WeebWeek - opóźniono 18 odcinek serii 86!

WeebWeek - opóźniono 18 odcinek serii 86!

wallha

Potwierdzono kolejne sezony dla serii takich jak: Bungou Stray Dogs, Tonikaku Kawaii oraz Seirei Gensouki - Spirit Chronicles.

86 (Eighty-Six)

86
(fot. es.epicdope)

Oficjalna strona telewizyjnego anime „86” (Eighty-Six) podała informację, że 18 odcinek tej serii pojawi się z tygodniowym opóźnieniem, czyli 20 listopada. Dodatkowo poinformowana także o tym, że 11 grudnia zamiast zwykłego odcinka zostanie wyemitowany odcinek specjalny. Jeśli jeszcze nie oglądaliście tej serii to skupia się na Republice San Magnolia, która od dawna jest atakowana przez bezzałogową broń z sąsiedniego Imperium. Republika do walki z tymi maszynami postanowiła wysłać „bezzałogową broń”. Niestety prawda jest taka, że ta broń nie jest tak naprawdę bezzałogowa. Do pilotowania jej są zmuszeni mieszkańcy rzekomo nieistniejącego dystryktu 86.

Love of Kill

Love of Kill
(fot. reddit)

Na oficjalnej stronie telewizyjnego anime „Love of Kill” ogłoszono, że seria będzie miała swoją premierę w styczniu 2022 roku. Historia skupia się na łowcy nagród, Chateau Dankworth oraz Son Ryang-ha, zawodowym zabójcy. Mężczyzna zaczyna ją prześladować i przekazywać jej informacje w zamian za randkę. Mimo, że niechętnie to przyjmuje jego pomoc, ale nadal nie planuje się przed nim otworzyć. Ta produkcja przyniesie nam ze sobą naprawdę wiele emocji i już nie mogę się doczekać, aż będę mogła ją zobaczyć.

Bungou Stray Dogs

Bungou Stray Dogs
(fot. skopeindia)

Na specjalnym wydarzeniu podano informację, że anime „Bungou Stray Dogs” otrzymało zielone światło na kolejny sezon. Ta produkcja jest oparta o mangę pod tym samym tytule napisaną przez Kafkę Asagiri i zilustrowana przez Sango Harukawę. Fabuła koncentruje się na chłopaku wyrzuconym z sierocińca, Nakajimie Atsushi oraz detektywie, Dazai’u Osamu. Atsushi mimo umierania z głodu niewiele myśląc ratuje mężczyznę, który chciał popełnić samobójstwo i okazuje się, że owy mężczyzna jest detektywem. Od tego momentu łączy się ich los, a jeśli jeszcze nie widzieliście tego dzieła to dowiecie się więcej oglądając poprzednie sezony. (opis dotyczy pierwszego sezonu)

Tonikaku Kawaii

Tonikaku Kawaii
(fot. fucanime)

Oficjalna strona „Tonikaku Kawaii” (Fly Me to the Moon) poinformowała, że anime otrzyma nowy epizod oraz drugi sezon. Ta komedia skupia się na chłopcu o imieniu Nasa, który w dniu egzaminów do liceum spotyka uroczą dziewczynę, Tsukasę. Chłopak zakochuje się w niej i później wyznaje jej swoje uczucia. Odpowiedź dziewczyny jest jednak zaskakująca, bo mówi, że umówi się z nim tylko wtedy, gdy się pobiorą. Potem mijają lata i w 18 urodziny główny bohater się żeni. Od tego momentu ta dwójka zaczyna swoje małżeńskie życie.

Seirei Gensouki - Spirit Chronicles

Seirei Gensouki - Spirit Chronicles
(fot. tsundora)

Niedawno udostępniono zwiastun, w którym ogłoszono, że anime „Seirei Gensouki - Spirit Chronicles” otrzyma drugi sezon. Historia tego dzieła to skupia się ona na bezdusznej sierocie żyjącej w slumsach, Rio. Zaledwie w wieku 7 lat odkrywa, że w rzeczywistości jest reinkarnacją japońskiego studenta z tragiczną przeszłością, Haruto Amakawy. Młody chłopak jest naprawdę zszokowany tym odkryciem, ale dowiaduje się także, że posiada naprawdę niezwykle potężne magiczne umiejętności. Postanawia ich użyć, by uratować małą dziewczynkę, a dzięki temu dobremu uczynkowi zostaje przyjęty do prestiżowej akademii. (opis dotyczy sezonu pierwszego)

 

WeebWeek - manga Horimiya otrzyma specjalny One-Shot! WeebWeek - manga Horimiya otrz...

Mangi Isekai Ojisan i Tensei Shoya Kara Musabori Etchi otrzy...

WeebWeek - opóźniono 18 odcinek serii 86! WeebWeek - opóźniono 18 odcine...

Potwierdzono kolejne sezony dla serii takich jak: Bungou Str...

Komentarze

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się i otrzymuj jako pierwszy informacje o promocjach i nowościach!