Moje Top anime z gatunku "Harem" z 2016 roku

Moje Top anime z gatunku "Harem" z 2016 roku

animeler

Jakie anime z gatunku harem były emitowane w 2016 roku? Przedstawiam Wam kilka godnych polecenia anime z tego gatunku, które udało mi się obejrzeć.

5. Hundred

Hundred
(fot. tvtime)

Sezon: Wiosma 2016

W momencie, gdy meteoryt rozbił się na Ziemi wraz z nim przybyli kosmici. Jednak udało ich się stosunkowo szybko pokonać. Przynajmniej tak myślano do momentu, gdy okazało się, że wrócili oni ze zdwojoną siłą. Głównemu bohaterowi tej serii, Kisaragiemu Hayato udało się przeżyć to natarcie, gdy był wtedy sześcioletnim dzieckiem. Jakimś cudem uratował wtedy swoją obecną miłość, niestety stracił też w tym momencie pamięć. Po 10 latach po tych wydarzeniach główny bohater dostaje się do elitarnej szkoły stworzonej do walki z kosmitami. Idąc tam Hayato ma nadzieję na odzyskanie swoich wspomnień, a czy się uda dowiecie się tylko to oglądając.

4. Norn9: Norn+Nonet

Norn9: Norn+Nonet
(fot. elwarp)

Sezon: Zima 2016

Fabuła tej serii odbywa się w niedalekiej przyszłości. Uczeń podstawówki, Sorata Suzuhara, dziwnym trafem doświadcza przeskoku czasowego. W wyniku tego trafia do miejsca z okresu Meiji lub Taishou, które wcześniej widział tylko w swoich podręcznikach. Udaje mu się spotkać dziewczynę o imieniu Koharu, z którą dołącza do załogi statku Norn. Na pokładzie poznaje tam dodatkowo dwie dziewczyny i dziewięciu chłopaków. To co dalej się wydarzy zobaczycie tylko oglądając te anime.

3. Magic Kyun! Renaissance

Magic Kyun! Renaissance
(fot. tvtime)

Sezon: Jesień 2016

Gdy sztuka jest wykonywana na naprawdę wysokim poziomie można zobaczyć w niej magię. Akurat w przypadku tego dzieła jest to dosłowne. W Prywatnym Liceum Sztuk Magicznych Hoshinomori są gromadzeni genialni adepci różnych dziedzin sztuki. Poprzez uczestnictwo w szkolnych zajęciach mają oni okazję rozwijać swoje talenty oraz przygotować do pracy w show-biznesie. Przeniesiona uczennica, Aigasaki Kohana, mimo krótkiego pobytu w szkole zostaje zaangażowana w organizację letniego festynu kulturowego. W grupie, z którą ma współpracować poznaje sześciu atrakcyjnych kolegów, z którymi nawzajem odmienią swoje losy.

2. Saijaku Muhai no Bahamut

Saijaku Muhai no Bahamut
(fot. tuba)

Sezon: Zima 2016

Głównym bohaterem tej serii jest Lux Arcadia, były książę Imperium Arcadia, które zostało obalone pięć lat temu podczas buntu. Udało mu się przeżyć, dzięki amnestii, jednak jest zmuszony wykonywać prace dorywcze, by spłacić dług. Podczas wykonywania swoich codziennych obowiązków trafia do żeńskiej łaźni i wpada na Lisesharte, księżniczkę nowego Królestwa Atismaty. Przez to zdarzenie dochodzi między tą dwójką do starcia w starożytnych mechanicznych broniach. Lux znany jest obecnie jako „najsłabszy niepokonany”, a dodatkowo ukrywa przed wszystkimi to jaką maszyną kiedyś walczył. Po walce z dziewczyną zaczyna on uczęszczać do żeńskiej akademii szkolącej Drag-Rycerzy.

1. Watashi ga Motete Dousunda

Watashi ga Motete Dousunda
(fot. senpai)

Sezon: Jesień 2016

Główną bohaterką tego anime jest otyła licealistka, Kae Serinuma, która nigdy nie marzyła o romansie. No może nie do końca, bo interesują ją tylko związki męsko-męskie, gdyż jest fujoshi. W momencie, gdy umiera jej ulubiony bohater anime zrozpaczona zamyka się na ponad tydzień w pokoju. Gdy zostaje zmuszona do opuścić „swoją oazę” nikt nie jest w stanie jej poznać, nawet ona sama. Okazuje się, że przez swoje odizolowanie naprawdę sporo schudła i stała się naprawdę ładną dziewczyną. Pojawiając się w szkole wzbudza prawdziwą sensację i przykuwa uwagę cztery gorących kolegów. Jak główna bohaterka poradzi sobie z taką sytuacją, gdy jej umysł jest pełny yaoistycznych myśli? Dowiecie się tego tylko, gdy obejrzycie to dzieło!

Moje Top anime z gatunku akcja z 2015 roku Moje Top anime z gatunku akcja...

Jakie anime z gatunku akcja były emitowane w 2015 roku? Prze...

Moje Top anime z gatunku akcja z 2019 roku Moje Top anime z gatunku akcja...

Jakie anime z gatunku akcja były emitowane w 2019 roku? Prze...

Komentarze

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się i otrzymuj jako pierwszy informacje o promocjach i nowościach!