WeebWeek - film Sword Art Online Progressive będzie otwarty już 30 października w Japonii!

WeebWeek - film Sword Art Online Progressive będzie otwarty już 30 października w Japonii!

bilibili

Gra Legend of Mana: The Teardrop Crystal oraz manga Shin Ikki Tousen otrzymają adaptacje anime, a Bara-O nie Sōretsu zalicza opóźnienie.

Strike the Blood

Strike the Blood
(fot. animebalkan)

Na oficjalnej stronie anime „Strike the Blood” podano informację, że piąty sezon będzie zarazem ostatni i będzie zatytułowany „Strike the Blood FINAL”. Ta seria powstała na podstawie light novelki pod tym samym tytułem. Co do samej historii to skupia się na Akatsukim Kojou, który w wyniku pewnych zdarzeń stał się wampirem, ale nie jakimś zwykłym tylko Czwartym Protoplastą. Sama ta postać od zawsze była prawdziwą tajemnicą i istniała tylko w legendach. Do obserwacji tego przypadku zostaje wysłana młoda dziewczyna z Organizacja Królewskiego Lwa, której zadaniem jest kontrolowanie go, a w najgorszym przypadku zlikwidowanie naszego głównego bohatera.

Legend of Mana: The Teardrop Crystal

Legend of Mana: The Teardrop Crystal
(fot. icrewplay)

Podczas livestreamu Square Enix ogłosiło, że seria gier „Legend of Mana” otrzyma adaptację anime zatytułowaną „Legend of Mana: The Teardrop Crystal”. Niestety na razie nie ujawniono daty debiutu tej produkcji. Studia, które będą odpowiedzialne za tą serię to Graphinica i Yokohama Animation Lab. Obydwa studia współpracowały wcześniej, aby wyprodukować film otwierający otwarcie zremasterowanej wersji gry Legend of Mana.

Sk8 the Infinity

Sk8 the Infinity
(fot. yggdrasilanime)

Podczas wydarzenia „Sk8 Masquerade of Love” ogłoszono, że anime „Sk8 the Infinity” otrzyma nową animację i dwuczęściową produkcję sceniczną. Oficjalna strona anime i konto na Twitterze ogłoszą w przyszłości więcej szczegółów na temat tej nowej serii . Pierwszy spektakl „Sk8 The Stage” zostanie otwarty w grudniu, a drugi w styczniu przyszłego roku. Co do fabuły to skupia się na Rekim, uczniu drugiej klasy liceum, który uwielbia jeździć na deskorolce i zostaje wciągnięty w podziemne wyścigi zwane „S”. W wyniku pewnych okoliczności dołącza do niego Langa, rówieśnik, który wrócił z Kanady do Japonii i nigdy wcześniej nie miał do czynienia z deskorolką. Mimo tego, dzięki wieloletniej jeździe na snowboardzie udaje mu się wygrać jeden z wyścigów „S”.

Sword Art Online Progressive

Sword Art Online Progressive
(fot. lightnovel)

Podczas Aniplex Online Fest 2021 ujawniono datę premiery anime „Sword Art Online Progressive” w Japonii, która odbędzie się 30 października tego roku. Oficjalne angielskie konto na Twitterze dla tej produkcji w USA podało w niedzielę, że "więcej informacji dotyczących amerykańskiego wydania pojawi się wkrótce!". Ta seria jest oparta na light novelkach Rekiego Kawahaty „Sword Art Online Progressive”. Historia przedstawia podróż Kirito przez pływający zamek Aincrad od samego początku, piętro po piętrze.

Shin Ikki Tousen

Shin Ikki Tousen
(fot. nouse)

Shonen Gahosha ogłosiło, że manga Yuji Shiozakiego „Shin Ikki Tousen” otrzyma telewizyjne anime już w przyszłym roku. Fabuła koncentruje się na uczennicy liceum, Hakufu Sonsaku, która jest w posiadaniu magatamy, dzięki której można przekazywać ducha wojownika Sun Ce z epoki Trzech Królestw w Chinach. Walczy ona z uczniami z innych szkół, którzy także posiadają magatamę i uosabia ona innego bohatera z epoki.

Bara-O nie Sōretsu

Bara-O nie Sōretsu
(fot. zonared)

Oficjalna strona telewizyjnego anime „Bara-O nie Sōretsu” (Requiem of the Rose King) poinformowała, że produkcja została opóźniona do stycznia 2022 roku. Ta seria miała mieć premierę tej jesieni, jednak ze względu na pewne okoliczności została ona przesunięta. Co do fabuły to adaptuje ona mroczną historię fantasy Richarda III Szekspira.

 

WeebWeek - trzeci sezon Ascendance of a Bookworm już w 2022 roku! WeebWeek - trzeci sezon Ascend...

Poznaliśmy datę premier dla serii takich jak: Leadale no Dai...

WeebWeek - Youjo Senki otrzyma drugi sezon! WeebWeek - Youjo Senki otrzyma...

Cider no You ni Kotoba ga Wakiagaru, Beastars Season 2 oraz...

Komentarze

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się i otrzymuj jako pierwszy informacje o promocjach i nowościach!