WeebWeek - Wiedźmin: Zmora Wilka na Netflixie już w sierpiniu!

WeebWeek - Wiedźmin: Zmora Wilka na Netflixie już w sierpiniu!

comicbook

Vinland Saga otrzyma drugi sezon, a Mō Ippon! oraz Love of Kill otrzymają adaptację anime już niebawem!

Wiedźmin: Zmora Wilka

Serwis Netflix poinformował, że film anime „Wiedźmin: Zmora Wilka” będzie miał swoją premierę już 23 sierpnia. Warto wspomnieć, że nad tą produkcją pracują twórcy serialu „Legenda Korry” i nad wszystkim czuwa producentka Lauren S. Hissrich. Akcja tej serii została osadzona w świecie serialu „Wiedźmin” od Netflixa, jednak będzie miała ona miejsce przed wydarzeniami z pierwszego sezonu. Historia skupi się na mentorze Geralta, Vesemirze, a dokładniej na początkach jego kariery. Dokładniej mówiąc w momencie, gdy dostaje zadanie wyeliminowania tajemniczego potwora.

Vinland Saga

Vinland Saga
(fot. horapiko)

Niedawno podano informację, że anime „Vinland Saga” otrzyma drugi sezon. Za sequel tej serii będą ponownie odpowiadać: reżyser Shūhei Yabuta oraz projektant postaci Takahiko Abiru. Głównym bohaterem tej produkcji jest młody Thorfinn, który wychował się na opowieściach o legendarnej krainie Winlandii. Od dziecka marzył o opuszczeniu Islandii i udaniu się do wspomnianego wcześniej legendarnego miejsca. Niestety zamiast tego trafia do świata pełnego przemocy do grupy bezlitosnych wikingów. Kierowany zemstą poprzysięga pomścić mordercę jego rodziny. Od tego momentu pogrąża się w przesiąkniętym krwią życiu.

Love of Kill

Love of Kill
(fot. theawesomeone)

Na oficjalnej stronie telewizyjnego anime „Love of Kill” ogłoszono jego premierę na 2022 rok. Dodatkowo na stronie możecie zobaczyć wizualizacje dwóch głównych bohaterów tej serii. Co do historii to skupia się na łowcy nagród, Chateau Dankworth oraz Son Ryang-ha, zawodowym zabójcy. Mężczyzna zaczyna ją prześladować i przekazywać jej informacje w zamian za randkę. Mimo, że niechętnie to przyjmuje jego pomoc, ale nadal nie planuje się przed nim otworzyć. Ta produkcja przyniesie nam ze sobą naprawdę wiele emocji i już nie mogę się doczekać, aż będę mogła ją zobaczyć.

Spriggan

Oficjalna strona David Production anime „Spriggan” ujawniła opóźnienie anime do 2022 roku. Pierwotnie ta seria oparta na mandze Hiroshi Takashige i Ryoji Minagawy miała zadebiutować już w tym roku. Jeśli chodzi o historię to koncentruje się na uczniu liceum, Yū Ominae, który dodatkowi jest Sprigganem, agentem wyznaczonym przez ARCAM Corporation. Jego zadanie polega na ochronie starożytnych reliktów zaawansowanej starszej cywilizacji przed wpadnięciem ich w ręce państw i bytów, które chcą je wykorzystać.

Mō Ippon!

Mō Ippon!
(fot. animenewsnetwork)

W 32. numerze magazynu Weekly Shōnen Champion ogłoszono, że manga „Mō Ippon!” autorstwa Yu Muraoki otrzyma anime. Fabuła tej serii skupia się na młodej dziewczynie, Michi Sonodzie, która po ukończeniu gimnazjum planowała rzucić judo. Jednak zmienia zdanie gdy jej najlepsza przyjaciółka zaprasza ją do kontynuowania tego sportu w liceum.

Tropical-Rouge! Precure: Yuki no Princess do Kiseki no Yubiwa!

Tropical-Rouge! Precure: Yuki no Princess do Kiseki no Yubiwa!
(fot. zerochan)

Toei Animation ujawniło, że film „Tropical-Rouge! Precure: Yuki no Princess do Kiseki no Yubiwa!” będzie miał swoją premierę w Japonii już 23 października. Akcja tej produkcji będzie rozgrywała się w zimowej krainie Shantia. Księżniczka Sharon zaprasza Manatsu i pozostałych do tej krainy. Niestety gdy przybywają to miejsce atakuje tajemniczy potwór i Shantia zostaje zamknięta dla obcych.

 

 

WeebWeek - potwierdzono kolejny sezon KanColle! WeebWeek - potwierdzono kolejn...

Manga Urusei Yatsura otrzyma nowe anime telewizyjne już w ty...

WeebWeek - Bleach: Thousand Year Blood War na Diseny+? WeebWeek - Bleach: Thousand Ye...

Zapowiedziano drugi sezon Kami no Tou: Tower of God.

Komentarze

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się i otrzymuj jako pierwszy informacje o promocjach i nowościach!