WeebWeek - potwierdzono sequel dla nowego Shaman Kinga!

WeebWeek - potwierdzono sequel dla nowego Shaman Kinga!

animanga

Zapowiedziano anime Cool Doji Danshi oraz Niehime to Kemono no Ō.

Shaman King

Shaman King
(fot. mush)

Nowe telewizyjne anime „Shaman King” niedawno się zakończyło i podano informację, że sequel został podświetlony na zielono. Nowa produkcja nie będzie drugim sezonem tego dzieła, gdyż niedawna readaptacja zawarła wszystkie 35 tomów mangi. Seria opowiada historię młodego Yoh Asakury, który jest szamanem, czyli osobą potrafiąca komunikować się z duchami. Główny bohater wyrusza do miasta, by wziąć udział w Wielkim Turnieju, w którym zostanie wyłoniony nowy Król Szamanów. Ten turniej odbywa się co pięćset lat i biorą w nim udział szamani z całego świata. Na swojej drodze młody Asakura spotka wielu szamanów oraz duchów, jedni staną się jego przyjaciółmi, a inni wręcz przeciwnie. Do tego dochodzi rodzinna tajemnica, która może naprawdę namącić w jego życiu.

Isekai wa Smartphone to Tomo ni.

Isekai wa Smartphone to Tomo ni.
(fot. utamihandoyo)

Oficjalna strona telewizyjnego anime „Isekai wa Smartphone to Tomo ni.” (In Another World With My Smartphone) ogłosiło, że seria doczekała się drugiego sezonu. Historia skupia się na Mochizukim Touyi, nastolatku który, ginie przypadkowo w wyniku błędu Boga, który w ramach zadośćuczynienia pozwala mu odrodzić się w innym świecie. Dodatkowo zezwolił mu zabrać ze sobą jedną dowolną rzecz z byłego życia. Touya postanawia wybrać telefon, który mimo tego, że może dzwonić tylko to Boga, posiada naprawdę wiele użytecznych funkcji. Bonusowo otrzymał jeszcze wyjątkową zdolność magiczną. Główny bohater na swojej drodze spotyka wiele dziewczyn oraz inne, ważne osoby. Z wielkim wsparciem mierzy się z wyzwaniami tego świata, a więcej dowiecie się tylko oglądając to dzieło.

Cool Doji Danshi

Cool Doji Danshi
(fot. mangahub)

Studio Pierrot ogłosiło, że produkuje telewizyjną adaptację anime dla mangi „Cool Doji Danshi” (Play It Cool, Guys), które będzie miało swoją premierę w październiku tego roku. Fabuła opowiada o grupce fajnych facetów, którzy wyglądają na naprawdę niedostępnych. Jednak prawda jest z goła inna, gdyż są oni tylko bandą idiotów, którzy dobrze sobie radzą. Ta seria to zabawny zbiór opowiadań o facetach, którzy są zarówno fajni jak i uroczo niezręczni.

Sasaki and Miyano

Sasaki and Miyano
(fot. mangalatam)

Wydawnictwo Kadokawa podało informację, że wraz z wydaniem dziewiątego tomu mangi „Sasaki and Miyano” zostanie wyemitowany odcinek OVA, który będzie uważany za 13 odcinek anime. Historia tego dzieła będzie miała miejsce w listopadzie, gdy pewien uczeń zgubił breloczek. Udaje się z tym problemem do Miyano i reszty paczki. Za namową Hanzawy powstaje „Pierwsza Agencja Detektywistyczna ds. Zgubionych Przedmiotów”. W tym odcinku pojawi się także współlokator Hirano, Akira Kagiura, w którego wciela się Nobunaga Shimazaki.

Niehime to Kemono no Ō

Niehime to Kemono no Ō
(fot. wakwb)

W jednym z numerów magazynu Hana to Yume ujawniono, że seria „Niehime to Kemono no Ō” (Sacrificial Princess & the King of Beasts) otrzyma telewizyjne anime, które będzie miała swoją premierę w 2023 roku. Fabuła skupia się na młodej dziewczynie, która miała zostać kolejnym posiłkiem dla Króla Bestii. Okazuje się jednak, że król nie jest zwykłym potworem.

WeebWeek - trzeci sezon Beastars potwierdzony! WeebWeek - trzeci sezon Beasta...

Komi-san wa Komyushou Desu oraz Pokémon otrzymają seriale li...

WeebWeek - dwie nowe produkcje na Netflixie już w kwietniu! WeebWeek - dwie nowe produkcje...

Premiery anime na Netflixie, zapowiedzi nowych serii oraz 10...

Komentarze

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się i otrzymuj jako pierwszy informacje o promocjach i nowościach!