WeebWeek - zapowiedziano drugi sezon Jujutsu Kaisen!

WeebWeek - zapowiedziano drugi sezon Jujutsu Kaisen!

cytoid

Zapowiedziano kolejne części znanych serii takich jak Kimetsu no Yaiba, czy Kingdom.

Jujutsu Kaisen

Jujutsu Kaisen
(fot. komicolle)

Obsada filmu anime „Gekijō-ban Jujutsu Kaisen 0” oraz anime telewizyjnego „Jujutsu Kaisen” ogłosiła, że seria otrzyma drugi sezon w 2023 roku. Głównym bohaterem tej serii jest Itadori Yuuji, który większość swojego czasu spędza ze swoim chorym dziadkiem, który leży w szpitalu. Mimo tego, że nastolatek wygląda przeciętnie to posiada ogromną siłę fizyczną. Przez to wszystkie kluby sportowe chcą go zwerbować, ale chłopak nie jest tym zainteresowany. Zamiast tego Yuuji spędza czas z klubem okultystycznym, który w pewnym momencie wpada w kłopoty. Wszystko przez zapieczętowany, przeklęty przedmiot, który namiesza w życiu naszego bohatera.

Kimetsu no Yaiba

Kimetsu no Yaiba
(fot. quora)

W ostatnim odcinku anime “Kimetsu no Yaiba: Yuukaku-hen” podano informację, że arc „Katanakaji no Sato-Hen” (Swordsmith Village Arc) otrzyma telewizyjne anime. Fabuła tej serii przedstawia nam Tanjiro, który mieszka wraz ze swoją matką i rodzeństwem w odosobnionym miejscu. Po śmierci ojca przejął on opiekę nad całą rodziną. Chłopak często wybiera się do wioski, by sprzedać tam węgiel drzewny i pewnego razu zostaje na noc w wiosce. Niestety, gdy następnego dnia wraca do domu odkrywa całą swoją rodzinę we krwi. Zauważa jednak, że jego siostra Nezuko jako jedyna przeżyła. Postanawia, więc wyruszyć z nią poszukać pomocy. Napotyka na swojej drodze łowcę demonów Tomiokę, który uświadamia mu, że jego siostra stała się demonem. Nezuko udowadnia jednak, że nie jest taka sama, jak inne demony i zamiast zabić swojego brata postanawia go bronić. Tomioka jest w szoku takim obrotem spraw i postanawia wysłać Tanjiro na trening do swojego mistrza.

Kingdom

Kingdom
(fot. reddit)

Na oficjalnej stronie telewizyjnego anime „Kingdom” ujawniono, że już 9 kwietnia seria otrzyma czwarty sezon. Fabuła tej serii skupi się na największej bitwie w historii. Ta wojna rozdarła wielką ranę nie tylko w Qin, a także w całych Chinach. Ei Sie pragnie zostać władcą, który zjednoczy Chiny. Opowiada o tym księciu Sei Kyou i łączą siły na nowym polu bitwy.

Edens Zero

Edens Zero
(fot. anievo)

Oficjalne konto na Twitterze anime „ Edens Zero” podało informację, że seria otrzyma drugi sezon. Ta produkcja opisuje historię Shikiego, który całe swoje życie spędził wśród maszyn. Główny bohater na swojej drodze spotyka Rebecce i jej towarzysza-kota Happy’ego. Jak potoczą się losy tej trójki przyjaciół? Tego dowiecie się tylko oglądając to dzieło!

Kuro no Shōkanshi

Kuro no Shōkanshi
(fot. wibumestra)

Firma Overlap ujawniła, że light novelka „Kuro no Shōkanshi” (Black Summoner) napisana przez Doufu Mayoi i zilustrowana przez Kurogin otrzyma telewizyjne anime z premierą w tym roku. Główny bohater tej serii, Kelvin, budzi się w nowy miejscu bez pamięci o swoim poprzednim życiu. Wszystko przez to, że oddał swoje stare wspomnienia w zamian za potężne umiejętności. Chłopak rozpoczyna swoje nowe życie jako poszukiwacz przygód i odkrywa, że uwielbia walczyć z potężnymi przeciwnikami. Ta historia poprowadzi nas przez epicką podróż bohatera OP, której celem będzie zapisanie w kronikach historii.

 

 

 

 

WeebWeek - wiele anime znika z serwisu Netflix! WeebWeek - wiele anime znika z...

Niestety już 30 czerwca platforma Netflix usunie sporo anime...

Shaman king - nowa seria anime już w 2021 roku Shaman king - nowa seria anime...

Po prawie 20 latach została zapowiedziana nowa wersja kultow...

Komentarze

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się i otrzymuj jako pierwszy informacje o promocjach i nowościach!