Piatek, Grudzień 9
Animowiec Logo
  1. Animowiec
  2. Newsy
  3. WeebWeek - drugi sezon Jujutsu Kaisen po...

wantubizhi

WeebWeek - drugi sezon Jujutsu Kaisen potwierdzony!

Jujutsu Kaisen

Jujutsu Kaisen
(fot. filivod)

Prezes kanału telewizyjnego MBS, Yōichi Mushiaki, wypowiedział się na temat możliwego sezonu drugiego dla anime „Jujutsu Kaisen”. Podczas internetowej konferencji prasowej Mushiaki powiedział: „Chciałbym, żebyście wszyscy poczekali, aż przedstawimy konkretny plan. Myślę jednak, że możemy zapewnić rozwój, który spełni oczekiwania”. Głównym bohaterem tej serii jest Itadori Yuuji, który większość swojego czasu spędza ze swoim chorym dziadkiem, który leży w szpitalu. Mimo tego, że nastolatek wygląda przeciętnie to posiada ogromną siłę fizyczną. Przez to wszystkie klubu sportowe chcą go zwerbować, ale chłopak nie jest tym zainteresowany. Zamiast tego Yuuji spędza czas z klubem okultystycznym, który w pewnym momencie wpada w kłopoty. Wszystko przez zapieczętowany, przeklęty przedmiot, który namiesza w życiu naszego bohatera.

Kawaii Dake Ja Nai Shikimori-san

Kawaii Dake Ja Nai Shikimori-san
(fot. otakupt)

Oficjalna strona telewizyjnego anime „Kawaii Dake Ja Nai Shikimori-san” (Shikimori's Not Just a Cutie) ujawniła, że seria zostanie opóźniona o jeden tydzień. Planowo miała mieć premierę 2 kwietnia, ale z „powodów organizacyjnych” nastąpi to jednak 9 kwietnia. Ta produkcja będzie oparta o mangę autorstwa Keigo Maki. Co do tego dzieła to jest to komedia romantyczna. Fabuła skupia się na Shikimori, która wydaje się być idealną dziewczyną. Jest urocza i słodka, ale ma jednak swoją ciemną stronę. Czasami ją ujawnia, a jej chłopak uwielbia być wtedy w pobliżu. Osobiście nie mogę doczekać się tego zabawnego romansu.

Bakuten!!

Bakuten!!
(fot. moviezn)

Na oficjalnej stronie telewizyjnego anime „Bakuten!!” (Backflip!!) podano informację, że film anime będzie miał premierę w lipcu. Akcja tej serii skupia się na licealnej drużynie gimnastyki artystycznej. Całość podąża za Shotaro Futabą, który po zobaczeniu występu szkoły Ao High naprawdę zafascynował się tym sportem. Po ukończeniu gimnazjum wybiera się właśnie do tej szkoły średniej i jako początkujący do zespołu gimnastyki rytmicznej.

Date A Live

Oficjalna strona telewizyjnego anime „Date A Live” poinformowała, że czwarty sezon będzie miał premierę już w kwietniu tego roku. Ta seria została pierwszy raz wyemitowana w 2013 roku i od tamtej pory doczekaliśmy się już trzech sezonów. Na pytanie o czym jest ta produkcja odpowiada sam tytuł, a mianowicie główny bohater chodzi na randki, by uspokajać „duchy”. Jeśli lubicie haremówki to już w kwietniu 2022 roku będzie mogli zobaczyć kontynuację przygód Itsuki Shido.

Kanojo, Okarishimasu

Kanojo, Okarishimasu
(fot. brgsw719)

Na oficjalnej stronie telewizyjnego anime „Kanojo, Okarishimasu” (Rent A Girlfriend) ujawniono, że drugi sezon będzie miał swoją premierę w lipcu. Głównym bohaterem tej serii jest Kinoshita Kazuya, student, który jest rozbity emocjonalnie przez zerwanie ze swoją dziewczyną. Młody mężczyzna postanawia wypełnić tą pustkę w niecodzienny sposób. Wypożycza więc dziewczynę z mobilnej aplikacji, Mizuharę Chizuru. Mimo tego, że z pozoru wydaje się ona idealna to Kazuya ma do niej mieszane uczucia i wystawia jej złą opinię. W tym momencie dziewczyna ujawnia swój prawdziwy charakter. Niestety przez nieszczęśliwy przypadek coś połączy go z szorstką i temperamentną Chizuru.

Shiro

Shiro

Fanka anime, od czasu dziecięcych, aż do teraz. Mająca za sobą już ponad 800 produkcji. Oprócz anime oglądająca, także wiele filmów i seriali, a w przypływach weny pisząca własne teksty piosenek.

"Dororo" - historia o zemście Czytaj poprzedni

"Dororo" - historia o zemście

Moje Top anime z gatunku "Harem" z 2020 roku Czytaj następny

Moje Top anime z gatunku "Harem" z 2020 roku

Komentarze