WeebWeek - trzeci sezon Ascendance of a Bookworm już w 2022 roku!

WeebWeek - trzeci sezon Ascendance of a Bookworm już w 2022 roku!

reddit

Poznaliśmy datę premier dla serii takich jak: Leadale no Daichi nite, Girls' Frontline oraz Uzaki-chan wa Asobitai!

Ascendance of a Bookworm

Ascendance of a Bookworm
(fot. jetanimes)

Oficjalna strona internetowa telewizyjnego anime „Ascendance of a Bookworm” (Honzuki no gekokujō) ogłosiło premierę 3 sezonu na wiosnę 2022 roku. Pierwsza część miała swoją premierę w grudniu 2019 roku, a druga w kwietniu 2020 roku. Co do fabuły to skupia się na Motosu Urano, która uwielbia książki, a jej największym marzeniem jest zostać bibliotekarką. Niestety umiera przed osiągnięciem swojego celu, przygnieciona przez jej ukochane książki. W chwili śmierci wyraża tylko jedno pragnienie, by odrodzić się w świecie, w którym mogłaby już zawsze czytać. Los chciał, że obudziła się w ciele bardzo słabowitej, biednej pięciolatki, Myne i w świecie, w którym tylko najbardziej zamożni mogą sobie pozwolić na posiadanie dzieł literackich. Nasza bohaterka nie podda się tak łatwo. Stwierdza, że skoro nie może jej kupić to sama sobie ją stworzy. Posiadając wiedzę i wspomnienia z poprzedniego życia zrobi wszystko, co potrzebne by tylko móc oddać się jakiejś lekturze.

Leadale no Daichi nite

Na wirtualnym wydarzeniu Crunchyroll Expo 2021 ogłoszono, że anime „Leadale no Daichi nite” (In the Land of Leadale) będzie miało swoją premierę w styczniu 2022 roku. Ta produkcja powstanie na podstawie japońskiej light novelki pod tym samym tytule napisanej przez Ceez i zilustrowanej przez Tenmaso. Główną bohaterką tej serii jest Cayna, która ostatnie, co pamięta to, że system podtrzymywania życia zaczął zawodzić. Całe jej życie posypało się po fatalnym wypadku, w którym ucierpiało jej ciało. Jedyną wolnością, jaką pozostała dziewczynie jest świat z gry VR Leadale. Jej nowa historia rozpoczyna się właśnie w tym miejscu, tylko 200 lat później, a co się wydarzy dowiemy się już w 2022 roku.

Uzaki-chan wa Asobitai!

Uzaki-chan wa Asobitai!
(fot. zen.yandere)

Oficjalna strona telewizyjnego anime „Uzaki-chan wa Asobitai!” (Uzaki-chan Wants to Hang Out!) ujawniła premierę drugiego sezonu na 2022 rok. Pierwsza część tej produkcji miała swoją premierę w lipcu 2020 roku. Głównym bohaterem tej serii jest Shinichi Sakurai, uczeń liceum, który marzy tylko o ciszy i spokoju. W tym wszystkim przeszkadza mu niesforna koleżanka z niższej klasy, Hana Uzaki. Jedynym czego pragnie nastolatka to dokuczanie swojemu starszemu koledze. Oczywiście szczęśliwie spędza przy tym swój wolny czas. Jak potoczą się teraz losy tej dwójki dowiemy się już w następnym roku.

Girls' Frontline

Girls' Frontline
(fot. imgur)

Telewizyjne anime „Girls' Frontline”, na podstawie gry pod tym samym tytule, będzie miało swoją premierę w 2022 roku. Pierwotnie ta seria miała być emitowana już w tym roku. Fabuła została osadzona w alternatywnej osi czasu, w bliskiej przyszłości Ziemi w latach 60. XX wieku. Niestety wypadek wojskowy spowodował rozległe choroby, a także zakończenie wojny nuklearnej. Dodatkowo doprowadziło to do masowego wyludnienia planety oraz do tego, że większość powierzchni planety stała się niezdatna do zamieszkania. Nawet wielkie nacje stały się swoimi cieniami. W tym postapokaliptycznym świecie codziennością stało się używanie androidów zarówno do pracy jak i walki. Nie mogę się doczekać, jak będzie wyglądać ta historia na podstawie gry.

JoJo's Bizarre Adventure Part 6: Stone Ocean

Wydarzenie na żywo dla anime „JoJo's Bizarre Adventure Part 6: Stone Ocean” ujawniło, że seria będzie miało swoją premierę wyłącznie w serwisie Netflix na całym świecie w grudniu, a następnie zostanie wyemitowane w telewizji w Japonii w styczniu. Co do historii jest na podstawie szóstej części mangi „JoJo's Bizarre Adventure” i kontynuuje historię poprzednich części.

 

WeebWeek - film z serii Nanatsu no Taizai już niedługo w serwisie Netflix! WeebWeek - film z serii Nanats...

Platforma Netflix naprawdę zaszalała jeśli chodzi o nowe ani...

WeebWeek - manga Horimiya otrzyma specjalny One-Shot! WeebWeek - manga Horimiya otrz...

Mangi Isekai Ojisan i Tensei Shoya Kara Musabori Etchi otrzy...

Komentarze

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się i otrzymuj jako pierwszy informacje o promocjach i nowościach!