Moje Top anime romantyczne z 2019 roku

Moje Top anime romantyczne z 2019 roku

tumgir

Jakie anime z gatunku romans były emitowane w 2019 roku? Przedstawiam Wam kilka godnych polecenia anime z tego gatunku, które udało mi się obejrzeć.

5. Beastars

Beastars
(fot. madmass)

Sezon: Jesień 2019

Historia tej serii skupia się na liceum, w którym uczniów można dosłownie podzielić na drapieżników i ofiary. Gdy okazuje się, że w Akademii Cherryton zabito i zjedzono roślinożernego ucznia podejrzenia oczywiście padają na drapieżników. Głównym podejrzanym staje się Legoshi, czyli wilk, który mimo swojego wyglądu nie skrzywdziłby muchy.

4. Gotoubun no Hanayome

Gotoubun no Hanayome
(fot. reddit)

Sezon: Zima 2019

Głównym bohaterem tej serii jest przykładny, ale biedny uczeń zdobywającym najlepsze oceny, Fuutarou Uesugi. Jego spokojne życie komplikuje się po kłótni z uczennicą z wymiany, Itsuki Nakano. Otrzymuje wtedy też jednak szansę na spłacanie długów swojej rodziny poprzez udzielanie korepetycji. Niestety ta praca nie jest tak prosta jak mogłaby się wydawać, bo pomimo wysokich zarobków to nauczanie nastoletnich dziewczyn nie jest łatwe. Dodatkowo okazuje się, że jego korepetycje będą obejmować pięcioraczki, które inteligencją nie grzeszą.

3. Given

Given
(fot. carousell)

Sezon: Lato 2019

Fabuła tej serii opowiada o nastolatku, Uenoyamie Ritsuce, którego największą pasją jest gra na gitarze. Chłopak pewnego popołudnia małomównego Satou Mafuyu, który śpi trzymając w objęciach poniszczoną gitarę. Ritsuka w geście życzliwości naprawia nowemu koledze instrument. Po usłyszeniu pierwszego akordu Mafuyu jest niezwykle poruszony i prosi go o naukę gry. Po namowie Ritsuka niechętnie się zgadza, a reszty dowiecie się tylko oglądając to dzieło. (uwaga: shounen-ai!)

2. Fruits Basket 1st Season

Fruits Basket 1st Season
(fot. medium)

Sezon: Wiosna 2019

Po rodzinnej tragedii Honda Tooru jest zdana tylko na siebie. Dziewczyna postanawia się oczywiście nie poddawać i wyprowadza się do namiotu. Niestety nawet to nie idzie po jej myśli, bo okazuje się, że rozbiła się na prywatnym terenie. Tajemnicza rodzina zamiast wygnać nastolatkę proponuje jej możliwość zamieszkania u nich w domu. Jednak sekret, który skrywa ta rodzina może namieszać w jej życiu.

1. Kaguya-sama wa Kokurasetai: Tensai-tachi no Renai Zunousen

Kaguya-sama wa Kokurasetai: Tensai-tachi no Renai Zunousen
(fot. bilibili)

Sezon: Zima 2019

Głównym bohaterem tej serii jest Shirogane Miyuki, który jest geniuszem posiadającym najwyższe oceny w kraju. Dodatkowo jest on przewodniczącym szkoły w prestiżowej Akademii Shuchiin. Jego zastępczynią jest piękna i bogata, Shinomiya Kaguya. Wszyscy uważają, że ta dwójka byłaby idealną parą. Mimo, że obydwoje rozwinęli do siebie uczucia to nadal nie są w romantycznym związku. Wszystko przez to, że żadne z nich nie chce pierwsze wyznać swoich uczuć, bo uważają to za oznakę słabości.

 

Inne anime z gatunku romans z 2018 roku:

  • 3D Kanojo: Real Girl 2 – drugi sezon o relacjach pomiędzy aspołecznym otaku i pięknej, szczerej do bólu dziewczyny;
  • Meng Qi Shishen – seria o pragnącej prostego życia dziewczynie, Ye Jinxuan, która przenosi się do do starożytnych Chin;
  • Xie Wang Zhui Qi – isekai o dziewczynie, która w swoim pierwszym życiu została zdradzona, a drugie nie będzie ani trochę łatwiejsze;
  • Nande Koko ni Sensei ga!? – anime o przeciętnym nastolatku, który ciągle znajduje się w perwersyjnych sytuacjach ze swoją nauczycielką;
  • Sewayaki Kitsune no Senko-san – seria skupia się na Nakano, którego życie zmienia pewna lisia dziewczyna.

 

Moje Top anime z gatunku "Harem" z 2016 roku Moje Top anime z gatunku "Hare...

Jakie anime z gatunku harem były emitowane w 2016 roku? Prze...

Moje Top anime romantyczne z 2015 roku Moje Top anime romantyczne z 2...

Jakie anime z gatunku romans były emitowane w 2015 roku? Prz...

Komentarze

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się i otrzymuj jako pierwszy informacje o promocjach i nowościach!