WeebWeek - seria Fruits Basket otrzyma film anime!

WeebWeek - seria Fruits Basket otrzyma film anime!

animesama

Poznaliśmy datę premier takich anime jak: Mahōtsukai Reimeiki, Girls' Frontline oraz Tokyo 24-ku.

Fruits Basket

Fruits Basket
(fot. animecorner)

Oficjalna strona telewizyjnego anime „Fruits Basket” podała informację, że seria otrzyma film pod tytułem „Fruits Basket – prelude”. Premiera będzie miała miejsce w Japonii 18 lutego 2022 roku. Fabuła będzie się koncentrować na historii Kyо̄ko i Katsuyi, rodziców Tohru. Oprócz scen, które nie zostały wykorzystane w poprzednich produkcjach będzie można zobaczyć także zupełnie nowe. Specjalnie na potrzeby filmu zostały napisane przez twórcę mangi Natsuki Takayę.

Mahōtsukai Reimeiki

Mahōtsukai Reimeiki
(fot. animesweet)

Na oficjalnym Twitterze wydawnictwa Kodansha ogłoszono, że adaptacja serii „Mahōtsukai Reimeiki” (The Dawn of the Witch) będzie miała swoją premierę w kwietniu 2022 roku. Jeśli chodzi o akcję to rozgrywa się w tym samym świecie fantasy, co „Zero Kara Hajimeru Mahō no Sho” (Grimoire of Zero). Mimo pokoju w niektórych regionach świata wciąż płonie żar wojny. Historia skupia się na beznadziejnym uczniu, Savilu, który jakimś cudem stracił pamięć sprzed pójścia do College of Magic w Kingdom of Wenias. Dyrektor szkoły wysyła go na specjalnie szkolenie do miejsca, gdzie prześladowania czarownic są naprawdę silne.

Seiken Gakuin no Maken Tsukai

Seiken Gakuin no Maken Tsukai
(fot. shikimori)

Wydawnictwo Kadokawa ujawniło, że seria „Seiken Gakuin no Maken Tsukai” (The Demon Sword Master of Excalibur Academy) będzie inspiracją dla telewizyjnego anime. Ta produkcja powstanie na podstawie ligh novelki pod tym samym tytule napisanej przez Yū Shimizu i zilustrowanej przez Asagi Tōsaka. Niestety nie ujawniono żadnych informacji co do daty premiery. Historia skupia się na Czarnym Panie Leonisie, który budzi się po tysiącu lat w ciele dziesięcioletniego chłopca. Bohater chce jak najszybciej poznać tajemnice tej ery. Na swojej drodze spotyka dziewczynę, która walczy z przedziwnymi kreaturami zwanymi Pustymi. Okazuje się, że te stworzenia praktycznie wytępiły ludzkość. Leonis chcąc dowiedzieć się więcej o tych potworach dołącza do specjalnej akademii. Szkoleni są w niej uczniowie do walki z tymi kreaturami.

Girls' Frontline

Girls' Frontline
(fot. imgur)

Oficjalna strona telewizyjne anime „Girls' Frontline” podało informację, że produkcja będzie miało swoją premierę w styczniu 2022 roku. Ta seria będzie oparta o grę pod tym samym tytule Fabuła została osadzona w alternatywnej osi czasu, w bliskiej przyszłości Ziemi w latach 60. XX wieku. Niestety wypadek wojskowy spowodował rozległe choroby, a także zakończenie wojny nuklearnej. Dodatkowo doprowadziło to do masowego wyludnienia planety oraz do tego, że większość powierzchni planety stała się niezdatna do zamieszkania. Nawet wielkie nacje stały się swoimi cieniami. W tym postapokaliptycznym świecie codziennością stało się używanie androidów zarówno do pracy jak i walki. Nie mogę się doczekać, jak będzie wyglądać ta historia na podstawie gry.

Tokyo 24-ku

Tokyo 24-ku
(fot. somoskudasai)

Studio animacji CloverWorks ogłosiło, że anime „Tokyo 24-ku” (Tokyo Twenty Fourth Ward) zadebiutuje w styczniu 2022 roku. Akcja tej serii ma miejsce na sztucznej wyspie zwanej potocznie „24. Dzielnicą”. Historia skupia się na trójce przyjaciół  z dzieciństwa, którzy urodzili się tutaj i wychowali. Ran, Koki i Shuta mimo różnych pozycji społecznych zawsze spędzają razem czas. Niestety pewien incydent drastycznie odmienia ich relacje.

WeebWeek - wiele anime znika z serwisu Netflix! WeebWeek - wiele anime znika z...

Niestety już 30 czerwca platforma Netflix usunie sporo anime...

WeebWeek - Mob Psycho 100 otrzyma trzeci sezon! WeebWeek - Mob Psycho 100 otrz...

W tym tygodniu otrzymaliśmy wiele informacji na temat nowych...

Komentarze

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się i otrzymuj jako pierwszy informacje o promocjach i nowościach!