Sobota, Grudzień 2
Animowiec Logo
  1. Animowiec
  2. Newsy
  3. WeebWeek - piąty sezon Rick'a i Morty'eg...

reddit

WeebWeek - piąty sezon Rick'a i Morty'ego już w czerwcu!

Rick and Morty

Rick and Morty
(fot. reddit)

Kolejny sezon serialu animowanego „Rick and Morty” będzie miał premierę już 21 czerwca tego roku. Tym razem nie zobaczymy jednak tej produkcji w serwisie Netflix, ale na platformie HBO GO. Warto dodać, że tego samego dnia do serwisu zostaną dodane wszystkie odcinki sezonów 1-4. Jeśli jeszcze nie oglądaliście tej serii to jest to wielokrotnie nagradzany animowany serial komediowy. Skupia się na losach socjopatycznego i genialnego naukowca, Rick’a, który wciąga swojego wnuka w niebezpieczne przygody z nie z tego świata. Co do naszego naukowca to mieszka on wraz z rodziną swojej córki Beth, jej mężem Jerry’m oraz dziećmi, Morty’m i Summer. Jakie międzygalaktyczne wyprawy czekają teraz naszych bohaterów? Wszystkiego dowiemy się już w czerwcu!

Sailor Moon Eternal

Sailor Moon Eternal
(fot. line.17qq)

Serwis Netflix ogłosił, że prześle dwuczęściowy film anime „Sailor Moon Eternal” już 3 czerwca na całym świecie poza Japonią. Z początku pierwszy film miał mieć premierę 11 września 2020 r., ale z powodu pandemii została ona opóźniona aż do 8 stycznia tego roku. Drugą część można było zobaczyć w japońskich kinach 11 lutego. Twórczyni mangi Naoko Takeuchi została uznana za oryginalną pracę i nadzór. Ten projekt filmowy zajmuje miejsce czwartego sezonu dla „Sailor Moon Crystal”. Filmy będą obejmować wątek „Dead Moon” z oryginalnej mangi Takeuchi.

Free! The Final Stroke

Free! The Final Stroke
(fot. flipboard)

Z okazji ósmej rocznicy anime „Free!” Kyoto Animation ogłosiło, że nowy film na podstawie tej serii będzie nosił tytuł „Free! The Final Stroke”. Ten projekt będzie składał się z dwóch filmów. Pierwsza część będzie miała premierę 17 września 2021 roku, a druga 22 kwietnia 2022 roku w Japonii. Ze zwiastuna można wywnioskować, że te produkcje będą ostatnim rozdziałem tej serii. Hasło całego przedsięwzięcia brzmi „Chodźmy na scenę chwały”. Dodatkowo potwierdzono, że Eisaku Kawanami powraca jako reżyser, a Nobunaga Shimazaki jako główny bohater, Haruka Nanase.

Megami-Ryo no Ryōbo-kun

Megami-Ryo no Ryōbo-kun
(fot. bilibili)

Oficjalna strona telewizyjnej serii „Megami-Ryo nie Ryōbo-kun” ujawniła, że anime będzie miało premierę już w lipcu tego roku. Co do historii to skupia się na 12-letnim chłopcu, Kōshi Nagumo, który jest bezdomny, a dodatkowo nie posiada rodziny i pieniędzy. Pewnego dnia zostaje zabrany z ulicy i dostaje propozycję zostania „matką akademika”. Przyjmuje ofertę i staje się opiekunem miejsca pełnego niespokojnych studentek. Ten młody chłopak został otoczony przez trudne, starsze kobiety, więc można powiedzieć, że zaczyna nieco ecchi życie.

Blue Period

Blue Period
(fot. anievo)

Oficjalna strona telewizyjnego anime „The Blue Period” ogłosiła, że seria będzie miała premierę już w październiku tego roku. Jeśli chodzi o fabułę to skupia się na idealnym uczniu szkoły średniej, Yatorze, który poza dobrymi ocenami posiada także wiele przyjaciół. Mimo takiego życia uważa to wszystko za nudne, bo nigdy tak naprawdę nie musiał się wysilać. Gdy pewnego razu ponosi go do pracowni artystycznej odkrywa w niej obraz, który przyciąga jego wzrok. W końcu nasz bohater się czymś zainteresował i niedługo odkryje na własnej skórze, jak dzika może być sztuka.

Shiro

Shiro

Fanka anime, od czasu dziecięcych, aż do teraz. Mająca za sobą już ponad 800 produkcji. Oprócz anime oglądająca, także wiele filmów i seriali, a w przypływach weny pisząca własne teksty piosenek.

Moje Top anime z gatunku "Magia" z 2014 roku Czytaj poprzedni

Moje Top anime z gatunku "Magia" z 2014 roku

Moje Top anime z gatunku akcja z 2017 roku Czytaj następny

Moje Top anime z gatunku akcja z 2017 roku

Komentarze