobiło furorę w Internecie i zainteresowało wiele osób mniej lub bardziej znanych. Dzięki tej sytuacji udaje im się zdobyć menadżera, którego mimo początkowej niechęci akceptują. Ich nowy przyjaciel opracowuje wiele planów, aby uczynić z nich prawdziwe gwiazdy. Niestety jak to już bywa nie wszystko się tak po prostu udaje, więc ich droga do sukcesu nie będzie taka prosta. Nasze główne bohaterki tak po prostu nie poddadzą i zrobią co tylko można, by osiągnąć swój cel.

Świat muzyki

Cała fabuła skupia się na jednym głównym wątku, którym jest droga naszych dziewczyn do osiągnięcia sukcesu. Spotykamy się tu także z historiami pobocznych bohaterów, które są naprawdę różnorodne. Z jednej strony mamy popularną modelkę i wschodzącą gwiazdę muzyki, a z drugiej dawną genialną piosenkarkę, która była zmuszona porzucić karierę. Kreska jest naprawdę dopasowana do charakteru tego dzieła. Na szczególną uwagę zasługuje tutaj muzyka, która wpada ucho. Dodatkowo wszystkie piosenki zostały nagrane w języku angielskim, co naprawdę nadaje temu dziełu wyjątkowy charakter. Jak poradzą sobie Carole i Tuesday? Czy uda im się zostać prawdziwymi gwiazdami? Nasze bohaterki udowadniają, że z prawdziwymi chęciami wszystko jest możliwe.

Obejrzyj tutaj

Netflix

High School DxD: Sensacyjne anime pełne ekscytacji i romansu High School DxD: Sensacyjne an...

Zanurz się w ekscytującym świecie High School DxD, gdzie akc...

Gunjou no Magmell - przyjemna przygodówka Gunjou no Magmell - przyjemna...

Lubicie anime przygodowe, gdzie bohaterowie eksplorują nowe,...

Komentarze

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się i otrzymuj jako pierwszy informacje o promocjach i nowościach!