Sobota, Lipiec 2
Animowiec Logo
  1. Animowiec
  2. Newsy
  3. WeebWeek - manga Horimiya otrzyma specja...

novocom

WeebWeek - manga Horimiya otrzyma specjalny One-Shot!

Horimiya

Horimiya
(fot. s.weibo)

Już 16 lipca manga „Horimiya” autorstwa Daisuke Hagiwary otrzyma specjalny One-Shot w magazynie. Co do tej historii będzie miała ona miejsce po ukończeniu studiów przez Hori i Miyamurę. Jeśli chodzi o fabułę mangi to skupia się na Kyouko Hori, która jest podziwiana przez wiele osób w szkole licealistka. Jednakże jak to już się zdarza w domu pokazuje zupełnie inną siebie. Ze względu na to, że jej rodziców często nie ma w domu przez pracę to ona zajmuje się młodszym bratem i innymi obowiązkami domowymi. Przez swoje zajęcia nie ma tak naprawdę ani chwili czasu na spotkania towarzyskie poza szkołą. Czystym przypadkiem odkrywa inną stronę swojego kolegi z klasy Izumi Miyamury, który w szkole postrzegany jest jako "mroczny otaku", a w rzeczywistości jest bardzo pogodną osobą.

Isekai Ojisan

Isekai Ojisan
(fot. somoskudasai)

Wydawnictwo Kadokawa ogłosiło, że manga „Isekai Ojisan” będzie inspiracją dla telewizyjnego anime. Historia tego dzieła została opisana w następujący sposób: wujek Takafumi siedemnaście lat temu zapadł w śpiączkę. Udaje mu się jednak dosłownie wstać z grobu i wtedy Takafumi zauważa kilka dziwacznych rzeczy. Zrobi wszystko, by odkryć sekret wujka i nie tylko.

Bakuten!!

Bakuten!!
(fot. tumgir)

Oficjalna strona internetowa telewizyjnego anime „Bakuten!!” ( Backflip!!) podała informację, że seria otrzyma film anime. Akcja tej serii skupia się na licealnej drużynie gimnastyki artystycznej. Całość podąża za Shotaro Futabą, który po zobaczeniu występu szkoły Ao High naprawdę zafascynował się tym sportem. Po ukończeniu gimnazjum wybiera się właśnie do tej szkoły średniej i jako początkujący do zespołu gimnastyki rytmicznej.

Yakunara Mug Cup Mo Niban Kamo

Yakunara Mug Cup Mo Niban Kamo
(fot. spice.eplus)

Na oficjalnej stronie internetowej telewizyjnego anime „Yakunara Mug Cup Mo Niban Kamo” potwierdzono, że produkcja otrzyma drugi sezon już w październiku tego roku. Główna obsada i obsługa wracają na nowy sezon. Historia tej serii rozpoczyna się, gdy licealistka przenosi się na ulicę handlową w Tajimi. To miasto jest związane z historycznymi producentami ceramiki i muzeami sztuki ceramicznej. Dodatkowo każdy możemy spróbować swoich sił w tworzeniu ceramiki.

Tensei Shoya Kara Musabori Etchi

Tensei Shoya Kara Musabori Etchi
(fot. otakupt)

Manga „Tensei Shoya Kara Musabori Etchi” ~ Oji nie Honmei wa Akuyakureijо̄ ~ ma ComicFesta Anime adaptację w pracach. Co do historii to skupia się na kobiecie z biura, która reinkarnuje się w świecie swojej ulubionej grze otome Hoshifuru Koi no Astrolabe jako złoczyńca Diana.

The Demon Girl Next Door

The Demon Girl Next Door
(fot. bilibili)

Oficjalna strona telewizyjnego anime „The Demon Girl Next Door” podała informację o tym, że premiera drugiego sezonu tej serii odbędzie się już w kwietniu przyszłego roku. Początkowo główna bohaterka tej serii – Yukio Yoshida była zwykłą uczennicą. Wszystko ulega zmianie, gdy demon Lilith uwalnia jej uśpione, diabelskie moce. Została zmuszona do pokonania innej mistycznej jaką jest kapłanka światła, który dziwnym trafem akurat przenosi się do jej szkoły.

 

Shiro

Shiro

Fanka anime, od czasu dziecięcych, aż do teraz. Mająca za sobą już ponad 800 produkcji. Oprócz anime oglądająca, także wiele filmów i seriali, a w przypływach weny pisząca własne teksty piosenek.

Isekai'e 2017 roku Czytaj poprzedni

Isekai'e 2017 roku

Moje Top anime z gatunku "Harem" z 2017 roku Czytaj następny

Moje Top anime z gatunku "Harem" z 2017 roku

Komentarze