WeebWeek - Godzilla Singular Point już pod koniec czerwca na Netflixie!

WeebWeek - Godzilla Singular Point już pod koniec czerwca na Netflixie!

cinema10

Już 24 czerwca będzie miało swoją premierę na platformie Netflix anime "Godzilla Singular Point". Przeniesiemy się tutaj do świata, gdzie młodzi geniusze prowadzą walkę, która może doprowadzić do zagłady świata.

Godzilla Singular Point

Na Twitterze serwisu Netflix ogłoszono, że 24 czerwca wszędzie poza Japonią będzie miał na nim swoją premierę serial anime „Godzilla Singular Point”. Z podanych informacji wiadomo, że seria będzie miała 13 odcinków. Co do historii to opowiada ona o młodych geniuszach: Yun Arikawie, inżynierze oraz Mei Kamino, badaczce. Ci bohaterowie wraz ze swoim towarzyszami zaczynają prowadzić walkę, która może nawet doprowadzić do zagłady świata.

Peach Boy Riverside

Peach Boy Riverside
(fot. intoxianime)

Oficjalna strona telewizyjnego anime „Peach Boy Riverside” podała premierę anime na 1 lipca. Fabuła w mandze została opisana tak: księżniczka Królestwa Aldraic, marzy o podróżowaniu po świecie. Niestety wszędzie wędrują niebezpieczne potwory, a ludzie żyją za wysokimi murami. Nadzieję na jej spełnienie marzeń daje spotkanie z podróżniczką, Mikoto, ale zaraz potem niweczy ją bezwzględny pogromca demonów. Mimo przerażenie nie poddaje się i postanawia wyruszyć w podróż i odnaleźć tego tajemniczego pogromcę

Love Live! Superstar!!

Love Live! Superstar!!
(fot. bilibili)

Na oficjalnym koncie na Twitterze serii „Love Live!” podano informację o premierze nowego telewizyjnego anime „Love Live! Superstar!!” już 11 lipca. Ta seria skupia się na nowo powstałej szkole „Yuigaoka Girls High School”, gdzie powstaje nowa grupa idolek. Niestety jedynym co można powiedzieć o tej placówce jest brak historii, brak absolwentów oraz brak reputacji. Jak poradzą sobie bohaterki tej produkcji? Dowiemy się już niedługo.

Radiation House

Radiation House
(fot. moviefit)

Na tegorocznej, 12th edycji Shueisha's magazynu Grand Jump ujawniono, że seria „Radiation House” otrzyma drugi sezon serii live-action (dramy), który będzie miał swoją premierę już w październiku. Seria powstała na podstawie mangi pod tym samym tytule autorstwa Tomohiro Yokomaku i Taishi Mori. Jeśli chodzi o historię to skupia się na lekarzach z oddziału radiologii. Można będzie między innym zobaczyć jak proponują oni diagnozy na podstawie różnych wyników badań.

Banished From The Heroes' Party

Banished From The Heroes' Party
(fot. theanimedaily)

Oficjalna strona telewizyjnego anime „Banished From The Heroes' Party” (Shin no Nakama janai to Yūsha no Party o Oidasareta node, Henkyō de Slow Life Suru Koto ni Shimashita) ujawniła opóźnienie produkcji z lipca na październik z powodu „różnych okoliczności”. Co do fabuły to skupia się na Red’zie, byłym członku drużyny Bohaterów, których było przeznaczeniem ocalenie świata przed siłami Władcy Demonów. Niestety został on wyrzucony z drużyny i postanowił zostać aptekarzem. Okazuje się jednak, że nie jest łatwo mu łatwo ukryć prawdziwą tożsamość, zwłaszcza gdy nagle pojawia się przed nim stara znajoma z drużyny, Rita.

Drugstore in Another World: The Slow Life of a Cheat Pharmacist

Drugstore in Another World: The Slow Life of a Cheat Pharmacist
(fot. phim4dx)

Oficjalne konto na Twitterze anime „Drugstore in Another World: The Slow Life of a Cheat Pharmacist” (Cheat Kusushi no Slow Life - Isekai ni Tsukurō Drugstore) podało informację o dacie premiery na 7 lipca. Główny bohater tej serii, Reiji, zostaje nagle przeniesiony do innego świata. Niestety okazuje się, że nie posiada on żadnych umiejętności przydatnych w walce. Jednak potem odkrywa, że może wytwarzać mikstury na wyższym poziomie, niż powinna na to pozwalać jego ranga. Jego wyroby szybko stają się popularne, a Reiji postanawia to wykorzystać otwierając aptekę. W tej produkcji będziemy mogli obserwować relaksujące życie naszego bohatera polegające na wytwarzaniu leków dla fantastycznych stworzeń.

WeebWeek - Godzilla Singular Point już pod koniec czerwca na Netflixie! WeebWeek - Godzilla Singular P...

Już 24 czerwca będzie miało swoją premierę na platformie Net...

WeebWeek - zapowiedziano nowe anime BanG Dream! WeebWeek - zapowiedziano nowe...

Serie Kinsō no Vermeil: Gakeppuchi Majutsushi wa Saikyō no Y...

Komentarze

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się i otrzymuj jako pierwszy informacje o promocjach i nowościach!