Moje Top anime z sezonu Lato 2020

Moje Top anime z sezonu Lato 2020

h.bilibili

Jakie anime mogliśmy zobaczyć w sezonie letnim? Wszystkiego dowiecie się w tym artykule.

Wiele tytułów, które miały pokazać się w letnim sezonie zostało przeniesionych na jesienny. Niestety ze względu na panującego koronawirusa wiele produkcji zostało opóźnionych w czasie. Jeśli dziwi Was, że na tej liście nie znajduje się drugi sezon Enen no Shouboutai to rozwieję wasze wątpliwości. To anime jest nadal emitowane, a wyszłam z założenie, że nie będę oceniać anime, dopóki nie obejrzę go całego. Nie przedłużam: zapraszam do topki!  

5. Koi to Producer: EVOL×LOVE

Koi to Producer
(fot. medium)

Liczba odcinków: 12

Opis: Watashi nie pamięta wielu rzeczy ze swojego dzieciństwa. Jednak nigdy nie przejmowała się tym i zawsze jest postrzegana jako osoba oddana swojej pracy. Całe jej życie staje na głowie po śmierci ojca. Dziedziczy wtedy po nim bliską bankructwa firmę. Główna bohaterka decyduje, że postara się zdobyć fundusze, które uchronią spuściznę jej jedynego członka rodziny przed upadkiem. Podczas tego zadania los na jej drodze stawia czterech mężczyzn: Simona - naukowca, Zena - szefa grupy finansowej, Kirę - idola o niejednej twarzy oraz Haku - wykwalifikowanego policjanta, a zarazem jej starszego kolegę ze szkoły. Wszyscy zostają wciągnięci w spisek, który łączy "Evol", czyli tajemnice dotyczące mocy specjalnych.

4. The God of High School

The God of High School
(fot. medium)

Liczba odcinków: 13

Opis: To anime wyprodukowane na podstawie manhwy koreańskiego artysty. Cała akcja skupia się wokół historii licealisty i jego przyjaciół. Razem z innymi uczniami biorą udział w turnieju, który ma wyłonić najsilniejszego znawcę różnych sztuk walki. Nastolatki z mocami nie z tego świata będą musieli walczyć z całych sił, nawet ze znajomymi. W końcu główną nagrodą turnieju jest spełnienie najskrytszych życzeń. Aby zrealizować swoje marzenia bohaterowie będą musieli postawić na szali własne życie. 

3. Sword Art Online: Alicization - War of Underworld - The Last Season

Sao
(fot. bilibili)

Liczba odcinków: 11

Opis: Armia ciemności została osłabiona dzięki bohaterskiej walce Rycerzy Integralności. Jednak ich przewaga maleje, gdy amerykański najemnik rzuca do boju ludzi z realnego świata. Siły Obrony Świata Ludzi zostają postawieni w naprawdę podbramkowej sytuacji. Z tak ogromnym wojskiem Asuna, główna bohaterka, nie jest w stanie poradzić sobie sama. Na szczęście ze wsparciem zstępują z niebios owiane tajemnicą boginie, w które wcieliły się Sinon i Leafa. Wielka walka o podziemie wciąż trwa. Czy naszym bohaterom uda się zwyciężyć? Kiedy w końcu uda nam się zobaczyć Kirito (Czarnego Szermierza) w akcji? 

2. Yahari Ore no Seishun Love Comedy wa Machigatteiru. Kan

Oreigaru
(fot. zhihu)

Liczba odcinków: 12

Opis: Przed członkami Klubu Przysług stają nowe wyzwania. Po deklaracji zmiany Yukino w pojedynkę stara się podołać wszelkim przeciwnościom. Jednak Hachiman i Yui nie dopuszczą do tego, żeby ich przyjaciółka została sama z wszelkimi problemami. Zorganizowanie balu staje pod wielkim znakiem zapytania? Nasi bohaterowie nie odpuszczą tak łatwo!. Każde z nich swoimi własnymi pomysłami zrobi cokolwiek się da, by nie odwołano tego wydarzenia. Do całego tego zamieszanie dochodzą uczucia, które wszyscy z nich muszą nazwać, by zacząć rozumieć się nawzajem.

1. Maou Gakuin no Futekigousha: Shijou Saikyou no Maou no Shiso, Tensei Shite Shison-tachi no Gakkou e Kayou

Demon Lord
(fot. t4an)

Liczba odcinków: 13

Opis: W dawnych czasach ludzie i demony toczyli ze sobą wojny. Wszystko udało się jednak szczęśliwie zakończyć, dzięki Władcy Demonów Anosowi, który poświęcił swoje życie, by postawić barierę ochronną. Przez tysiąc lat oddzielała ona cztery królestwa: ludzi, demonów, duchów i bogów. Po 2000 lat Anos reinkarnuje się w zupełnie innym świecie niż zapamiętał. W tych czasach magia innych demonów jest niczym w porównaniu do jego mocy. Jednakże przez to, że odrodził się jako mieszaniec nikt z początku go nie uznaje. Wszystko się komplikuje, gdy odkrywa, że jego imię zostało zmienione i tylko on może odkryć co się za tym wszystkim kryje.


 

Moje Top anime romatyczne 2012 Moje Top anime romatyczne 2012

Jakie anime z gatunku romans były emitowane w 2012 roku? Prz...

Moje Top Isekai 2021 roku Moje Top Isekai 2021 roku

Jakie anime z gatunku isekai były emitowane w 2021 roku? Prz...

Komentarze

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się i otrzymuj jako pierwszy informacje o promocjach i nowościach!