Sobota, Styczeń 28
Animowiec Logo
  1. Animowiec
  2. Newsy
  3. WeebWeek - film z serii Nanatsu no Taiza...

nerdbot

WeebWeek - film z serii Nanatsu no Taizai już niedługo w serwisie Netflix!

Nanatsu no Taizai: Hikari ni Norowareshi Mono-tachi

W nowym zwiastunie filmu anime „Nanatsu no Taizai: Hikari ni Norowareshi Mono-tachi” (The Seven Deadly Sins: Cursed By Light) ujawniono datę premierę serii na 1 października w serwisie Netflix. Co do fabuły to będzie zawierać zupełnie nową historię oryginalnego autora mangi. Akcja będzie toczyć się po wydarzeniach z „Nanatsu no Taizai: Fundo no Shinpan”.

Blue Period

Blue Period

Na oficjalnej stronie telewizyjnego anime „Blue Period” podano informację, że w serwisie Netflix poza Japonią, gdyż tam premiera odbędzie się wcześniej (25 września), od 9 października będą pojawiać się cotygodniowe odcinki tej serii. Jeśli chodzi o fabułę to skupia się na idealnym uczniu szkoły średniej, Yatorze, który poza dobrymi ocenami posiada także wiele przyjaciół. Mimo takiego życia uważa to wszystko za nudne, bo nigdy tak naprawdę nie musiał się wysilać. Gdy pewnego razu ponosi go do pracowni artystycznej odkrywa w niej obraz, który przyciąga jego wzrok. W końcu nasz bohater się czymś zainteresował i niedługo odkryje na własnej skórze, jak dzika może być sztuka.

Gokushufudou (Yakuza w fartuszku. Kodeks perfekcyjnego pana domu)

Niedawno w zwiastunie opublikowanym przez serwis Netflix ujawniono datę debiutu drugiej części „Gokushufudou” (Yakuza w fartuszku. Kodeks perfekcyjnego pana domu) na 7 października. Ta seria opowiada historię niesławnego i przerażającego szefa yakuzy, Tatsu, który porzuca swoją profesję i zostaje panem domu. Każdy odcinek będzie przedstawiał różnorodne sceny komediowe, w których bierze udział główny bohater. W końcu jego zastraszającą osobowość i wygląd to naprawdę interesujące połączenie ze zwykłymi pracami domowymi. Do tego dochodzą spotkania z jego byłymi rywalami i współpracownikami.

Pokémon the Movie: Secrets of the Jungle

Pokémon the Movie: Secrets of the Jungle
(fot. tecnoandroid)

Dwudziesty trzeci film z serii Pokemon zatytułowany „Pokémon the Movie: Secrets of the Jungle” będzie miał swoją premierę 8 października na platformie Netflix. Co do akcji tej serii to skupia się ona na miejscu, które jest nazywane rajem dla Pokemonów, Lesie Okoya. Jest to teren, który jest chroniony surowymi zasadami, bowiem obcy nie mają tam wstępu. Historia koncentruje się na chłopcu, Koko, który został wychowany przez Pokemona. Ash i Pikachu spotykają go podczas jednej z przygód.

Orient

Orient
(fot. wibumesta)

Oficjalna strona telewizyjnego anime „Orient” ujawniła datę premiery tej serii na styczeń 2022 roku. Produkcja jest oparta o mangę zilustrowaną i napisaną przez Shinobu Ohtakę znanego z serii „Magi: The Labyrinth of Magic”. Fabuła opowiada o dwóch chłopakach, którzy są najlepszymi przyjaciółmi. Musashi i Kojiro, bo tak nazywają się bohaterowie, w wieku 10 lat siedzieli w ciszy zafascynowani opowieściami ojca jednego z nich. Historie te skupiały się na demonach męczących niewinnych ludzi oraz wojownikach, którzy z nimi walczyli. Właśnie wtedy bohaterowie postanowili stać się najsilniejszymi szermierzami na świecie. Niestety, gdy dorastają wszystko się zmienia. Kojiro staje się cyniczny, a Musashi uświadamia sobie, że nie może sam cofnąć 150 lat rządów demonów. Nawet gdy już był prawie gotowy zadowolić się swoją obecną pracą to wciąż ma wrażenie, że musi działać. Resztę historii poznamy już w kolejnym roku.

Yūkoku no Moriarty

Yūkoku no Moriarty
(fot. bilibili)

Na oficjalnej historii telewizyjnego anime „Yūkoku no Moriarty” (Moriarty the Patriot) podano informację, że seria otrzyma dwa odcinki OVA. Premiera będzie miała miejsce 5 marca 2022 roku podczas specjalnego wydarzenia, które odbędzie się w hotelu Nakano Sun Plaza w Tokio.

 

Shiro

Shiro

Fanka anime, od czasu dziecięcych, aż do teraz. Mająca za sobą już ponad 800 produkcji. Oprócz anime oglądająca, także wiele filmów i seriali, a w przypływach weny pisząca własne teksty piosenek.

WeebWeek - My Hero Academia otrzyma dwa odcinki specjalne! Czytaj poprzedni

WeebWeek - My Hero Academia otrzyma dwa odcinki specjalne!

Tate no Yuusha no Nariagari - drugi sezon już w 2021 roku! Czytaj następny

Tate no Yuusha no Nariagari - drugi sezon już w 2021 roku!

Komentarze