WeebWeek - film anime Kamarizuki no Kodomo już w lutym w serwisie Netflix!

WeebWeek - film anime Kamarizuki no Kodomo już w lutym w serwisie Netflix!

korenime

Serie Kaitō Queen wa Circus ga Osuki, Kumichō Musume to Seiwagakari i i nie tylko będą miały swoją premierę w 2022 roku.

Kamarizuki no Kodomo

Serwis Netflix ogłosił, że film anime „Kamarizuki no Kodomo” (Child of Kamiari Month) zadebiutuje na platformie już 8 lutego. Ta produkcja miała swoją premierę 8 października w japońskich kinach. Seria skupia się na 12-letniej dziewczynce, Hayamie Kannie, która urodziła się jako potomek Bogów. Jej rodzina otrzymała misję dostarczania ofiar z całej Japonii na zgromadzenie bogów w Izumo. Niestety przez odejście jej matki to na główną bohaterkę spadła spadło to zadanie. Kanna ma nadzieję, że po wykonaniu misji będzie mogła zobaczyć swoją matkę w krainie Bogów.

Kumichō Musume to Seiwagakari

Kumichō Musume to Seiwagakari
(fot. anmosugoi)

Oficjalna strona telewizyjnego anime „Kumichō Musume to Seiwagakari” (The Yakuza's Guide to Babysitting) ujawniła, że będzie miało ono swoją premierę w 2022 roku. Ta produkcja powstaje na podstawie mangi pod tym samym tytule autorstwa Tsukiyi. Głównym bohaterem tej serii jest Kirishima Tooru, który jest yakuzą z grupy Sakuragi. Przez to, że jest naprawdę okrutny zyskał nawet przydomek „Demon Sakuragi”. Jego szef, aby mieć go pod kontrolą zleca mu dosyć specyficzną misję. Mianowicie Tooru będzie musiał zostać niańką córki swojego szefa.

Strike the Blood

Strike the Blood
(fot. atsuko)

Na oficjalnej stronie anime „Strike the Blood” podano informację, że piąty sezon będzie miał cztery odcinki, które zadebiutują w marcu i czerwcu 2022 roku. Ta seria powstała na podstawie light novelki pod tym samym tytule. Co do samej historii to skupia się na Akatsukim Kojou, który w wyniku pewnych zdarzeń stał się wampirem, ale nie jakimś zwykłym tylko Czwartym Protoplastą. Sama ta postać od zawsze była prawdziwą tajemnicą i istniała tylko w legendach. Do obserwacji tego przypadku zostaje wysłana młoda dziewczyna z Organizacja Królewskiego Lwa, której zadaniem jest kontrolowanie go, a w najgorszym przypadku zlikwidowanie naszego głównego bohatera. (opis dotyczy pierwszego sezonu)

Magia Record: Puella Magi Madoka Magica Side Story

Magia Record: Puella Magi Madoka Magica Side Story
(fot. animehunch)

Na oficjalnej stronie dla telewizyjnego anime „Magia Record: Puella Magi Madoka Magica Side Story” ogłosiła, że trzeci i zarazem sezon tej serii zostanie przesunięty na wiosnę 2022 roku. Premiera sezonu została pierwotnie zaplanowana na koniec 2021 roku, ale zostało to opóźnione przez problemy z produkcją. Co do fabuły to rozgrywa się w rozkwitającym mieście Kamihama. W tym miejscu kierowane przez dziwną moc magiczne dziewczynki walczą z nową poznaną mocą.

Kaitō Queen wa Circus ga Osuki

Kaitō Queen wa Circus ga Osuki
(fot. manualdootaku)

Oficjalna strona serii „Kaitō Queen wa Circus ga Osuki” (Mirage Queen Aime Cirque) ujawniła, że anime będzie miało swoją premierę na początku lata 2022 roku. Fabuła tej produkcji skupia się na Królowej Złodziei Widm. Jest ona osobą, która może ukraść dosłownie wszystko czego pragnie. Sami Złodzieje Widm są tak tajemniczy, że nikt nie zna ich wieku, płci, czy narodowości. Dla Queen nie ma rzeczy niemożliwych i tym razem rzuci wyzwanie tajemniczej grupie cyrkowej, żeby odzyskać klejnot, która sama zamierzała ukraść.

Ghost in the Shell - na Netflixie już w kwietniu Ghost in the Shell - na Netfli...

Ghost in the Shell to jedno z tych anime, które nigdy się ni...

WeebWeek - zapowiedziano wprowadzenie gier do serwisu Netflix! WeebWeek - zapowiedziano wprow...

Isekai Yakkyoku, Mamahaha no Tsurego ga Moto Kano Datta oraz...

Komentarze

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się i otrzymuj jako pierwszy informacje o promocjach i nowościach!