WeebWeek - Youjo Senki otrzyma drugi sezon!

WeebWeek - Youjo Senki otrzyma drugi sezon!

konachan

Cider no You ni Kotoba ga Wakiagaru, Beastars Season 2 oraz spin off Castlevanii już niedługo w serwisie Netflix.

Youjo Senki

Youjo Senki
(fot. aminoapps)

Na specjalnej transmisji anime „Youjo Senki” zapowiedziano, że ta produkcja otrzyma drugi sezon. Poinformowano także o tym, że stara obsada i personel powrócą. Pierwszy sezon tej serii miał swoją premierę w 2017 roku. Historię tej serii można opisać tak: „Byt X”, mianujący się Bogiem, za brak „wiary” odradza głównego bohatera jako osieroconą dziewczynkę, Tanye Degurechaff. Z bycia świetnym, ale socjopatycznym pracownikiem staje się podporucznikiem w lotniczych magicznych siłach powietrznych, gdzie pomimo młodego wieku wiernie służy. Walcząc z wrogami Imperium szuka ucieczki, mając nadzieję, że jak najszybciej osiągnie wystarczająco wysoką rangę, aby pozostać z dala od pola bitwy i w ten sposób uniknie śmierci.

Castlevania

Castlevania
(fot. dailyadvent)

Podczas Geeked Week serwis Netflix ujawnił, że seria animowana „Castlevania” otrzyma produkcję spin off, która jest już w pracach. W nowym serialu wystąpią Richter Belmont (potomek głównych bohaterów oryginalnego serialu Syphi i Trevora) oraz Maria Renard. Akcja będzie osadzona we Francji podczas Rewolucji Francuskiej w 1792 roku.

Cider no You ni Kotoba ga Wakiagaru

Już 22 lipca serwis Netflix będzie transmitował film anime „Cider no You ni Kotoba ga Wakiagaru” (Words Bubble Up Like Soda Pop). Warto dodać, że jest to tego samego dnia, kiedy otwierają go w Japonii. Co do historii to można opisać ją tak: chłopak spotyka dziewczynę. Cherry jest chłopcem, który ma okropny kontakt z innymi ludźmi. Smile to dziewczyna, która nosi maskę. Ta dwójka spotyka się w przyziemnym podmiejskim centrum handlowym w prowincjonalnym mieście.

Sasaki and Miyano

Sasaki and Miyano
(fot. animesweet)

Oficjalna strona telewizyjnego anime ‘Sasaki and Miyano” ujawniła, że będzie miał on swoją premier już w 2022 roku. Jeśli chodzi o historię to jest to typowy wątek miłosny ze starej szkoły. Krótko mówiąc niegrzeczny senior wpada na uroczego ucznia z klasy. Jak to bywa jeden z nich zakochuje się w drugim i tak dalej. Mimo tego, że Miyano nazywa się ekspertem od miłości to nie zdaje sobie sprawy, że sam w niej tkwi. Przez jego nieogarnięcie to od Sasakiego będzie zależało, jaki będzie koniec tej historii.

Beastars

Drugi sezon anime „Beastars” zadebiutuje na platformie Netflix już 15 lipca wszędzie poza Japonią. Historia tej serii skupia się na liceum, w którym uczniów można dosłownie podzielić na drapieżników i ofiary. Gdy okazuje się, że w Akademii Cherryton zabito i zjedzono roślinożernego ucznia podejrzenia oczywiście padają na drapieżników. Głównym podejrzanym staje się Legoshi, czyli wilk, który mimo swojego wyglądu nie skrzywdziłby muchy. Tego co wydarzy się w drugim sezonie dowiemy się już w lipcu.

Uzumaki

Uzumaki
(fot. geektyrant)

W nowym zwiastunie anime z gatunku horror „Uzumaki” ujawniono opóźnienie produkcji do października 2022 roku. Z podanych informacji wynika, że okoliczności, które spowodowały opóźnienie z powodu COVID-19. Ten czteroodcinkowy miniserial opowiada o  mieszkańcach miasta, w którym zaczęły pojawiać się kolejno dziwne zjawiska związane ze spiralnym kształtem

WeebWeek - Valve zrobiło anime we współpracy z Netflix! WeebWeek - Valve zrobiło anime...

DOTA w filmowej odsłonie na Netflix, nowe anime oraz kontynu...

WeebWeek - potwierdzono kolejny sezon KanColle! WeebWeek - potwierdzono kolejn...

Manga Urusei Yatsura otrzyma nowe anime telewizyjne już w ty...

Komentarze

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się i otrzymuj jako pierwszy informacje o promocjach i nowościach!