Piatek, Grudzień 9
Animowiec Logo
  1. Animowiec
  2. Newsy
  3. WeebWeek - Mob Psycho 100 otrzyma trzeci...

imgur

WeebWeek - Mob Psycho 100 otrzyma trzeci sezon!

Mob Psycho 100

Warner Bros. Japan i studio anime BONES ogłosiło, że trwają prace nad 3 sezonem serii „Mob Psycho 100”. Tym razem tą produkcją zajmuje się nowy reżyser, ale powraca także stara obsada. Akcja tego anime ma miejsce w świecie, w którym żyją nie tylko zwykli ludzie, ale także tacy, którzy posiadają moce psychiczne. Jedną z takich osób jest Kageyama Shigeo, uczeń gimnazjum zwany także Mobem. Od dziecka pokazywał on ludziom swoje niezwykłe umiejętności, ale w pewnym momencie przestał. Stracił też wtedy pewność siebie i marnuje swój potencjał dla Reigena Arataki. Jeśli jeszcze nie oglądaliście poprzednich sezonów to teraz macie szansę to nadrobić. (opis dotyczy pierwszego sezonu)

Ijiranaide, Nagatoro-san

Ijiranaide, Nagatoro-san
(fot. reddit)

Na specjalnym evencie podano informacje, że anime „Ijiranaide, Nagatoro-san” (Don't Toy with Me, Miss Nagatoro) dostało zielone światło na drugi sezon. Ta produkcja powstała na podstawie web mangi, komedii romantycznej, napisanej i zilustrowanej przez Nanashi. Historia skupia się na Hachiouji Naoto, który jest uczniem drugiej klasy liceum. Jednak jest bardzo introwertyczny przez co unika interakcji, a w wolnym czasie rysuje mangę. Jego spokojne życie kończy się, gdy poznaje Nagatoro Hayase, pierwszoroczną w jego szkole. Dziewczyna odkrywa jego mangę, zaczyna mu dokuczać i nazywać „Senpai”. Tego jak dalej potoczą się ich losy dowiemy się już niebawem. (opis dotyczy pierwszego sezonu)

Yūsha, Yamemasu: Tsugi no Shokuba wa Maōjō

Yūsha, Yamemasu: Tsugi no Shokuba wa Maōjō
(fot. reddit)

Studio Kadokowa ogłosiło, że seria „Yūsha, Yamemasu: Tsugi no Shokuba wa Maōjō” (I'm Quitting Heroing: Next Gig Is at the Demon Queen's Castle) otrzyma anime, które będzie miało swoją premierę w kwietniu 2022 roku. Ta produkcja będzie oparta o light novelkę pod tym samym tytule napisanej przez Quantum i zilustrowanej przez Hanę Amano. Fabuła tej serii koncentruje się na bohaterze o imieniu Leo, który kiedyś uratował świat przed armią demonów. Niestety przez swoją siłę i moc został wykluczony ze społeczeństwa. Ludzie się go bali przez co nie mógł znaleźć pracy. Postanawia wykorzystać swoje umiejętności w innym miejscu. Dołącza więc do armii władcy demonów, która jest teraz na krawędzi upadku.

Love Live! Superstar!!

Love Live! Superstar!!
(fot. akibatan)

Na oficjalnym kanale na YouTubie serii „Love Live!” podano informację, że „Love Live! Superstar!!” otrzyma drugi sezon. Ta produkcja skupia się na nowo powstałej szkole „Yuigaoka Girls High School”, gdzie powstaje nowa grupa idolek. Niestety jedynym co można powiedzieć o tej placówce jest brak historii, brak absolwentów oraz brak reputacji. Pięć dziewczyn z nieskończonym potencjałem postanawia to zmienić i tak właśnie zaczyna się „School Idol Project”. (opis dotyczy pierwszego sezonu)

Rikei ga Koi ni Ochita no de Shōmei Shite Mita

Na transmisji na żywo ujawniono, że drugi sezon anime „Rikei ga Koi ni Ochita no de Shōmei Shite Mita” (Science Fell in Love, So I Tried to Prove it) będzie miał swoją premierę już w kwietniu 2022 roku. Historia tej serii skupia się na dwóch zakochanych w sobie naukowcach. Nie jest to jednak zwyczajna miłość, bo nasi bohaterowie chcą to udowodnić naukowo.

Kaguya-sama: Love is War

Kaguya-sama: Love is War
(fot. bilibili)

Na oficjalnej stronie telewizyjnego anime „Kaguya-sama: Love is War” podano informację, że trzeci sezon zatytułowany „Kaguya-sama wa Kokurasetai – Ultra Romantic” będzie miał swoją premierę w kwietniu 2022 roku. Głównym bohaterem tej serii jest Shirogane Miyuki, który jest geniuszem posiadającym najwyższe oceny w kraju. Dodatkowo jest on przewodniczącym szkoły w prestiżowej Akademii Shuchiin. Jego zastępczynią jest piękna i bogata, Shinomiya KaguyaWszyscy uważają, że ta dwójka byłaby idealną parą. Mimo, że obydwoje rozwinęli do siebie uczucia to nadal nie są w romantycznym związku. Wszystko przez to, że żadne z nich nie chce pierwsze wyznać swoich uczuć, bo uważają to za oznakę słabości.

Shiro

Shiro

Fanka anime, od czasu dziecięcych, aż do teraz. Mająca za sobą już ponad 800 produkcji. Oprócz anime oglądająca, także wiele filmów i seriali, a w przypływach weny pisząca własne teksty piosenek.

Moje Top anime z gatunku "Magia" z 2021 roku Czytaj poprzedni

Moje Top anime z gatunku "Magia" z 2021 roku

WeebWeek - seria Fruits Basket otrzyma film anime! Czytaj następny

WeebWeek - seria Fruits Basket otrzyma film anime!

Komentarze