Sobota, Styczeń 28
Animowiec Logo
  1. Animowiec
  2. Newsy
  3. Ghost in the Shell - na Netflixie już w...

Dailymotion

Ghost in the Shell - na Netflixie już w kwietniu

Jedną z bardziej popularnych serii anime jest niewątpliwie Ghost in the Shell. Może o tym świadczyć rozbudowanie historii oraz kolekcja płyt, którą mogą pochwalić się najwięksi fani. Teraz z całą pewnością możemy Was poinformować, że kolejny sezon pojawi się na Netflixie już w kwietniu tego roku! Patrząc na niezbyt udaną fabularną inscenizację podchodzimy jednak do tematu sceptycznie.

Zmiany w grafice

Ghost in the Shell to już niemal kultowa manga i anime – jednak arcydzieło tradycyjnej animacji nie będzie kontynuowane. Już na zwiastunie od Netflxa widzimy duże zmiany w jakości grafiki, do której trzeba po prostu przywyknąć. Po samym trailerze jesteśmy póki co na nie. Mamy jednak nadzieję, że fabuła pierwszego sezonu zmieni nasze podejście. Zapominamy o uprzedzeniach i czekamy na pierwsze odcinki zupełnie nowej odsłony.

Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2045

Kiedy możemy spodziewać się premiery? Na szczęście już niedługo, bo w kwietniu pojawi się cały sezon tej serii! W pierwszych 12 odcinkach nowej odsłony anime będziemy mogli zobaczyć, jak Sekcja 9 radzi sobie z coraz nowymi tajnymi cyberoperacjami.

Zapowiedziane mamy 2 sezony, po 12 odcinków każdy. W jakim okresie możemy umieścić to anime w całej kolekcji? O tym się dopiero przekonamy.

Paula Bukowska

Paula Bukowska

WeebWeek - drugi sezon Jujutsu Kaisen potwierdzony! Czytaj poprzedni

WeebWeek - drugi sezon Jujutsu Kaisen potwierdzony!

Tate no Yuusha no Nariagari - drugi sezon już w 2021 roku! Czytaj następny

Tate no Yuusha no Nariagari - drugi sezon już w 2021 roku!

Komentarze