Poniedziałek, Październik 3
Animowiec Logo
  1. Animowiec
  2. Newsy
  3. WeebWeek - potwierdzono kolejny sezon Ka...

reelgood

WeebWeek - potwierdzono kolejny sezon KanColle!

Kantai Collection: KanColle

KanColle
(fot. goonvpn)

The dojin circle i firma produkcyjna C2 Kikan ogłosiły na swoim koncie na Twitterze, że drugi sezon „KanColle” będzie miał swoją premierę jesienią tego roku. Ta produkcja opiera się na grze przeglądarkowej, która miała swoją premierę w 2013 roku. Akcja tej serii jest osadzona w świecie, w którym ludzkość straciła kontrolę nad morzami. Wszystko przez Flotę Dalekomorską (Deep Sea Fleet), która opanowała morza. Jedyną nadzieją ludzkości są Kan-Musu, czyli dziewczynki, które posiadają duchy japońskich okrętów wojennych. Historia tego anime skupia się na niedoświadczonej, ale ambitnej i miłej dziewczynie, Fubuki. Nastolatka akurat przybywa do szkoły z internatem połączonej z bazą wojskową. Fubuki będzie od teraz trenowała i brała udział w bitwach morskich.

Urusei Yatsura

Urusei Yatsura
(fot. hommedumatch)

W gazecie Sankei Shimbun podano informację, że seria „Urusei Yatsura” otrzyma nowe anime telewizyjne w 2022 roku. Ta produkcja jest oparta o mangę pod tym samym tytule autorstwa Rumiko Takahashiego. Historia skupia się na pechowym nastolatku, który spotyka piękną księżniczkę kosmitów. Od tego spotkania los Ziemi staje pod znakiem zapytania. Nasz bohater zostaje bowiem wybrany, jako reprezentant ludzkości do rozgrywki z kosmitami. Wszystko ma polegać na dotknięciu rogów księżniczki w ciągu 10 dni. Jeśli mu się nie uda to kosmici przejmą Ziemię. W tym momencie zaczyna się najważniejsza w życiu ludzkości gra w berka.

Jaku-chara Tomozaki-kun

Jaku-chara Tomozaki-kun
(fot. animesweet)

Oficjalne konto na Twitterze telewizyjnego anime „Jaku-chara Tomozaki-kun” (Bottom-Tier Character Tomozaki) poinformowało, że nowe produkcja dla tego dzieła została podświetlona na zielono. Niestety nie ujawniono do tej pory jaki format będzie miała ta seria. Pierwszy sezon tego anime miał swoją premierę w styczniu 2021 roku. Historia skupia się na doświadczonym graczu, Tomozakim Fumiyi. Jedynym w czym dobry jest chłopak to gry, ale za to jego życie społeczne zupełnie nie istnieje. Nastolatek w prawdziwym życiu czuje się jak zwykły noob. Uważa, że jedyne czego potrzebuje, żeby to zmienić to strategia i doświadczony gracz, taki jak Aoi Hinami. Od tego momentu zaczyna się jego rozgrywka w prawdziwym życiu.   

Mahōka Kōkō no Rettōsei: Tsuioku-hen

Mahōka Kōkō no Rettōsei: Tsuioku-hen
(fot. animenewsplus)

Seria „Mahōka Kōkō no Rettōsei: Tsuioku-hen” (The Irregular at Magic High School: Reminiscence Arc) zakończyła się niedawno i ogłoszono, że kontynuacja została podświetlona na zielono. Niestety w ogłoszeniu nie ujawniono formatu sequela. Historia tej produkcji skupia się na kochającym się rodzeństwie, Miyuki i Tatsuyi. Okazuje się jednak, że jeszcze trzy lata temu nie było tak kolorowo. Wcześniej dziewczyna nieustannie czuła się nieswojo w towarzystwie swojego starszego brata. Cała reszta rodzinki traktowała go tak jak zwykłego służącego. Nie ważne było to, że idealnie sprawdzał się jako ochroniarz swojej siostry. Miyuki była jednak zaniepokojona tym, że chłopak nigdy nie ukazywał własnych emocji. Wszystko zmienia jedna podróż, podczas której ich relacja naprawdę się odmieni.

 

Shiro

Shiro

Fanka anime, od czasu dziecięcych, aż do teraz. Mająca za sobą już ponad 800 produkcji. Oprócz anime oglądająca, także wiele filmów i seriali, a w przypływach weny pisząca własne teksty piosenek.

WeebWeek - zapowiedziano nowe anime BanG Dream! Czytaj poprzedni

WeebWeek - zapowiedziano nowe anime BanG Dream!

Gunjou no Magmell - przyjemna przygodówka Czytaj następny

Gunjou no Magmell - przyjemna przygodówka

Komentarze