WeebWeek - zapowiedziano drugi sezon Mushoku Tensei!

WeebWeek - zapowiedziano drugi sezon Mushoku Tensei!

bilibili

Kontynuacja Classroom of the Elite nie zamknie się tylko w jednym sezonie.

Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation

Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation
(fot. wakwb)

Podczas pokazu przedpremierowego dla anime „Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation” ogłoszono, że drugi sezon tej serii dostał zielone światło. Historia tego dzieła opowiada o 34-letnim NEECIE (NEET), czyli osobie nie uczącej się, niepracującej ani nie przygotowującej się do zawodu. W wyniku uratowania zupełnie nieznajomej osoby ginie w wypadku samochodowym. Jego życie jednak tak po prostu się nie kończy, bo odradza się w świecie magii jako noworodek - Rudeus Greyrat. Nasz bohater po swoim przeżyciach w poprzednim wcieleniu postanawia, że tym razem nie popełni błędów przeszłości. Poprzysięga sobie, że tym razem będzie wiódł naprawdę spełnione życie.

Yōkoso Jitsuryoku Shijō Shugi no Kyōshitsu e

W zwiastunie dla serii „Yōkoso Jitsuryoku Shijō Shugi no Kyōshitsu e” (Classroom of the Elite) podano informację, że zapowiedziana wcześniej kontynuacja to tak naprawdę dwa kolejne sezony. Jeden z nich będziemy mogli zobaczyć już w lipcu 2022 roku, a kolejny zostanie wyemitowany w 2023 roku. Obsada ujawniła także, że ​​anime dostosuje cały pierwszy rok historii z oryginalnej historii. Fabuła tej produkcji skupia się na szkole o nieprzeciętnej opinii. Absolwenci tej placówki bez przeszkód zdobywają wymarzone zatrudnienie. Do tego prestiżowego i opływającego w bogactwa miejsca dostają się tylko nieliczni. Dodatkowo zachętą jest system punktowy nagradzania uczniów, dzięki którym można dokonać dowolnego zakupu na jej terenie. Niestety nie jest to tak idealne miejsce, jakby mogło się wydawać, gdyż rządzi tutaj dyktatura i ostra rywalizacja.

Overlord

W drugim filmie promocyjnym dla czwartego sezonu anime „Overlord” podano datę premiery na lipiec tego roku. Historia skupia się na popularnej grze Yggdrasil, która zostaje po wielu latach wyłączona. Główny bohater, Momonga, postanawia jednak nie wylogowywać się z niej aż do samego końca. Okazuje się, że pomimo wyłączenia gry czas biegnie dalej, a bohater nie zostaje wylogowany. Momonga  zostaje uwięziony w ciele swojej postaci z gry. Dodatkowo odkrywa, że postacie niezależne (NPC) nie tylko odczuwają emocje, ale także samodzielnie wykonują różne czynności.

Seijo no Maryoku wa Bannō Desu

Seijo no Maryoku wa Bannō Desu
(fot. yunoya)

Oficjalna strona internetowa telewizyjnego anime „Seijo no Maryoku wa Bannō Desu” (The Saint's Magic Power is Omnipotent) ujawniła, że seria otrzyma drugi sezon. Produkcja jest oparta o light novelkę napisaną przez Yukę Tachibanę i zilustrowaną przez Yasuyuki Syuri. Jak to już bywa w isekai’ach pewna dziewczyna, Sei, zostaje przeniesiona do innego świata. Wraz z inną osobą zostaje przyzwana przez rytuał, który miał na celu znalezienie  „świętego” zdolnego do wypędzania mrocznej magii z tej krainy. Wychodzi jednak na to, że Sei nie jest nikomu potrzebna, bo wszyscy wolą drugą przyzwaną, więc sama z siebie odchodzi z pałacu królewskiego. Postanawia skupić się na prowadzeniu sklepu z miksturami, jednak wszystko może się skomplikować przez posiadane przez nią moce.

 

WeebWeek - drugi sezon Jujutsu Kaisen potwierdzony! WeebWeek - drugi sezon Jujutsu...

Poznaliśmy datę premiery takich serii jak: Date A Live, Kano...

WeebWeek - My Hero Academia otrzyma dwa odcinki specjalne! WeebWeek - My Hero Academia ot...

Level 1 dakedo Unique Skill de Saikyō desu oraz The Legendar...

Komentarze

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się i otrzymuj jako pierwszy informacje o promocjach i nowościach!