Sobota, Grudzień 2
Animowiec Logo
  1. Animowiec
  2. Newsy
  3. Shaman king - nowa seria anime już w 202...

animekabegami

Shaman king - nowa seria anime już w 2021 roku

"Shaman King", w Polsce znany jako "Król Szamanów" to popularne anime, które można było oglądać nawet na polskich telewizorach. Pierwsze anime została wyemitowana w 2001 roku, ale niestety nie była ona wierną adaptacją mangi. Od kwietnia 2021 roku ruszy nowa wersja tej serii i tym razem możemy spodziewać się ciekawszego zakończenia. Niestety nie wiadomo do tej pory jakie studio będzie odpowiadać za ten projekt, jednak informacji można wyczekiwać na oficjalnej stronie.

shaman king
(fot. badfon)

Król Szamanów 

Anime opowiada historię młodego Yoh Asakury, który jest szamanem, czyli osobą potrafiąca komunikować się z duchami. Główny bohater wyrusza do miasta, by wziąć udział w Wielkim Turnieju, w którym zostanie wyłoniony nowy Król Szamanów. Ten turniej odbywa się co pięćset lat i biorą w nim udział szamani z całego świata. Yoh ciężko pracuje, aby spełnić swoje marzenie, a pomaga mu w tym jego narzeczona, a zarazem medium - Anna oraz poznany w szkole nowy przyjaciel - Manta. Do tej grupy dołącza duch stróż głównego bohatera - Amidamaru, który był kiedyś samurajem. Na swojej drodze młody Asakura spotka wielu szamanów oraz duchów, jedni staną się jego przyjaciółmi, a inni wręcz przeciwnie. Do tego dochodzi rodzinna tajemnica, która może naprawdę namącić w jego życiu. Jeśli jeszcze nie oglądaliście pierwszej wersji tej serii to macie czas, żeby to zrobić przed jej kontynuacją. Nie czekajcie! Zacznijcie oglądać już teraz, a na pewno nie pożałujecie!

 

Shiro

Shiro

Fanka anime, od czasu dziecięcych, aż do teraz. Mająca za sobą już ponad 800 produkcji. Oprócz anime oglądająca, także wiele filmów i seriali, a w przypływach weny pisząca własne teksty piosenek.

WeebWeek - zapowiedziano nowe anime BanG Dream! Czytaj poprzedni

WeebWeek - zapowiedziano nowe anime BanG Dream!

Najciekawsze premiery sezonu Wiosną 2022 Czytaj następny

Najciekawsze premiery sezonu Wiosną 2022

Komentarze