WeebWeek - wiele nowości na Netflixie już niedługo!

WeebWeek - wiele nowości na Netflixie już niedługo!

netflix-news

Platforma Netflix zapowiedziało kolejne nowości, a dodatkowo podano daty premier na tym serwisie takich serii jak: Shaman King, Kidou Senshi Gundam: Senkou no Hathaway oraz Edens Zero.

Netflix

Bright: Samurai Soul
(fot. reddit)

Serwis Netflix ogłosił podczas transmisji na żywo „Geeked Week” premierę wielu nowości, np.:

  • Make My Day - Ten film będzie adaptacją oryginalnej historii autorstwa Yasuo Ohtagaki. Historia odbywa się na pokrytej śniegiem i lodem planecie, gdzie tajemnicze stworzenia nagle wyłoniły się z podziemi i zaczęły atakować mieszkańców. Tego czy ludzkość przetrwa dowiemy się tylko po premierzę.
  • Bright: Samurai Soul - Ronin Izo oraz ork Raiden współpracują, aby sprowadzić młodą elfkę wraz z jej różdżką do krainy elfów na północy. Na razie jest znany tylko krótki opis, ale więcej dowiemy się już niebawem.
  • Exception - Ta seria jest oparta na nowej historii autorstwa powieściopisarza i reżysera filmowego Hirotaki Adachi (znanego również jako „ Otsuichi ”). Co do historii to odbywa się ona w odległej przyszłości, gdzie ludzie zostali zmuszeni do opuszczenia Ziemi i migracji do innej galaktyki.

Shaman King
(fot. reddit)

  • Shaman King (9 sierpnia) - Anime opowiada historię młodego Yoh Asakury, który jest szamanem, czyli osobą potrafiąca komunikować się z duchami. Główny bohater wyrusza do miasta, by wziąć udział w Wielkim Turnieju, w którym zostanie wyłoniony nowy Król Szamanów. Warto wiedzieć, że ta adaptacja będzie zawierać wszystkie 35 tomów nowej, pełnej edycji mangi, którą Kodansha zaczęła publikować w tomach drukowanych w Japonii w czerwcu ubiegłego roku.
  • Kidou Senshi Gundam: Senkou no Hathaway (1 lipca) – anime z gatunku mecha;
  • Edens Zero (26 sierpnia) -  Ta produkcja opisuje historię Shikiego, który całe swoje życie spędził wśród maszyn. Główny bohater na swojej drodze spotyka Rebecce i jej towarzysza-kota Happy’ego. Jak potoczą się losy tej trójki przyjaciół? Tego dowiemy się tylko oglądając to dzieło.

Meikyū Black Company

Oficjalna strona dla telewizyjnego anime „Meikyū Black Company” (Dungeon of Black Company) ujawniła, że będzie miało one swoją premierę już 9 lipca. Jeśli chodzi o historię to skupia się na Kinjim, któremu brakuje jakiejkolwiek etyki pracy. Jego życie się zmienia, gdy zostaje przeniesiony do innego świata. Niestety nie jest tam witany jak jakiś wielkie bohater, ale zamiast tego zostaje zmuszony do ciężkiej pracy. Główny bohater pozna znaczenie harówki, bo teraz zostanie zniewolony przez złowrogą firmę wydobywczą.

Magia Record: Puella Magi Madoka Magica Side Story

Magia Record: Puella Magi Madoka Magica Side Story
(fot. bilibili)

Na oficjalnej stronie dla telewizyjnego anime „Magia Record: Puella Magi Madoka Magica Side Story” ogłosiła, że drugi sezon tej serii będzie miał premierę już tego lata. Witryna potwierdziła również powracającą obsadę i personel. Co do fabuły to rozgrywa się w rozkwitającym mieście Kamihama. W tym miejscu kierowane przez dziwną moc magiczne dziewczynki walczą z nową poznaną mocą.

Shachiku-san wa Yо̄jo Yuurei ni Iyasaretai

Shachiku-san wa Yо̄jo Yuurei ni Iyasaretai
(fot. ramenparados)

Magazyn Shonen Gangan ujawnił, że manga „Shachiku-san wa Yо̄jo Yuurei ni Iyasaretai” (The Company Slave Wants to Be Healed by a Little Ghost Girl) otrzyma adaptację anime. Jeśli chodzi o historię to skupia się na codziennym życiu Fushihary, która jest „niewolnicą” swojej firmy. Z pomocą przychodzi jej duch dziewczyny, Yandrei, a jak to wszystko się potoczy dowiemy się już niedługo.

Rick and Morty

Rick and Morty
(fot. reddit)

Nie zapomnijcie, że już 21 czerwca będzie miał premierę kolejny sezon serialu animowanego „Rick and Morty”. Odcinki tego i poprzednich sezonów będziecie mogli obejrzeć na platformie HBO GO.

 

WeebWeek - kolejny sezon Overlorda zapowiedziany! WeebWeek - kolejny sezon Overl...

Potwierdzono kolejny sezony anime takich jak: Overlord, Made...

WeebWeek - zapowiedziano wprowadzenie gier do serwisu Netflix! WeebWeek - zapowiedziano wprow...

Isekai Yakkyoku, Mamahaha no Tsurego ga Moto Kano Datta oraz...

Komentarze

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się i otrzymuj jako pierwszy informacje o promocjach i nowościach!