WeebWeek - potwierdzono kolejny sezon Isekai Shokudou!

WeebWeek - potwierdzono kolejny sezon Isekai Shokudou!

foxongreen

"Deaimon" otrzymał produkcje anime, kolejny sezon "Isekai Shokudou" już zapowiedziany oraz inne newsy przygotowane tylko dla Was!

Deaimon

Deaimon
(fot. otakuusamagazine)

Na oficjalnym koncie na Twitterze Rin Asano ujawniono, że manga „Deaimon” uzyskała projekt anime. Niestety nie podano informacji, jaki format będzie miała ta produkcja. Co do historii to skupia się na mężczyźnie, Nagomu, który opuścił swój dom, kiedy został muzykiem. Powraca jednak w rodzinne strony przejąć rodzinną cukiernię, gdy jego ojciec trafia do szpitala. Po powrocie dowiaduje się, że pod jego nieobecność w sklepie zaczęła pracować młoda dziewczyna, Itsuka. Z powodu tego, że Itsuka nie ma kontaktu z żadnymi krewnymi Nagomu zostaje jej przybranym opiekunem. Bohaterowie nie dogadują się zbyt dobrze ze względu na to, że muzyk wcześniej porzucił rodzinny sklep, a dziewczyna ogłasza, że pewnego dnia to ona przejmie ten biznes.

Koi to Uso

Koi to Uso
(fot. imgur)

Na oficjalnym koncie na Twitterze mangi „Koi tu Uso”, autorstwa Musawo, pojawiła się informacja, że manga będzie miała dwa różne zakończenia. Można je podzielić na: „szlak poślubienia Misaki” i „szlak poślubienia Ririny”. Autor ujawnił, że już pięć lat temu zdecydowała się stworzyć dwa osobne zakończenia mangi. Jeśli chodzi o fabułę to skupia się na świecie, gdzie w wieku 16 lat, rząd przydziela każdemu partnera małżeńskiego. To dzieło można podsumować jako historię o nastoletniej miłości oraz buncie. Co do głównego bohatera to w ogóle się nie wyróżnia, jest po prostu zwykłym uczniem z niższej klasy średniej. Więcej dowiecie się tylko czytając mangę lub oglądając anime!

Isekai Shokudou

Isekai Shokudou
(fot. zhuanlan.zhihu)

Miesięcznik Kadokawa oficjalnie ogłosił, że anime „Isekai Shokudou” (Restaurant to Another World) otrzyma drugi sezon telewizyjny. Na oficjalnej stronie anime można znaleźć zwiastun oraz informacje o głównych członkach obsady i reszty personelu. Co do historii to skupia się na restauracji „Western Cuisine Nekoya”, która kryje w sobie niesamowity sekret. Bowiem w każdą sobotę otwiera się w niej portal, który pozwala stworzeniom z innego świata zjeść smaczny posiłek. Nie ważne, czy jesteś smokiem, czy elfem możesz napełnić swój brzuch przed powrotem do swojego świata. Cała seria została oparta na ligh novelce o tym samym tytule, a pierwszy sezon anime miał premier w lipcu 2017 roku.

Kaginado

Kaginado
(fot. bbs.nga)

Na wydarzeniu „KSL online 2021 – Kaginado” ogłoszono, że pierwszy crossover Key’a będzie miał premierę już w październiku tego roku. Postacie chibi pojawią się z  najpopularniejszych powieści wizualnych Key i tytułów anime, w tym: „Kanon”, „Air”, „Clannad”, „Little Busters!” i „Rewrite”, a strona anime obiecuje jeszcze więcej.

Ore, Tsushima

Ore, Tsushima
(fot. akiba-souken)

Na oficjalnej stronie telewizyjnego anime „Ore, Tsushima” dodano pierwszy film promocyjny. Ujawniono na nim datę premiery tej serii, a dokładniej rzecz ujmując lipiec tego roku. W tej produkcji główne role otrzymali: Akio Ohtsuka, jako kot Tsushima (znany z „One piece” albo „Ghost in the Shell”) oraz Mayumi Tanaka, jako starsza postać o imieniu Ojii-chan (znana z „One piece” albo „Sakura Taisen”). Jeśli chodzi o fabułę to skupia się na kobiecie, którą koty biorą za mężczyznę i nazywają ją „Ojii-chan”. Pewnego dnia na jej podwórku pojawia się Tsushima, czyli bardzo bezczelny kot. Jak potoczy się ta historia dowiemy się już niedługo!

WeebWeek - Wiedźmin: Zmora Wilka na Netflixie już w sierpiniu! WeebWeek - Wiedźmin: Zmora Wil...

Vinland Saga otrzyma drugi sezon, a Mō Ippon! oraz Love of K...

Ghost in the Shell - na Netflixie już w kwietniu Ghost in the Shell - na Netfli...

Ghost in the Shell to jedno z tych anime, które nigdy się ni...

Komentarze

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się i otrzymuj jako pierwszy informacje o promocjach i nowościach!