Niedziela, Czerwiec 11
Animowiec Logo
  1. Animowiec
  2. Newsy
  3. Anime o Wiedźminie? My już czekamy!

Nintendo Enthusiast

Anime o Wiedźminie? My już czekamy!

Pomimo wielu negatywnych głosów „Wiedźmin” od Netflixa okazał się prawdziwym sukcesem. A wszyscy wiemy, że trzeba korzystać z okazji i kuć żelazo, póki gorące. Dlatego mamy dla Was prawdziwego newsa: Netflix i studio Mir zrobią razem film animowany „The Witcher: Nightmare of the Wolf” z ukochanym już przez wszystkich Geraltem.

Wiele możliwości, jeszcze więcej plotek

Ze względu na duży sukces serialu  w Internecie aż zawrzało od plotek na temat różnych produkcji Netflixa. Większość z nich niestety całkowicie mija się z prawdą. Podobnie było z animowanym filmem o Wiedźminie – jeszcze wczoraj była to jedynie plotka, której przyglądaliśmy się z dużym dystansem. Jednak przy tak oficjalnym ogłoszeniu… możemy Was zapewnić, że fani Geralta się nie zawiodą, bo już niedługo powstanie animacja opowiadająca o przygodach Wiedźmina z Rivii.

Kolejny sukces od Studia Mir

Netflixa nie trzeba nikomu przedstawiać, więc skupmy się na moment na Studiu Mir. Na swoim koncie ma już takie sukcesy jak „Awatar: Legenda Korry” oraz „Young Justice: Outsiders”. Te dwa animowane seriale nam wystarczą, by nie bać się nudy, „płaskich” postaci i słabej fabuły. Tym bardziej nie możemy się doczekać ich wizji Wiedźmina. Premiera niestety nie jest jeszcze znana, ale na pewno będziemy informować Was na bieżąco!


(fot. PPE )

Paula Bukowska

Paula Bukowska

"Kimi no na wa" Czytaj poprzedni

"Kimi no na wa"

WeebWeek - seria Fruits Basket otrzyma film anime! Czytaj następny

WeebWeek - seria Fruits Basket otrzyma film anime!

Komentarze