Niedziela, Wrzesień 24
Animowiec Logo
  1. Animowiec
  2. Newsy
  3. WeebWeek - Zombie Land Saga otrzyma nową...

plurk

WeebWeek - Zombie Land Saga otrzyma nową produkcję!

Zombie Land Saga

Zombie Land Saga
(fot. tadaima)

Avex Pictures podało informację, że anime „Zombie Land Saga” otrzyma projekt filmowy. Pierwszy sezon tej serii miał premierę w 2018, a drugi można było oglądać w tym roku. Niestety co do daty premiery filmu nie podano daty premiery. Co do historii to skupia się na nastolatce, Minamoto Sakurze, której marzeniem było zostanie idolką. Niestety zostaje ona potrącona przez samochód i staje się zombie. Mimo to otrzymuje szansę od mężczyzny o imieniu Kōtarō Tatsumi, który rekrutuje zombie dziewczyny do grupy idolek.

Sabikui Bisco

Oficjalna strona telewizyjnego anime „Sabikui Bisco” (Rust-Eating Bisco) ogłosiła, że produkcja będzie miała premierę w styczniu 2022 roku. Ta seria jest oparta o light novelkę pod tym samym tytułem napisanej przez Shinji Cobkubo i zilustrowanej przez K Akagashi. Akcja dzieje się w Japonii w czasach, gdy ludzie żyją w strachu przed „Rdzewiejącym wiatrem”. Historia skupia się na Bisco Akaboshi, chłopcu z pogardzanego plemienia Strażników Grzybów. Młodzieniec wyrusza w podróż, by zdobyć cudowny lek, który powinien uratować jego nauczyciela. Podczas swojej wyprawy spotyka różnych ludzi, a reszty dowiemy się już niedługo.

Hakozume: Kōban Joshi no Gyakushū

Hakozume: Kōban Joshi no Gyakushū
(fot. mediaformasi)

Na oficjalnej  telewizyjnego anime „Hakozume: Kōban Joshi no Gyakushū” (Police in a Pod) poinformowano o premierze tej serii na styczeń 2022 roku. Ta produkcja powstanie na podstawie japońskiej mangi pod tym samym tytule autorstwa Miko Yasu. Co do fabuły to jest to komedia policyjna, która skupia się na policjantce Kawai. Ta kobieta miała już dość swojej kariery i planowała złożyć rezygnację. Zmieniła jednak zdanie gdy poznała nową dyrektorkę swojej stacji. Uważa ją za naprawdę wspaniały wzór do naśladowania.. Postanawia więc jeszcze nie rezygnować z bycia oficerem, a reszty dowiemy się już w przyszłym roku.

Fantasy Bishoujo Juniku Ojisan to

Fantasy Bishoujo Juniku Ojisan to
(fot. akibastation)

Bushiroad podało informację, że anime „Fantasy Bishoujo Juniku Ojisan to” (With a Fogie Reincarnated as a Pretty Fantasy Girl) będzie miało swoją premierę w styczniu 2022 roku. Ta produkcja jest oparta o mangę pod tym samym tytułem napisanej przez Yū Tsurusaki i zilustrowanej przez Shin’a Ikezawa. Historia tej serii skupia się na zwykłym, niepopularnym pracowniku oraz jego przystojnym przyjacielu. Ta dwójka zostaje przeniesiona do świata fantasy przez kaprys nagiej bogini. Jego koledze udało się przetransportować do innego świata bez żadnych zmian. Niestety on sam trafia do ciała pięknej dziewczyny. Jedynym sposobem, aby wrócił on do swojego ciała jest pokonanie władcy demonów.

Bakuten!!

Bakuten!!
(fot. tumgir)

Oficjalna strona internetowa telewizyjnego anime „Bakuten!!” ( Backflip!!) podała datę premiery filmu na wiosnę 2022 roku. Akcja tej serii skupia się na licealnej drużynie gimnastyki artystycznej. Całość podąża za Shotaro Futabą, który po zobaczeniu występu szkoły Ao High naprawdę zafascynował się tym sportem. Po ukończeniu gimnazjum wybiera się właśnie do tej szkoły średniej i jako początkujący do zespołu gimnastyki rytmicznej.

 

Shiro

Shiro

Fanka anime, od czasu dziecięcych, aż do teraz. Mająca za sobą już ponad 800 produkcji. Oprócz anime oglądająca, także wiele filmów i seriali, a w przypływach weny pisząca własne teksty piosenek.

Magi: Adventure of Sinbad - niezwykła przygodówka Czytaj poprzedni

Magi: Adventure of Sinbad - niezwykła przygodówka

WeebWeek - zapowiedziano nowe anime BanG Dream! Czytaj następny

WeebWeek - zapowiedziano nowe anime BanG Dream!

Komentarze