WeebWeek - Eden już niedługo na Netflixie!

WeebWeek - Eden już niedługo na Netflixie!

gids

Już 27 maja będzie miało swoją premierę na platformie Netflix anime "Eden". Przeniesiemy się tutaj do świata, gdzie ludzie zniknęli dawno temu.

Eden

Już 27 maja na platformę Netflix zostanie dodane oryginalne anime „Eden”. Pierwotnie ta produkcja miała mieć debiut zeszłej jesieni, ale niestety został on przesunięty. Ta historia osadzona jest tysiące lat w przyszłość w mieście „Eden 3”. Ten świat zamieszkują tylko roboty od kiedy opuścili ich dawni mistrzowie. Podczas rutynowego zadania dwa rolnicze roboty przypadkowo budzą ludzką dziewczynkę. Postanawiają zakwestionować wszystko czego ich uczono i wychować to dziecko.

Mushoku Tensei: Isekai Ittara Honki Dasu

Mushoku Tensei: Isekai Ittara Honki Dasu
(fot. medium)

Oficjalna strona telewizyjnego anime „Mushoku Tensei: Isekai Ittara Honki Dasu” (Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation) ujawniła, że sequel będzie miał swoją premierę w październiku. Początkowo emisja miała się zacząć już w lipcu. Co do historii tej serii to opowiada 34-letnim NEECIE (NEET), czyli osobie nie uczącej się, niepracującej ani nie przygotowującej się do zawodu. W wyniku uratowania zupełnie nieznajomej osoby ginie w wypadku samochodowym. Jego życie jednak tak po prostu się nie kończy, bo odradza się w świecie magii jako noworodek - Rudeus Greyrat. Nasz bohater po swoim przeżyciach w poprzednim wcieleniu postanawia, że tym razem nie popełni błędów przeszłości. Poprzysięga sobie, że tym razem będzie wiódł naprawdę spełnione życie. Nie wiem jak wy, ale ja nie mogę już doczekać się kontynuacji tego isekai’a!

Berserk

Berserk
(fot. myanimelist)

Niedawno została upubliczniona informacja o śmierci Kentarou Miury, autora bestsellerowej mangi "Berserk". O tym wydarzeniu poinformował jego wydawca — Hakusensha. Z tego co wiadomo mangaka już dłuższego czasu miał problemy zdrowotne, a jego walka dobiegła końca 06.05.2021 roku. Jego największa praca „Berserk” była wydawana jeszcze do niedawna, mimo tego że jego kolejne dzieła ukazywały się nawet w odstępie miesięcy. Niestety nie poznamy już zakończenia tej historii, ale możemy być pewni, że jego dzieło nie zostanie zapamiętane i będzie można je zobaczyć w innych seriach.

Mech Cadets

Mech Cadets
(fot. geek-network)

Na swoim Twitterze Netflix ogłoszono powstanie nowego serialu animowanego przez studio Polygon Pictures zatytułowanego „Mech Cadets”. Jeśli chodzi o fabułę to skupia się na nastolatku, Stanford Yu, który pracuje jako woźny w Akademii Wojskowej „Sky Corps”. Od zawsze jego marzeniem było pilotowanie „Robo Mecha” (gigantyczne roboty z kosmosu). Jak rozwinie się jego historia? Dowiemy się jak tylko wyjdzie seria.

Sekai Saiko nie Ansatsusha, Isekai Kizoku ni Tensei suru

Sekai Saiko nie Ansatsusha, Isekai Kizoku ni Tensei suru
(fot. somoskudasai)

Oficjalna strona telewizyjnego anime„Sekai Saiko nie Ansatsusha, Isekai Kizoku ni Tensei suru” (The World's Finest Assassin Gets Reincarnated in Another World as an Aristocrat) poinformowała o opóźnieniu premiery do października tego. Pierwotnie była ona zaplanowana na lipiec, ale przez „różne okoliczności” data została zmieniona. Co do historii to opowiada o znanym zabójcy, który odradza się w innym świecie jako spadkobierca długiej linii morderców cienia. Jego wiedza i doświadczenie, a także nowe techniki mogą pozwolić mu stać się najbardziej niepowstrzymanym zabójcą w historii.

WeebWeek - manga Horimiya otrzyma specjalny One-Shot! WeebWeek - manga Horimiya otrz...

Mangi Isekai Ojisan i Tensei Shoya Kara Musabori Etchi otrzy...

WeebWeek - kolejny sezon Castlevanii już niedługo w serwisie Netflix! WeebWeek - kolejny sezon Castl...

Kolejne zapowiedzi premier tym razem naprawdę różnorodnych d...

Komentarze

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się i otrzymuj jako pierwszy informacje o promocjach i nowościach!