WeebWeek - trzeci sezon Beastars potwierdzony!

WeebWeek - trzeci sezon Beastars potwierdzony!

tumgir

Komi-san wa Komyushou Desu oraz Pokémon otrzymają seriale live-action

Beastars

Beastars
(fot. madmass)

Studio Orange i Netflix Japan poinformowały, że 3 sezon „Beastars” jest już w pracach. Historia tej serii skupia się na liceum, w którym uczniów można dosłownie podzielić na drapieżników i ofiary. Gdy okazuje się, że w Akademii Cherryton zabito i zjedzono roślinożernego ucznia podejrzenia oczywiście padają na drapieżników. Głównym podejrzanym staje się Legoshi, czyli wilk, który mimo swojego wyglądu nie skrzywdziłby muchy (opis dotyczy sezonu pierwszego). Co do daty premiery to nie została jeszcze ujawniona.

Otome Game no Hametsu Flag shika Nai Akuyaku Reijou ni Tensei Shiteshimatta

Otome Game no Hametsu Flag shika Nai Akuyaku Reijou ni Tensei Shiteshimatta
(fot. animesolution)

Podczas wydarzeniu poświęconemu anime „Otome Game no Hametsu Flag shika Nai Akuyaku Reijou ni Tensei Shiteshimatta” podano informacje, że do siódmego tomu mangi zostanie dołączona OVA. Będzie można w niej znaleźć opowieść o wczesnym dzieciństwie głównych bohaterów. W tej serii główną bohaterką jest Catarina, córka Hrabi Claes. Jej beztroskie życie wywraca się do góry nogami, gdy w wieku ośmiu lat odzyskuje wspomnienia ze swojego poprzedniego życia. Odkrywa wtedy, że świat, w którym obecnie żyje jest grą, przy której jako nastoletnia Japonka spędziła naprawdę wiele czasu. Jednak, żeby nic nie było takie łatwe to okazuje się, że jest ona przeciwniczką głównej postaci tej gry i w każdym wypadku wszystko kończy się jej śmiercią albo wygnaniem. Catarina musi wykorzystać swoją wiedzę i zrobić co w jej mocy, aby uniknąć tragicznego zakończenia.

Komi-san wa Komyushou Desu

Komi-san wa Komyushou Desu
(fot. pulpfictioncine)

NHK ogłosiło, że seria „Komi-san wa Komyushou Desu” (Komi Can't Communicate) została inspiracją dla serialu live-action. Ta adaptacja telewizyjna jest oparta na mandze pod tym samym tytule. Premiera tej produkcji będzie miała miejsce 6 września. Podano także informację, że seria będzie miała tylko 8 odcinków. Jeśli chodzi o historię to skupia się na Tadano, który jest nieśmiałym chuliganem. Zmienia swoje postępowanie po tym, gdy zostaje sam w klasie z legendarną Komi. Odkrywa wtedy, że nie jest ona powściągliwa, ale jest za to bardzo niezręczna. Za cel stawia sobie wtedy pomóc jej zdobyć 100 przyjaciół.

Pokémon

Pokémon
(fot. imgur)

Variety podaje, że seria „Pokémon” otrzyma serial live-action. Z podanych informacji wynika, że jest on już we wczesnej fazie rozwoju przez serwis Netflix. Niestety nie podano żadnych informacji co do daty premiery. Jeśli jeszcze nie wiecie to w 2019 roku miał swoją premierę film live-action zatytułowany „Detektyw Pikachu”. Podobno sequel tej produkcji dostał już zielone światło. Miejmy więc nadzieję, że serial będzie równie dobrze zrobiony co wspomniany film.

New Game!

New Game!
(fot. bilibili)

Oficjalnie potwierdzono, że manga „New Game!” zostaje zakończona po 8 latach. Magazyn, w którym jest wydawana ogłosił, że wszystko zakończy się w październikowym numerze. Adaptację anime tego dzieła mogliście zobaczyć po raz pierwszy w 2016 roku, a następnie w 2017 roku miał premierę sequel. Co do historii to skupia się na Aobie Suzukaze, która po ukończeniu liceum dołącza do firmy zajmującej się grami komputerowymi. Wszystko po to, by spełnić swoje marzenia z dzieciństwa i stworzyć grę, którą ludzie pokochają tak jak ona kiedyś. Mimo wszystko jej start w firmie był dosyć ciężki, bo nasza pracownica ma naprawdę dziecinny wygląd. Szybko jednak udaje jej się złapać dobry kontakt ze współpracownicami, a co do reszty to dowiecie się tylko oglądając anime lub czytając mangę.

WeebWeek - zapowiedź nowego sezonu Boku no Hero Academia oraz nowy film z uniwersum Slime! WeebWeek - zapowiedź nowego se...

W tym tygodniu otrzymaliśmy wiele informacji na temat nowych...

WeebWeek - Mob Psycho 100 otrzyma trzeci sezon! WeebWeek - Mob Psycho 100 otrz...

W tym tygodniu otrzymaliśmy wiele informacji na temat nowych...

Komentarze

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się i otrzymuj jako pierwszy informacje o promocjach i nowościach!