Moje Top anime z gatunku "Harem" z 2017 roku

Moje Top anime z gatunku "Harem" z 2017 roku

animekabegami

Jakie anime z gatunku harem były emitowane w 2017 roku? Przedstawiam Wam kilka godnych polecenia anime z tego gatunku, które udało mi się obejrzeć.

5. Hajimete no Gal

Hajimete no Gal
(fot. aminoapps)

Sezon: Lato 2017

Ta seria skupia się na losach zwykłego nastolatka Junichiego Hashiby, który krótko mówiąc nie miał nigdy dziewczyny. Wraz ze swoimi przyjaciółmi ciągle oglądają się za wieloma różnymi dziewczynami. Do jednych z takich należy koleżanka z jego klasy, Yukana Yame, która jest naprawdę urodziwą dziewczyną o niezwykłych kształtach. Wielu chłopaków wodzi oczami za tą młodą kobietą W pewnym momencie główny bohater „zostaje zmuszony” wyznać miłość Yukanie. Jakie musi być jego zaskoczenie, gdy nastolatka zgadza się by został on jej chłopakiem, a tego co będzie dalej dowiecie się oglądając to anime.

4. Eromanga-sensei

Eromanga-sensei
(fot. yande)

Sezon: Wiosna 2017

Masamune Izumi to licealista, który dorabia pisząc ligh novelki. Jego głównym zmartwieniem jest młodsza siostra, Sagiri, która od roku nie wyściubiła nosa ze swojego pokoju. Dziewczynka poprzez tupanie sygnalizuje mu tylko, że chciałaby coś do zjedzenia. Główny bohater naprawdę by chciał, aby jego siostra w końcu opuściła pokój, gdyż są oni obecnie jedynymi członkami ich rodziny. Do tego dochodzi pewien znany ilustrator Eromanga-sensei, który jest znany ze zboczonych obrazków. Masamune podejrzewa, że jest on zwykłym zboczonym otaku, ale prawda o jego tożsamości go zadziwi.

3. Busou Shoujo Machiavellianism

Busou Shoujo Machiavellianism
(fot. animeazu)

Sezon: Wiosna 2017

Po bójce w poprzedniej szkole Nomura Fudou, główny bohater tej produkcji, zostaje przeniesiony do „Prywatnej Akademi Symbiozy Aichi". Co do tego miejsca to było ono kiedyś szkołą dla dziewcząt z wyższych sfer, lecz teraz stała się placówką koedukacyjną. Nie jest to jednak normalna instytucja, bo dziewczynom pozwolono na noszenie broni do szkoły. Dodatkowo istnieje tutaj grupa zwana "Pięć najwyższych mieczy”, do której należą wyjątkowo silne dziewczyny. Cała farsa tego miejsca polega na tym, że wygląda jak „poprawczak” dla trudnej młodzieży. W tym dziele można oglądać zarówno ciekawe walki, jak i haremowe sytuacje.

2. Masamune-kun no Revenge

Masamune-kun no Revenge
(fot. b.hatena)

Sezon: Zima 2017

Główny bohatere tej serii, Masamune Makabe, jest przystojnym, inteligentnym i wysportowanym licealistą. Mimo swojej popularności jest nieco narcystyczny, ale nie to zaprząta jego głowę.  Jego głównym celem jest zemsta na Aki Adagaki, która znęcała się nad nim gdy był młodszy. W końcu tak naprawdę Masamune przeszedł niezwykłą metamorfozę, gdyż kiedyś był niskim chłopcem ze sporą nadwagą. Główny bohater samą przemianę przeszedł dla samej zemsty i teraz chce rozkochać w sobie wcześniej wymienioną dziewczynę. Wszystko po to, by później złamać jej serce. Czy jego plan się powiedzie? Dowiecie się tego tylko oglądając to anime.

1. Isekai wa Smartphone to Tomo ni.

Isekai wa Smartphone to Tomo ni.
(fot. myanimescreenshoot.blogspot)

Sezon: Lato 2017

Mochizuki Touya, główna postać tego anime, ginie przypadkowo w wyniku błędu Boga, który w ramach zadośćuczynienia pozwala mu odrodzić się w innym świecie. Dodatkowo zezwolił mu zabrać ze sobą jedną dowolną rzecz z byłego życia. Touya postanawia wybrać telefon, który mimo tego, że może dzwonić tylko to Boga, posiada naprawdę wiele użytecznych funkcji. Bonusowo otrzymał jeszcze wyjątkową zdolność magiczną. Główny bohater na swojej drodze spotyka wiele dziewczyn oraz inne, ważne osoby. Z wielkim wsparciem mierzy się z wyzwaniami tego świata, a więcej dowiecie się tylko oglądając to dzieło.

Moje Top anime romantyczne z 2021 roku Moje Top anime romantyczne z 2...

Jakie anime z gatunku romans były emitowane w 2021 roku? Prz...

Moje Top anime z gatunku "Harem" z 2017 roku Moje Top anime z gatunku "Hare...

Jakie anime z gatunku harem były emitowane w 2017 roku? Prze...

Komentarze

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się i otrzymuj jako pierwszy informacje o promocjach i nowościach!