Ghost in the Shell - na Netflixie już w kwietniu

Ghost in the Shell - na Netflixie już w kwietniu

Dailymotion

Ghost in the Shell to jedno z tych anime, które nigdy się nie zestarzeje. Dlatego czekamy już na to, co pojawi się w kwietniu!

Jedną z bardziej popularnych serii anime jest niewątpliwie Ghost in the Shell. Może o tym świadczyć rozbudowanie historii oraz kolekcja płyt, którą mogą pochwalić się najwięksi fani. Teraz z całą pewnością możemy Was poinformować, że kolejny sezon pojawi się na Netflixie już w kwietniu tego roku! Patrząc na niezbyt udaną fabularną inscenizację podchodzimy jednak do tematu sceptycznie.

Zmiany w grafice

Ghost in the Shell to już niemal kultowa manga i anime – jednak arcydzieło tradycyjnej animacji nie będzie kontynuowane. Już na zwiastunie od Netflxa widzimy duże zmiany w jakości grafiki, do której trzeba po prostu przywyknąć. Po samym trailerze jesteśmy póki co na nie. Mamy jednak nadzieję, że fabuła pierwszego sezonu zmieni nasze podejście. Zapominamy o uprzedzeniach i czekamy na pierwsze odcinki zupełnie nowej odsłony.

Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2045

Kiedy możemy spodziewać się premiery? Na szczęście już niedługo, bo w kwietniu pojawi się cały sezon tej serii! W pierwszych 12 odcinkach nowej odsłony anime będziemy mogli zobaczyć, jak Sekcja 9 radzi sobie z coraz nowymi tajnymi cyberoperacjami.

Zapowiedziane mamy 2 sezony, po 12 odcinków każdy. W jakim okresie możemy umieścić to anime w całej kolekcji? O tym się dopiero przekonamy.

Anime "JoJo's Bizarre Adventure" - ściągnięte z Netflixa w dniu premiery! Anime "JoJo's Bizarre Adventur...

"JoJo's Bizarre Adventure" zniknęło z platformy szybciej, ni...

WeebWeek - seria Fruits Basket otrzyma film anime! WeebWeek - seria Fruits Basket...

Poznaliśmy datę premier takich anime jak: Mahōtsukai Reimeik...

Komentarze

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się i otrzymuj jako pierwszy informacje o promocjach i nowościach!