WeebWeek - opóźnienie z nadaniem pełnego czternastego odcinka Shingeki no Kyojin

WeebWeek - opóźnienie z nadaniem pełnego czternastego odcinka Shingeki no Kyojin

mangaotakuu

Opóźnienie co do czternastego odcinka czwartego sezonu Shingeki no Kyojin, a ponadto nowe zapowiedziane anime i kilka innych informacji.

Shingeki no Kyojin

Shingeki no Kyojin
(fot. bilibili)

Z powodu trzęsienia ziemi w tę niedzielę oraz nadaniem programu informacyjnego (jest on nadawany, by poinformować obywateli o zagrożeniu, akurat na stacji, która emituje odcinki Shingeki no Kyojin) czternasty odcinek Shingeki no Kyojin nie jest kompletny. Okazuje się, że już znaleziono rozwiązanie tego problemu. Otóż odcinek 14 zostanie nadany razem z 15, czyli w kolejny poniedziałek (22.03) od godziny 00:10 czasu japońskiego (niedziela 16:10 czasu polskiego). Oznacza to również, że odcinek 15 ukaże się z 30-minutowym poślizgiem.

Seirei Gensouki - Spirit Chronicles

Seirei Gensouki - Spirit Chronicles
(fot. tsundora)

Oficjalna strona poinformowała, że ligh novel Yuri Kitayama and Riv's „Seirei Gensouki - Spirit Chronicles” otrzyma adaptację anime. Z pierwszego promocyjnego video wynika, że będzie miało ono premierę jeszcze w tym roku. Co do historii tego dzieła to skupia się ona na bezdusznej sierocie żyjącej w slumsach, Rio. Zaledwie w wieku 7 lat odkrywa, że w rzeczywistości jest reinkarnacją japońskiego studenta z tragiczną przeszłością, Haruto Amakawy. Młody chłopak jest naprawdę zszokowany tym odkryciem, ale dowiaduje się także, że posiada naprawdę niezwykle potężne magiczne umiejętności. Postanawia ich użyć, by uratować małą dziewczynkę, a dzięki temu dobremu uczynkowi zostaje przyjęty do prestiżowej akademii. Jak sobie ze wszystkim poradzi nasz bohater? Tego dowiemy się już w 2021 roku.

The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel

The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel
(fot. youtube @Weird And Wonderful Gaming)

Seria gier The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel (Eiyū Densetsu Sen no Kiseki) otrzyma telewizyjne anime już w 2022 roku. Oryginalna seria gier przedstawiała historię Reana Schwarzera w akademii wojskowej w Imperium Erebonian, ale anime będzie miało historię, która koncentruje się na zachodniej części kontynentu Zemurii, opartą na grach.

Violet Evergarden: The Movie

Violet Evergarden: The Movie
(fot. gonagaiworld)

Violet Evergarden: The Movie zdobyło nagrodę Kyoto Digital Amusement Award. Ceremonia wręczenie nagród odbyła się w piątek w Kyoto Sangyokaikakn Hall oraz była transmitowana przez kanał Kyoto Content Channel. Co do filmu to miał aż dwa opóźnienia, bo pierwotnie miał mieć premierę w styczniu 2020 roku, następnie datę zmieniono na kwiecień 2020 roku. Violet Evergarden: The Movie miał w końcu premierę dopiero we wrześniu ubiegłego roku. Stowarzyszenie Japan Academy Film Prize za doskonałość w filmie nominowało go do nagrody Animacja Roku 44.

Yes, No, or Maybe?

Yes, No, or Maybe?
(fot. manga-news)

Crunchyroll postanowiło dodać do katalogu Boys-Love anime, a mianowicie „Yes, No, or Maybe?”. Samo anime miało premierę 11 grudnia ubiegłego roku i zawiera jeden odcinek, który trwa 53 minuty. Ten film opowiada historię młodego i popularnego komentatora telewizyjnego, Kei Kuniedy, który w życiu zawodowym zachowuje się jak zupełnie inny człowiek. Gdy tylko zdejmuje maskę swojej pracy ubiera się luźno i staje się przeklinającą na wszystkich osobą. W ramach wywiadu poznaje scenarzystę animacji, Ushio Tsuzukiego, który przypadkiem spotyka się z drugą stroną naszego bohatera, jednak nie ma on pojęcia, że ma do czynienia z tym samym Kei Kuniedą. Jeśli lubicie anime z gatunku BL to polecam Wam tą produkcję.

WeebWeek - dwie produkcje life-action na podstawie mangi już niedługo na Netflixie! WeebWeek - dwie produkcje life...

Kolejne premiery w serwisie Netflix oraz więcej informacji n...

Log Horizon - trzecia seria już w styczniu 2021 roku! Log Horizon - trzecia seria ju...

Log Horizon powraca po sześciu latach. Ukochany przez wielu...

Komentarze

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się i otrzymuj jako pierwszy informacje o promocjach i nowościach!