Moje Top anime z gatunku "Harem" z 2018 roku

Moje Top anime z gatunku "Harem" z 2018 roku

prepona

Jakie anime z gatunku harem były emitowane w 2018 roku? Przedstawiam Wam kilka godnych polecenia anime z tego gatunku, które udało mi się obejrzeć.

5.Ryuuou no Oshigoto!

Ryuuou no Oshigoto!

Sezon: Zima 2018

Głównym bohaterem tej serii jest Yaichi Kuzuryuu, który pomimo bycia nastolatkiem jest najsilniejszym graczem shogi. Pewnego razu pojawia się przed nim uczennica szkoły podstawowej, Ai Hinatsuru. Twierdzi, że obiecał jej on kiedyś, że zostanie jej mistrzem, jednak chłopak nie pamięta tej obietnicy. Dziewczynka naprawdę uwielbia shogi i jest zdeterminowana, by to właśnie on ją uczył. Jak będą wyglądać ich relacje dowiecie się tylko oglądając to anime.

4. Hyakuren no Haou to Seiyaku no Valkyria

Hyakuren no Haou to Seiyaku no Valkyria
(fot. ninjinanime.home)

Sezon: Lato 2018

Yuuto Suoh to nastolatek, który zostaje przyzwany do świata fantasy, wzorowanego na nordyckiej mitologii. Nie otrzymuje on jednak żadnych specjalnych umiejętności, zamiast tego pozostaje mu tylko wiedza zdobyta w szkole oraz telefon ładowany na baterię słoneczną. W wyniku pewnych okoliczności staje się patriarchą klanu Wilka, zaczyna rozwijać swój naród, a także prowadzi wojny z innymi nacjami. W międzyczasie piękne wojowniczki zabiegają o jego względy, jednakże on jest oddany swojej przyjaciółce z dzieciństwa i odrzuca wszystkie propozycje małżeństwa.

3.Yuragi-sou no Yuuna-san

Yuragi-sou no Yuuna-san
(fot. reddit)

Sezon: Lato 2018

Głównym bohaterem tej historii jest Fuyuzora Kogarashi, który od dziecka miał problemy z nadprzyrodzonymi rzeczami. Po wielu przeżyciach udało mu się w końcu nauczyć walczyć ze złymi duchami. Niestety mimo to jego życie nie jest zbyt dobre, bo jest biedny i bezdomny. Udaje mu się znaleźć mieszkanie w bardzo tanim pensjonacie. Wszystko dlatego, że to miejsce nawiedza duch uczennicy szkoły średniej. Nasz bohater nie uważa, że to będzie dla niego problem, a jak się to potoczy dowiecie się tylko oglądając tą serię.

2. Death March kara Hajimaru Isekai Kyousoukyoku

Death March kara Hajimaru Isekai Kyousoukyoku
(fot. animedia)

Sezon: Zima 2018

Suzuki Ichirō to 29-letni programista, który zasypia po ukończeniu deadline'a, a po drzemce budzi się w zupełnie innym miejscu. Nie jest też tą samą osobą, zamiast tego jest 15-letnim chłopakiem, który nazywa się Sato. Dzięki umiejętności zwanej "deszczem meteorytów" ściera z powierzchni ziemi armię potworów przez co zdobywa wysoki poziom oraz wielkie bogactwa. Planuje on jednak żyć spokojnie i oddać się zwiedzaniu krainy. Przez ludzi, których spotyka na swojej drodze nie będzie mu łatwo ukryć, co tak naprawdę potrafi.

1.Isekai Maou to Shoukan Shoujo no Dorei Majutsu

Isekai Maou to Shoukan Shoujo no Dorei Majutsu
(fot. animekurd.eb2a)

Sezon: Lato 2018

Takuma Sakamoto jest jednym z najlepszych graczy gry Cross Reverie i nosi przydomek Władcy Demonów. Jego życie zmienia się, gdy zostaje nagle przyzwany do innego świata przez dwie dziewczyny. Starały się one uczynić go swoim sługą, jednak on odwraca ten proces, co sprawia, że to one muszą być mu posłuszne. Główny bohater ma niestety problem z komunikacją z innymi ludźmi, mimo że posiada niezwykłe zdolności. Postanawia więc stwarzać pozory, że naprawdę jest władcą demonów, aby nikt nie poznał jego prawdziwej natury.

Moje Top anime z gatunku akcja z 2013 roku Moje Top anime z gatunku akcja...

Jakie anime z gatunku akcja były emitowane w 2013 roku? Prze...

Moje Top anime romatyczne z 2013 roku Moje Top anime romatyczne z 20...

Jakie anime z gatunku romans były emitowane w 2013 roku? Prz...

Komentarze

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się i otrzymuj jako pierwszy informacje o promocjach i nowościach!