Niedziela, Wrzesień 24
Animowiec Logo
  1. Animowiec
  2. Newsy
  3. WeebWeek - zapowiedziano film One Piece...

game4v

WeebWeek - zapowiedziano film One Piece Red!

One Piece Film Red

Z okazji wyemitowania 1000 odcinka serii „One Piece” ogłoszono, że Goro Taniguchi wyreżyseruje nowy film anime zatytułowany „One Piece Red”. Swoją premierę będzie miał on w japońskich kinach już 6 sierpnia 2022 roku. Na podstawie traileru i samego tytułu można się domyśleć, że fabuła skupi się na historii Shanksa. Warto wspomnieć, że produkcja będzie kanonem, czyli historią powstałą przy współpracy z twórcą mangi.

Utawarerumono: Futari no Hakuoro

Utawarerumono: Futari no Hakuoro
(fot. mcyacg)

Na oficjalnej stronie telewizyjnego anime „Utawarerumono: Futari no Hakuoro” (Utawarerumono: Mask of Truth) podano informację, że będzie miało ono swoją premierę w lipcu 2022 roku. Ta produkcja będzie oparta o grę pod tym samym tytule wydanej przez Aquaplus. Historia skupia się na Mask of Truth, miejscu, w którym zawładnął chaos. Wszystko przez to, że tron potężnego Imperium Yamato został bezprawnie przejęty przez przebiegłego generała. Jednak znaleźli się tacy, którzy zdecydowali się mu sprzeciwić. Postanowili oni, że zjednoczą różne królestwa, aby walczyć z potężną armią Imperium.

Kami Kuzu Idol

Kami Kuzu Idol
(fot. kg-portal)

Wydawnictwo Ichijinsha potwierdziło, że seria „Kami Kuzu Idol” (Phantom of the Idol) otrzyma telewizyjne anime z premierą w 2022 roku. Ta produkcja została oparta o komediową mangę o tym samym tytule autorstwa Hijiki Isoflawona. Fabuła skupia się na boyspopowym duecie ZINGS, a dokładniej na Yuuyi. Jego partner daje z siebie 110% podczas każdego wieczoru, za to on jest strasznym leniem. Główny bohater niedbale tańczy, a dodatkowo ma wrogi stosunek do publiczności. Sprawiło to, że fani go nienawidzą, a jego menadżer stara się znaleźć jakąkolwiek wymówkę, żeby go zwolnić. Po jednym z koncertów chłopak spotyka za kulisami idolkę, która okazuje się być duchem. Te spotkanie odmieni życie naszego bohatera.

Showtime! Uta no Onee-san Datte Shitai

Showtime! Uta no Onee-san Datte Shitai
(fot. animesaku)

Oficjalny kanał YouTube dla bloku programowego anime dla dorosłych AnimeFesta poinformował, że seria „Showtime! Uta no Onee-san Datte Shitai” (Even the Songstress Wants to Do It) doczekała się drugiego sezonu. Fabuła tej produkcji koncentruje się na owdowiałym samotnym ojcu, Fujimoto Shoujim. Mężczyzna aspiruje do stania się autorem książek z obrazkami. Pewnego dnia spotyka on poza pracą idolkę z dziecięcego programu edukacyjnego. Okazuje się, że kobieta w swoim życiu prywatnym jest naprawdę samotna, a dodatkowo przez pracę nie może dopuścić do żadnych skandali. Mimo tego między tą dwójką zaczyna się prawdziwa, dorosła miłość.   

Saiyuki Reload ZEROIN

Saiyuki Reload ZEROIN
(fot. yummyanime)

Oficjalna strona telewizyjnego anime „Saiyuki Reload -ZEROIN-„ ujawniła premierę serii na  styczeń 2022 roku. Ta produkcja będzie oparta o mangę „Saiyuki Reload” autorstwa Kazuyi Minekury. Historia zarówno mangi jak i anime ma miejsce w świecie SHANGRI-LA. Poznajemy tutaj czwórkę głównych bohaterów: mnicha Genjo Sanzo, demona Son Goku, pół-demona Sha Gojo oraz człowieka zmienionego w demona Cho Hakkaia. Ta czwórka wyrusza na misję, która ma na celu powstrzymanie wskrzeszenia Wielkiego Demona Gyumao. Po drodze pokonują napotkane demony, które rozprzestrzeniły się na zachodzie.

Shiro

Shiro

Fanka anime, od czasu dziecięcych, aż do teraz. Mająca za sobą już ponad 800 produkcji. Oprócz anime oglądająca, także wiele filmów i seriali, a w przypływach weny pisząca własne teksty piosenek.

WeebWeek - Bleach: Thousand Year Blood War na Diseny+? Czytaj poprzedni

WeebWeek - Bleach: Thousand Year Blood War na Diseny+?

Tate no Yuusha no Nariagari - drugi sezon już w 2021 roku! Czytaj następny

Tate no Yuusha no Nariagari - drugi sezon już w 2021 roku!

Komentarze