Moje Top anime romantyczne z 2015 roku

Moje Top anime romantyczne z 2015 roku

imgur

Jakie anime z gatunku romans były emitowane w 2015 roku? Przedstawiam Wam kilka godnych polecenia anime z tego gatunku, które udało mi się obejrzeć.

4. Ore Monogatari!!

Ore Monogatari!!
(fot. figar)

Sezon: Wiosna 2015

Takeo Gouda to nastolatek o naprawdę złotym sercu, jednak matka natura nie obdarzyła go wyjątkowo urodą. Dodatkowo wszystkie jego niedoszłe sympatie były zakochane w jego najlepszym przyjacielu, Sunie. Główny bohater pogodził się już z tym, że nigdy nie znajdzie prawdziwej miłości, gdyż przez swój wygląd jest często nazywany „gorylem” albo „niedźwiedziem”. Mimo tego, że posiada naprawdę wielu przyjaciół to wciąż czuje się samotny. Jednakże los stawia na jego drodze śliczną licealistkę, Rinko, którą ratuje on z opresji. Dziewczyna zakochuje się w nim w tym momencie, ale Takeo początkowo uważa, że jak inne zauroczyła się w Sunie.

3. Kamisama Hajimemashita 2nd Season

Kamisama Hajimemashita 2nd Season
(fot. sohu)

Sezon: Zima 2015

Główną bohaterką tego anime jest wyglądająca zwyczajnie nastolatka, Nanami Momozono. Niestety przez długi hazardowe jej ojca została eksmitowana z mieszkania i zostaje z niczym. Tego samego dnia przez tajemniczego mężczyznę zostaje ziemskim bóstwem. Ta młoda dziewczyna postanawia wykorzystać sytuację i wprowadza się do świątyni. Do pomocy udaje jej się zdobyć przystojnego demona. Wydarzenia drugiego sezonu mają miejsce, gdy została ona zaproszona na posiedzenie Bogów. Wszystko przez to, że jej moc i pozycja ciągle wzrastają, a co wydarzy się w tej części dowiecie się tylko oglądając to dzieło.

2. Yahari Ore no Seishun Love Comedy wa Machigatteiru. Zoku

Yahari Ore no Seishun Love Comedy wa Machigatteiru. Zoku
(fot. bilibili)

Sezon: Wiosna 2015

Hikigaya Haciman to ponadprzeciętnie inteligentny licealista, który jest jednocześnie leniwy, a dodatkowo ma sarkastyczne podejście do niemal wszystkiego. Zapewne gdyby miał jakiekolwiek chęci to mógłby stać się naprawdę popularny, ale zamiast tego woli nie być jak inni, czyli udający szczęście nastolatkowie. Przez jego podejście zostaje zmuszony przez wychowawczynię do dołączenia do klubu ochotników. Jak się okazuje jedynym członkiem tego kółka jest Yukinoshita Yukino, która jest znana jako chodząca doskonałość. Od razu dochodzi między nimi do sprzeczki i nawet później często pojedynkują się słownie. Jednak najciekawsze w tej serii jest to, gdy zdarza się im współpracować pomagając innym, czym właśnie zajmuje się ich klub. (opis dotyczy pierwszego sezonu)

1. Akagami no Shirayuki-hime

Akagami no Shirayuki-hime
(fot. gemskul)

Sezon: Lato 2015

Główną bohaterką tej serii jest młoda dziewczyna o imieniu Shirayuki. Ze względu na swój nietypowy kolor włosów jest uważana za naprawdę wyjątkową piękną niewiastę. Początkowo żyje sobie spokojnie utrzymując się dzięki swojej wiedzy na temat ziół i medycyny. Niestety dobiega to końca, gdy niezbyt mądry Książę Raiji wybiera ją sobie za cel. Przez jej charakterystyczny wygląd Raiji pragnie ją mieć dla siebie. W wyniku tej sytuacji nasza bohaterka postanawia uciec z wioski. Podczas ucieczki natrafia na tajemniczego młodzieńca, Zena, z którym łączy ją los. Nic nie jest jednak takie proste, gdyż niemądry Książe wysyła pościg za Shirayuki.

 

Inne anime z gatunku romans z 2015 roku:

  • Isuca – życie Shinichirou zmienia się nie do poznania , gdy zostaje pomocą domową. Nastolatek przez przypadek wypuszcza na wolność niebezpieczna istotę, którą będzie musiał złapać razem z 37 głową rodziny Shimazu, Sakuyą;
  • Makura no Danshi – krótkie anime, w którym możemy obserwować wszystko z perspektywy pierwszej osoby. Poznajemy tutaj różnych chłopaków o innych typach osobowości.
Moje Top anime z gatunku "Harem" z 2017 roku Moje Top anime z gatunku "Hare...

Jakie anime z gatunku harem były emitowane w 2017 roku? Prze...

Moje Top anime romatyczne z 2014 roku Moje Top anime romatyczne z 20...

Jakie anime z gatunku romans były emitowane w 2014 roku? Prz...

Komentarze

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się i otrzymuj jako pierwszy informacje o promocjach i nowościach!