WeebWeek - Wielki powrót Avatara

WeebWeek - Wielki powrót Avatara

medium

Powrót Avatara, poboczna seria Slime oraz podsumowanie kultowego filmu i 2 sezon isekai'a.

Awatar: Legenda Aanga

Awatar: Legenda Aanga
(fot. netflix)

Ta produkcja to jedna z najpopularniejszych seriali animowanych XXI wieku. Niestety inne serie oparte na świecie z Awatara nie przyjęły się tak dobrze. Fani mieli naprawdę mieszane uczucia co do „Ostatniego Władcy Wiatru”, czy też „Legendy Kory”. Mimo różnych planów platformy Netflix, ich serial nigdy nie trafił na do serwisu. Tym razem sprawy w soje ręcę wzięło Niclelodeon, który zdradził, że powstanie animowany film pełnometrażowy, który opowie o bohaterach oryginalnej produkcji. Filmowy sequel „Awatar: Legenda Aanga” nie ma jeszcze daty premiery. Wiadomo na razie tyle, że prace nad produkcją ruszą jeszcze w tym roku.

Tensei Shitara Slime Datta Ken - Tensura Nikki

Tensei Shitara Slime Datta Ken - Tensura Nikki
(fot. entreterse)

Tensura Nikki (The Slime Diaries) to seria, która będzie miała swoją premierę już 6 kwietnia tego roku. Planowo premiera miała odbyć się w styczniu, ale z powodu pandemii została opóźniona. Zarówna ta część jak i drugi sezon Tensei Shitara Slime Datta Ken będą emitowane na tym samym kanale. 12 stycznia miał premierę pierwszy odcinek drugiej serii o naszym małym Rimuru (slime). Pierwsza część zostanie zakończona wraz z wyemitowaniem pierwszego odcinka The Slime Diaries i powróci tuż po jego zakończeniu. Co do samej historii tej serii pobocznej to skupi się ona na tym jak wiele zadań nasz slime ma do wykonania. W końcu musi dbać o mieszkańców swojej wioski i zapewnić im wszystko czego potrzebują do codziennego użytku. Ta część opowiada o trudnościach w codziennym życiu naszego Rimuru i jego przyjaciół.

Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba the Movie: Mugen Train

Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba the Movie: Mugen Train
(fot. otakukart)

Film Kimetsu no Yaiba przeszedł do historii jako najlepszy japoński film wszechczasów na świecie. W samej Japonii łączna liczba sprzedanych biletów wynosi 27,45 milionów, a kwota jaką zarobił to około 359,7 mln USD. Dodatkowo dzięki bardzo wysokiej oglądalności w innych krajach tj. Korea Południowa, Tajwan, Tajlandia czy Singapur przebił kultowy film Hayao Miyazakiego „Spirited Away”, który zajmował pierwsze miejsce przeszło 20 lat. Tym samym stał się numer jeden japońskim filmem wszechczasów na całym świecie. Mam tylko wielką nadzieję, że sukces filmowy nie odbije się zbyt bardzo na drugim sezonie tego dzieła.

Isekai Maou to Shoukan Shoujo no Dorei Majutsu Omega

Isekai Maou to Shoukan Shoujo no Dorei Majutsu Omega
(fot. kinomania)

Oficjalna strona telewizyjnego anime ujawniła, że debiut drugiego sezonu nastąpi już 8 kwietnia tego roku. Za reżyserowanie sequelu odpowiada Satoshi Kuwabara, co do kompozycji serii to ponownie zajmie się tym Kazuyuki Fudeyasu, a za projekty postaci będzie znowu odpowiadać Shizue Kaneko. Pierwszy sezon tego anime miał premierę w lipcu 2018 roku. Historia skupia się na Takumie Sakamoto, który dzięki swojej potędze był nazywany przez innych graczy „Władcą Demonów”. Pewnego dnia został wezwany do innego świata, ale został przeniesiony z takim samym wyglądem i umiejętnościami jakie miał w grze. Okazuje się, że dwie dziewczyny przyzwały go do tej rzeczywistości i próbowały go zniewolić, co im się nie udało przez co same zostały jego niewolnicami. Główny bohater przez brak umiejętności komunikacyjnych postanawia grać taką samą osobę jak w grze, czyli wielkiego Władcę Demonów. Tego co wydarzy się w drugim sezonie tej produkcji dowiemy już 8 kwietnia 2021 roku.

WeebWeek - film z serii Nanatsu no Taizai już niedługo w serwisie Netflix! WeebWeek - film z serii Nanats...

Platforma Netflix naprawdę zaszalała jeśli chodzi o nowe ani...

WeebWeek - dwie produkcje life-action na podstawie mangi już niedługo na Netflixie! WeebWeek - dwie produkcje life...

Kolejne premiery w serwisie Netflix oraz więcej informacji n...

Komentarze

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się i otrzymuj jako pierwszy informacje o promocjach i nowościach!