WeebWeek - Jujutsu Kaisen 0 w polskich kinach już w maju!

WeebWeek - Jujutsu Kaisen 0 w polskich kinach już w maju!

xtrafondos

Kengan Ashura i JoJo's Bizarre Adventure: Stone Ocean doczekają się kontynuacji w serwisie Netflix.

Jujutsu Kaisen 0

Sieć Multikino ujawniła, że już od 20 maja w polskich kinach będzie można zobaczyć film anime „Jujutsu Kaisen 0”. Produkcja miała swoją premierę pod koniec grudnia zeszłego roku w Japonii. Warto dodać, że jest to prequel pierwszego sezonu tej serii, który mogliście oglądać w tamtym roku. Historia ma miejsce rok przed wydarzeniami przedstawionymi wcześniej w anime. Głównym bohaterem tego dzieła jest Yuta Okkotsu, który stracił swoją bliską przyjaciółkę, Rikę, w wypadku. Niestety dziewczyna, zamiast po prostu odejść na drugą stronę, staje się zjawą. Chłopak z tego powodu cierpi przez jej klątwę i dochodzi nawet do momentu, gdy pragnie własnej śmierci. Wszystko się zmienia, gdy czarownik jujutsu, Satoru Gojo, rekrutuje go do Liceum Jujutsu. Yuta będzie musiał zmierzyć się nie tylko z klątwą Riki, ale także nikczemnym użytkowniku klątw. Jak z tym wszystkim poradzi sobie nasz bohater? Tego dowiemy się już niebawem.

Kengan Ashura

Kengan Ashura
(fot. gamerant)

Oficjalne konto na Twitterze dla anime „Kengan Ashura” ogłosiło, że seria doczeka się kontynuacji. Platforma Netflix będzie odpowiadać za dystrybucję tego sequelu na całym świecie. Fabuła prezentuje świat, w którym wielkie korporacje rozwiązują między sobą spory w formie walk wynajętych wojowników. Zawodnicy walczą wręcz, a firma, której reprezentant wygra zgarnia cały zakład. Główny bohater, Ōma Tokita, zostaje przedstawicielem Grupy Nogi i stanie przed wyzwaniem zakwalifikowania się do największego Turnieju Zagłady Kengan. Aby osiągnąć swój cel będzie musiał pokonać najlepszych wojowników z całego świata.

Orient

Orient
(fot. grogol)

Na oficjalnej stronie anime „Orient” podano informację, że druga część serii będzie miała swoją premierę w lipcu tego roku. Fabuła opowiada o dwóch chłopakach, którzy są najlepszymi przyjaciółmi. Musashi i Kojiro, bo tak nazywają się bohaterowie, w wieku 10 lat siedzieli w ciszy zafascynowani opowieściami ojca jednego z nich. Historie te skupiały się na demonach męczących niewinnych ludzi oraz wojownikach, którzy z nimi walczyli. Właśnie wtedy bohaterowie postanowili stać się najsilniejszymi szermierzami na świecie. Niestety, gdy dorastają wszystko się zmienia. Kojiro staje się cyniczny, a Musashi uświadamia sobie, że nie może sam cofnąć 150 lat rządów demonów. Nawet gdy już był prawie gotowy zadowolić się swoją obecną pracą to wszystko nagle się zmienia.

JoJo's Bizarre Adventure: Stone Ocean

Podczas wydarzenia AnimeJapan 2022 spółka Warner Bros. Japan ogłosiła, że seria „JoJo's Bizarre Adventure: Stone Ocean” doczeka się drugiej części składającej się z odcinków 13-24, których premiera odbędzie się jesienią tego roku w serwisie Netflix na całym świecie. Fabuła jest oparta na podstawie szóstej części mangi „JoJo's Bizarre Adventure” i kontynuuje historię poprzednich części.

Sword Art Online Progressive

Sword Art Online Progressive
(fot. reddit)

Oficjalna strona internetowa filmów anime „Sword Art Online Progressive” ujawniła, że drugi film z tej serii będzie miał premierę już jesienią tego roku. Ta produkcja jest oparta na light novelkach Rekiego Kawahaty „Sword Art Online Progressive”. Historia przedstawia podróż Kirito przez pływający zamek Aincrad od samego początku, piętro po piętrze.

 

 

WeebWeek - zapowiedziano film One Piece Red! WeebWeek - zapowiedziano film...

Zapowiedziano kolejny premiery anime na 2022 roku! Zobaczymy...

WeebWeek - drugi sezon 100-Man no Inochi no Ue ni Ore wa Tatteiru już w lipcu! WeebWeek - drugi sezon 100-Man...

Już 16 lipca będzie miał swoją premierę film "Belle", po sam...

Komentarze

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się i otrzymuj jako pierwszy informacje o promocjach i nowościach!