WeebWeek - Monster Hunter: Legends of the Guild będzie miał premierę już w następnym tygodniu!

WeebWeek - Monster Hunter: Legends of the Guild będzie miał premierę już w następnym tygodniu!

unboxholics

Znamy daty premier takich anime jak: Hakozume: Kōban Joshi no Gyakushū, Deji' Meets Girl oraz Aharen-san wa Hakarenai.

Monster Hunter: Legends of the Guild

Serwis Netflix ogłosił japońską obsadę dla filmu animowanego „Monster Hunter: Legends of the Guild”. Będzie można usłyszeć głosy osób takich jak: Yūma Uchida, Takanori Hoshino, Yu Shimamura, Marika Hayashi, Setsuji Satoh, Yūgo Sekiguchi, Takaki Ōtomari oraz Meiko Kawasaki. Premiera tej produkcji będzie miała miejsce 12 sierpnia na całym świecie na platformie Netflix. Jeśli chodzi o historię to skupia się na młodym łowcy Aidenie, który walczy, by ocalić swoją wioskę przed zniszczeniem przez smoka.

Hakozume: Kōban Joshi no Gyakushū

Hakozume: Kōban Joshi no Gyakushū
(fot. mediaformasi)

Wydawnictwo Kadokawa ogłosiło, że telewizyjne anime „Hakozume: Kōban Joshi no Gyakushū” (Police in a Pod) będzie miało premierę w 2022 roku. Ta produkcja powstanie na podstawie japońskiej mangi pod tym samym tytule autorstwa Miko Yasu. Co do fabuły to jest to komedia policyjna, która skupia się na policjantce Kawai. Ta kobieta miała już dość swojej kariery i planowała złożyć rezygnacje. Zmieniła jednak zdanie gdy poznała nową dyrektorkę swojej stacji. Uważa ją za naprawdę wspaniały wzór do naśladowania.. Postanawia więc jeszcze nie rezygnować z bycia oficerem, a reszty dowiemy się już w przyszłym roku.

Deji' Meets Girl

Deji' Meets Girl
(fot. teamcomics)

Już w październiku będzie miało swoją premierę anime „Deji' Meets Girl’, które będzie miało cotygodniowe 90-sekundowe odcinki. Jeśli chodzi o historię to rozgrywa się ona pewnego lata i skupia się na apatycznej pierwszoklasistce, Maise Higa, która pracuje na pół etatu  w recepcji swojego rodzinnego hotelu na Okinawie. Spotyka tam tajemniczego chłopaka, Ichiro Suzukiego, który sam przyjechał z Tokio. Po jego przybyciu wokół dziewczyny zaczynają się dziać naprawdę dziwne rzeczy. Dobrym przykładem takiego zjawiska są ryby pływające po pokoju, a na tym się to nie zakończy.

Aharen-san wa Hakarenai

Aharen-san wa Hakarenai
(fot. ikigaipop)

Wydawnictwo Shueisha podało informację, że anime „Aharen-san wa Hakarenai” będzie miało swoją premierę w kwietniu 2022 roku. Ta seria będzie oparta na mandze pod tym samym tytule autorstwa Asato Mizu. Co do fabuły to jest to komedia romantyczna, która skupia się na dwójce uczniów. Główną bohaterką jest Reina Aharen, która jest bardzo cichą osóbką, a dodatkowo ma problem z mierzeniem odległości między ludźmi. Drugą główną postaci jest Raidou Matsuboshi, który siedzi obok Reiny w klasie i początkowo wyczuwa pewien dystans między nimi. Wszystko się zmienia, gdy Raidou podnosi gumkę dziewczyny. W tym momencie dystans między nimi zaczyna się szybko zmniejszać.

Gekijō-ban Dakaretai Otoko 1-i ni Odosarete Imasu. Spain-Hen

Gekijō-ban Dakaretai Otoko 1-i ni Odosarete Imasu. Spain-Hen
(fot. animotaku)

Filmowa adaptacja „Gekijō-ban Dakaretai Otoko 1-i ni Odosarete Imasu. Spain-Hen” (DAKAICHI the Movie in Spain) będzie miała swoją premierę już 9 października w Japonii. W filmie będziemy mogli zobaczyć powracający personel, a wszystko jest oparte na mandze pod tym samym tytule autorstwa Hashigo Sakurabi. Telewizyjne anime miało swoją premierę w 2018 roku i zakończyło się w 13 odcinkach. Co do historii to skupia się na dwóch aktorach, którzy poznają się na planie filmowym. Takato Saiyo zaczynał jako aktor dziecięcy, a później stał się naprawdę sławny i rządził jako „Najprzystojniejszy” w branży idolów przez pięć lat. Wszystko zmienia się, gdy pojawia się Junta Azumaya wygryza go z tego „stanowiska”. Niestety porównując tych dwóch bohaterów to Saiyo jest uważany za szorstkiego, a za to Azumaya powala wszystkich swoich uśmiechem. Jeden wypad na drinka wywraca życie jednego z nich do góry nogami. Co do drugiego to nie jest takim aniołkiem na jakiego wygląda. Tym razem będziemy mogli obserwować ich losy w Hiszpanii, więc jeśli jesteście fanami dzieł Boys Love to polecam poczekać na premierę tego filmu.

WeebWeek - zapowiedziano czwarty sezon Golden Kamuy! WeebWeek - zapowiedziano czwar...

Na serwis Netflix kolejne odcinki nowego anime Shaman King.

WeebWeek - potwierdzono sequel dla nowego Shaman Kinga! WeebWeek - potwierdzono sequel...

Zapowiedziano anime Cool Doji Danshi oraz Niehime to Kemono...

Komentarze

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się i otrzymuj jako pierwszy informacje o promocjach i nowościach!