Log Horizon - trzecia seria już w styczniu 2021 roku!

Log Horizon - trzecia seria już w styczniu 2021 roku!

wallpapercave

Log Horizon powraca po sześciu latach. Ukochany przez wielu fanów, isekai będzie można zobaczyć już w styczniu przyszłego roku.

Kultowy isekai "Log Horizon" powraca w styczniu 2021 roku. Informacja ta została podana na oficjalnej stronie japońskiej telewizji państwowej NHK. Po minięciu 6 lat od drugiej serii w końcu doczekaliśmy się kolejnej. Bardzo dobrą nowiną jest to, że obsada, która tworzyła wcześniej anime nie ulegnie żadnej zmianie, czyli wróci w całej swojej okazałości na czele z reżyserem Shinjim Ishihirą. Animacja zostanie stworzona przez Studio Deen, podobnie jak to było w 2 sezonie.

LogHorizon
(fot. wallpapercave)

Wielki sukces, wielki powrót

Prawdziwi fani potrafią naprawdę długo czekać na kontynuację swojej ulubionej serii. W przypadku tego anime na pewno jest tak samo. Wiem, że zdarzają się takie osoby, które wykłócają się, czy lepszym anime jest "Log Horizon", czy "Sword Art Online". Moim zdaniem obydwie z tych serii są godne uwagi. Z początku można było zauważyć w nich wiele podobieństw, ale wraz z obejrzeniem kolejnych odcinków znajduje się coraz więcej różnic. Jeśli ktoś zadałby mi pytanie, które z tych anime uważam za lepsze to nie potrafiłabym wybrać. Obydwa mają unikalny klimat, różnorodnych bohaterów oraz inną historię.

LH 
(fot. wallpapercave)

Co warto wiedzieć przed rozpoczęciem seansu

Pewnego dnia 30 tysięcy graczy z całego świata zostaje uwięzionych w grze online, Elder Tale. Nierealny świat magii i miecza staje się rzeczywistością. Fabuła skupia się na czwórce głównych bohaterów. Shiroe, Nyata oraz Naotsugu należeli kiedyś do bardzo znanej drużyny. Natomiast Akatsuki jest samotną zabójczynią. Czwórka tych postaci zostaje połączona przez los i zakłada gildię. Resztę lepiej zobaczyć samemu. Krótko mówiąc polecam i z niecierpliwością czekam na trzeci sezon!

WeebWeek - potwierdzono anime Mononogatari! WeebWeek - potwierdzono anime...

Drugi sezon Peter Grill to Kenja no Jikan, Hataraku Maou-sam...

Shaman king - nowa seria anime już w 2021 roku Shaman king - nowa seria anime...

Po prawie 20 latach została zapowiedziana nowa wersja kultow...

Komentarze

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się i otrzymuj jako pierwszy informacje o promocjach i nowościach!